Jump to content
Sign in to follow this  
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

Gvozdeni

Bruno Sulak, on 28 March 2010 - 12:03:51, said:"Не бих ја трчкарао слоновима око ногу."Velika mudrost Zdravko Čolić u reklami za Pivo kaže:"Ništa,ja tu ništa nebi diro!"http://www.youtube.com/watch?v=GeJnyq3rEwg

Edited by Gvozdeni

Аврам Гојић
Posebno ako je to (vojna neutralnost Srbije ili ti njet NATO-u) interes neke od Supersila. Nećemo je imenovati ali se bavi naftno gasnim biznisom u našoj zemlji pa joj ta vojna neutralnost jako pogoduje zbog još nekih sitnica o kojima nebih ovde. Izvini Vaso znam da ćeš pitati otkud mi informacije. Pročitao.evilsmile.gif
a zasto nebi govorio o tome ovde? obavestajni podaci prvog reda koje ne zelis da delis na forumu?

sherman
Zanimljiv tekst. Možda ga adaptiram u skeč za "Kursadžije":Hail:
u tom slucaju ocekujem izvesni procenat na racun autorskih pravaja sam samo pokusao slikovito da opisem kako je za vojnu neutralnost potrebno vise od obicne odluke parlamenta jedne zemlje.pa svi bi da budu neutralni, ali ne moze. zamolis, pa ako su raspolozeni oni te proglase neutralnim i bez da ti raspisujes referendum.

Gvozdeni
a zasto nebi govorio o tome ovde? obavestajni podaci prvog reda koje ne zelis da delis na forumu?
E Vaso znao sam šta te kopka. Ma jok, štampa iz Rusije koju mi šalje deda koji je pobegao 1948. Kad su ovde govorili NE! Sad me deda indoktrinira i sistematski dezinformiše i dezavuiše kako bi naseo na njegove NKVD>KGB>FSB fore. Ali ne dam se ja.:P

Gvozdeni
u tom slucaju ocekujem izvesni procenat na racun autorskih pravaja sam samo pokusao slikovito da opisem kako je za vojnu neutralnost potrebno vise od obicne odluke parlamenta jedne zemlje.pa svi bi da budu neutralni, ali ne moze. zamolis, pa ako su raspolozeni oni te proglase neutralnim i bez da ti raspisujes referendum.
Ma šala naravno, ali priznaj da se na put od 1000 km kreće 1.korakom. Što nas vraća na Bruninu mudrost o motanju oko slonovih nogu. Edited by Gvozdeni

sherman
Ma šala naravno, ali priznaj da se na put od 1000 km kreće 1.korakom. Što nas vraća na Bruninu mudrost o motanju oko slonovih nogu.
slazem se. tvoja borba je pravedna, nema stanego za koga ti covece navijas zvezdu ili partizan?

Gvozdeni
slazem se. tvoja borba je pravedna, nema stanego za koga ti covece navijas zvezdu ili partizan?
VOJVODINU naravno ! Zar se to ne vidi ? :lol:;) Edited by Gvozdeni

sherman
VOJVODINU naravno ! Zar se to ne vidi ? :lol:;)
e znao sam da ces nesto da izvrdasstavicu te u rubriku jos neopredeljeni

Gvozdeni
e znao sam da ces nesto da izvrdasstavicu te u rubriku jos neopredeljeni
Iskreno zbog predaka i članova porodice koji su nosili uniformu simpatičniji mi je Partizan. Tako da se uz uniformu JNA to nekako podrazumevalo. Kasnije kako sam sazrevao prešao sam na sadašnju opciju jer sam uvek tražio treći (srednji put). Da ne ispadne da spamujem sam svoj topic to se vidi i u tome što sam zagovornik "vojne neutralnosti Srbije". I to je neki treći (srednji) put.Poz :D Edited by Gvozdeni

sherman

lepo si izveo ovu paralelu, ali dzaba ti je to kad si upravo priznao da si grobar, sto te dosta diskredituje kao sagovornika.ali ajde, malo sam cirke, pa cu ti oprostiti ovo gnusno grobarstvo

Ryan Franco

ej gvozdeni, jebote, ja veceras svima pricam da si kul lik a ti partizanac. pa aman!?

Ryan Franco

sad cu da ti spamujem cenjeni topik

Ryan Franco

eto sta cu

Gvozdeni

Ljudi praštajte niko nije savršen.:lol:

Gvozdeni
lepo si izveo ovu paralelu, ali dzaba ti je to kad si upravo priznao da si grobar, sto te dosta diskredituje kao sagovornika.ali ajde, malo sam cirke, pa cu ti oprostiti ovo gnusno grobarstvo
Pazi to je samo po poreklu, ne po opredelenju. Molim da se to uzme kao olakšavajuća okolnost.:D

Sign in to follow this  

• Create New...