Jump to content
Sign in to follow this  
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

bus

Gvozdena i Rastka Pocestu u istu ćeliju ^_^

Anonymous

Cage rage je vrhunski topik, a Gvozden je zajeban tip.

расејан
Ne valja ti ova paralela sa indijancima.
Индијанцима ваља још мање... знамо како су се провели.

marv
Danas sam doživeo još jedno poniženje u nizu.Vraćajući se sa posla na Autoputu E-75 u pratnji dva vozila MUP-a Srbije i NATO Vojne policije jezdio je NATO konvoj sa sve oklopnim vozilima natovarenim na vucne vozove(Kamion za transport istih). Pa nismo li Vojno-neutralna zemlja . Da li je moguće da niko nije poništio odluku onog dobrog pisca a lošeg političara Vuka Draškovića . Ne moramo se tući ali ne moramo ni dozvoliti satanskom udruženju da prolazi našim putevima . Pa ti isti su nas ne tako davno gadjali sekiricama (Raketama TOMAHAVK) i ubijali nas kao pre par stotina godina Indijance . Idu Belgijanci Za Madjarsku . Što ih ne usmeriše preko Bugarske i Rumunije pa oni su njihovi članovi.Nego sa Kosova i Metohije preko nas u Madjarsku.Ustani Srbijo i kaži STOP NATO ubicama ! ! !Napominjem da bih želeo da se ovde ne vodi među-partiska rasprava o ulasku Srbije u NATO . Mi smo Vojno-neutralna zemlja odlukom Skupštine RS i to je kraj . Pitanje je Da li dozvoliti NATO-OTAN ubicama da špartaju našim putevima .Ej Ljudi pala je krv !!! Ubijali su nas !!! Ne zoveš u goste ubice !!! JELI TAKO SRBI ?
da nisi malo zakasneo, oni vec 10 godina spartaju i to na "srpskoj kolevci"...i ti si mi neki patrijota :isuse:

Gvozdeni
tako je! nadam se da si im pokazao srednji prst, ili barem taj šipak.
Brate vise puta i ja i supruga . Teško je odoleti . A inače nisam incidentan čovek ali ovo me baš rasp....lo ! Poz Edited by Gvozdeni

Gvozdeni
da nisi malo zakasneo, oni vec 10 godina spartaju i to na "srpskoj kolevci"...i ti si mi neki patrijota :isuse:
Brate pusti me priče o kolevci i patriotizmu . Ne znaš me a i ne znam te . Zbog kolevke sam ja jako nastradao ! Dao i njoj i drugim delovima srpskog prostora veliki deo mladosti . Voze se oni i vozili su se po Vojniću,Kninu,Kalinoviku itd . Srbi se nisu sekirali . Kad je padala Zapadna Slavonija ovde se išlo na 1.majski uranak i mnoge bolela briga . 20-ti minut dnevnika RTS javljali su o padu RSK . Probudi se čoveče sad se vozaju kroz Beograd. Nema dalje . Danas su bili na E-75 ! Edited by Gvozdeni

Roger Sanchez
laugh.gif

Gvozdeni
Hrvatskim drumovima ne špartaju!NATO gazi samo bespomoćne drumove koji se glupo usuđuju pružiti otpor!
Slažem se ! A ovi daju i ono što se ne traži . To se sove servilnost . Nisam rekao da ih treba napadati ali ne treba im ni ulaziti u guzicu .

marv
Danas su bili na E-75 !
e-75!? e to je vec nepodnosljivo, mora se uraditi nesto...

Аврам Гојић

Ovo je opet Bruno Sulak.

teacher

Nije...

Hamlet Strašni
Ovo je opet Bruno Sulak.
Sada ga bas pretera.

Gvozdeni
e-75!? e to je vec nepodnosljivo, mora se uraditi nesto...
Ok hejteru ja sam pomenuo E-75 kao geografsko-topografsku odrednicu . U Beogradu čoveče to ti je valjda glavni grad . Bar se nadam da ne veruješ u internacionalizam u skladu sa svojim avatarom . Usmeri bes na one koji te ugrožavaju a ne na mene . Ja sam bespomoćan kao i ti .

Sign in to follow this  

• Create New...