Jump to content
Sign in to follow this  
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

Gvozdeni
Vidi ovo. A otkud ti znaš da je Roger bio satnik?
Ispod avatara piše "SATNIK NATO AŽDAJE" . Čovek se deklarisao .

Anonymous

Ih bre. Pa nije valjda da mu veruješ?

bus
Jebote, stvarno nemate srca. Šta ste se ostrvili na čoveka? Vi bi šutirali i ćoravog slepca s jednom nogom, leprom i tifusom dok grli svoje pregaženo kuče koje je skapavajući od gladi pojelo činčilu ljubimca četvorogodišnje devojčice bez roditelja.
Užasi elitizma. ^_^

Gvozdeni
Ih bre. Pa nije valjda da mu veruješ?
E druže ajde ti meni molim te pomozi da ja obrisem moja 2 topic-a pa da ja idem . Nema razloga za mrznju koju sam fasovao . Rado bi se pokupio . Ajde hvala ti u napred i Avatar ti je super !

Anonymous

E super, na kraju sam ja ispao skot, zbog toga što sam se zajebavao sa Rodžerovim činovima.

Gvozdeni
Užasi elitizma. ^_^
Vidim bas si se zauzeo . Ajde i tebe da zamolim zbog svega onoga o cemu ste pricali sami da ste dozivljavali na onom drugom forumu . Obrisi moje topice pa ja odoh jer ovoliku mrznju nisam doziveo ni kad sam kao mali dobio nove patike ! Izgleda da su neki sami sebi ne samo dovoljni nego i potrebni . Pa forum postoji zbog kojekakvih "SATNIKA" Hvala i tebi u napred ako me izbrises jer mi stvarno ovde nije mesto . Edited by Gvozdeni

Gvozdeni
E super, na kraju sam ja ispao skot, zbog toga što sam se zajebavao sa Rodžerovim činovima.
Ma jok brate nego ovo je sto bi red bus rekao zesci elitizam ili "satnikcizam" Meni medju satnicima nije mesto . Please help !

bus

Gvozdeni, ja ne moderišem ovaj atar, pa ne mogu ni da te brišem. Treba ti Miralem, ali on obično traži 10 evra.

ZokiAsov

Nemoj da ides brate koj`ti kurac... ovde se novajlije obicno docekuju na noz. To je neka vrsta inicijacije.

tkd7334

edit - nm

Edited by tkd7334

Indy
... ovoliku mrznju nisam doziveo ni kad sam kao mali dobio nove patike
:(

kapetanm

Ajd koji ti je, malo toplog zeca na startu pa bojkot, pa tucaš kamen kao i ostali

hattori

i ti si mi neki gvoydeni....<_<

sherman

ma ovo je neciji klon. ali ako nije, pozvao bih ga da izdrzi u ovoj pravednoj borbi protivu forumskih ala i azdaja. ako ode i izda izdace i nas koji sledimo njegovu vizijupa covece meni je u ovoj nasoj borbi tvoje kuce pojelo cincilu u nastupu gladi, a Laki me je okarakterisao kao cetvorogodisnju devojcicu bez roditelja, pa se jos uvek ne dam. iako mi je sav ponos srusen i zgazen ja hrabro lezim na zemlji uzdugnuta cela. isto preporucujem i tebiizdrzi!

Sign in to follow this  

• Create New...