Jump to content
Sign in to follow this  
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

Anonymous

Ukoliko jeste, onda je čist genije.edit: Bruno Sulak

Edited by Anonymous

Аврам Гојић

Pa vidi, mnogo nas je dobro navukao kada je glumio Djilasovog funkcionera.

Gvozdeni
covek je mislio na vozila u nizu
Ma veselo samo . Nema frke .

Gvozdeni
Ovo je smisljena provokacija protivu ovog plemenitog foruma.
Veruj nije . Samo komentarisem ako smem . Ako ne nije problem ajde da pricamo o tapiserijama .

Hamlet Strašni

aj, bolje da cutim

Anonymous
Pa vidi, mnogo nas je dobro navukao kada je glumio Djilasovog funkcionera.
Ovo bi bilo malo previše. Pogledaj Cage rage.

marv
Ok hejteru ja sam pomenuo E-75 kao geografsko-topografsku odrednicu . U Beogradu čoveče to ti je valjda glavni grad . Bar se nadam da ne veruješ u internacionalizam u skladu sa svojim avatarom . Usmeri bes na one koji te ugrožavaju a ne na mene . Ja sam bespomoćan kao i ti .
pogresno si me razumeo, ja sam sa tobom, ne treba ih pustiti da spartaju srpskim drumovima ni po koju cenu, makar opet pretili bombardovanjem...glavu gore i bez straha

Gvozdeni
Da nisi mozda pogresio forum? :unsure:
Zašto brate ? Ovo je komentar jednog jadnog dana u našoj državi . Bilo ih je mnogo . Verovatno će ih biti još . Ako nesmem pisati i govoriti šta mi ostaje . Priča sa ortacima ? Oni su svi uglavnom upoznati sa ovakvim stvarima i rezonuju isto kao i ja . A verovao ili ne ovo se desilo nisam nista izmislio . Čak sam bio i preblag u opisu . Izgledalo mi je bednije nego što mogu da dočaram rečima . Izvini i poz.

Gvozdeni
pogresno si me razumeo, ja sam sa tobom, ne treba ih pustiti da spartaju srpskim drumovima ni po koju cenu, makar opet pretili bombardovanjem...glavu gore i bez straha
Hvala brate !

Gvozdeni
U emisiji Cage Rage na B devedeserdva... :thumbup:
E j..i ga .

Dankan Ajdaho

Jebote, stvarno nemate srca. Šta ste se ostrvili na čoveka? Vi bi šutirali i ćoravog slepca s jednom nogom, leprom i tifusom dok grli svoje pregaženo kuče koje je skapavajući od gladi pojelo činčilu ljubimca četvorogodišnje devojčice bez roditelja.

uros_s78
A verovao ili ne ovo se desilo nisam nista izmislio . Čak sam bio i preblag u opisu . Izgledalo mi je bednije nego što mogu da dočaram rečima . Izvini i poz.
Ja, nekako, jedva cekam da NATO u Srbiji postane svakodnevica.:D @ dusan1975-nemoj da cutis, MOLIM TE!

Gvozdeni
Hrvatskim drumovima ne špartaju!NATO gazi samo bespomoćne drumove koji se glupo usuđuju pružiti otpor!
Neke gaze a neke i kupe za jako male pare . Satnik ? Jel i ovo dozvoljeno na ovom forumu . E pa deco..... A što se tiče špartanja . Hrvatskim drumovima špartaju mrtvačka kola koja razvoze bojovnike što za bedne dnevnice vucaraju svoje plemenite stražnjice kroz Afganistanske pustare za račun ranije pomenutog članstva u NATO-u.Idi satniče tamo pa pričaj o dobrobiti NATO pakta . Nas ostavi na miru u našoj neutralnosti . I indolenciji prema kvaziustaškim barabama.

uros_s78
Neke gaze a neke i kupe za jako male pare . Satnik ? Jel i ovo dozvoljeno na ovom forumu . E pa deco..... A što se tiče špartanja . Hrvatskim drumovima špartaju mrtvačka kola koja razvoze bojovnike što za bedne dnevnice vucaraju svoje plemenite stražnjice kroz Afganistanske pustare za račun ranije pomenutog članstva u NATO-u.Idi satniče tamo pa pričaj o dobrobiti NATO pakta . Nas ostavi na miru u našoj neutralnosti . I indolenciji prema kvaziustaškim barabama.
:s_c:OMG!ZIVELE SRPSKE PLEMENITE STRAZNJICE U AFGANISTANSKIM PUSTARAMA!:D:I, da, ZIVELI SATNICI!:D

Anonymous
Vidi ovo. A otkud ti znaš da je Roger bio satnik?

Sign in to follow this  

• Create New...