Jump to content
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

Gvozdeni

Danas sam doživeo još jedno poniženje u nizu.Vraćajući se sa posla na Autoputu E-75 u pratnji dva vozila MUP-a Srbije i NATO Vojne policije jezdio je NATO konvoj sa sve oklopnim vozilima natovarenim na vucne vozove(Kamion za transport istih). Pa nismo li Vojno-neutralna zemlja . Da li je moguće da niko nije poništio odluku onog dobrog pisca a lošeg političara Vuka Draškovića . Ne moramo se tući ali ne moramo ni dozvoliti satanskom udruženju da prolazi našim putevima . Pa ti isti su nas ne tako davno gadjali sekiricama (Raketama TOMAHAVK) i ubijali nas kao pre par stotina godina Indijance . Idu Belgijanci Za Madjarsku . Što ih ne usmeriše preko Bugarske i Rumunije pa oni su njihovi članovi.Nego sa Kosova i Metohije preko nas u Madjarsku.Ustani Srbijo i kaži STOP NATO ubicama ! ! !Napominjem da bih želeo da se ovde ne vodi među-partiska rasprava o ulasku Srbije u NATO . Mi smo Vojno-neutralna zemlja odlukom Skupštine RS i to je kraj . Pitanje je Da li dozvoliti NATO-OTAN ubicama da špartaju našim putevima .Ej Ljudi pala je krv !!! Ubijali su nas !!! Ne zoveš u goste ubice !!! JELI TAKO SRBI ?

Edited by Gvozdeni

ZokiAsov

Ne valja ti ova paralela sa indijancima.

Аврам Гојић
Danas sam doživeo još jedno poniženje u nizu.Vraćajući se sa posla na Autoputu E-75 u pratnji dva vozila MUP-a Srbije i NATO Vojne policije jezdio je NATO konvoj sa sve oklopnim vozilima natovarenim na vucne vozove(Kamion za transport istih). Pa nismo li Vojno-neutralna zemlja . Da li je moguće da niko nije poništio odluku onog dobrog pisca a lošeg političara Vuka Draškovića . Ne moramo se tući ali ne moramo ni dozvoliti satanskom udruženju da prolazi našim putevima . Pa ti isti su nas ne tako davno gadjali sekiricama (Raketama TOMAHAVK) i ubijali nas kao pre par stotina godina Indijance . Idu Belgijanci Za Madjarsku . Što ih ne usmeriše preko Bugarske i Rumunije pa oni su njihovi članovi.Nego sa Kosova i Metohije preko nas u Madjarsku.Ustani Srbijo i kaži STOP NATO ubicama ! ! !Napominjem da bih želeo da se ovde ne vodi među-partiska rasprava o ulasku Srbije u NATO . Mi smo Vojno-neutralna zemlja odlukom Skupštine RS i to je kraj . Pitanje je Da li dozvoliti NATO-OTAN ubicama da špartaju našim putevima .Ej Ljudi pala je krv !!! Ubijali su nas !!! Ne zoveš u goste ubice !!! JELI TAKO SRBI ?
ZIVIO!

garcia

NATO - OTANDEPONIJA - AJINOPED

Marvin (Paranoid Android)
Ej Ljudi pala je krv !!! Ubijali su nas !!! Ne zoveš u goste ubice !!! JELI TAKO SRBI ?
TAKO JEEEEE

hattori

GWOZDENI POVEDI NAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS!!!USTANAK!!!

Edited by hattori

Gonzo

tako je! nadam se da si im pokazao srednji prst, ili barem taj šipak.

Lezilebovich

Gvozdeni, nemoj da si naivan. Nisu oni jezdili, no su naša dva vozila zarobila ceo njihov konvoj i sprovela ih tamo gde treba

Miralem
Danas sam doživeo još jedno poniženje u nizu.
a koja su bila prethodna?

Кристофер Лумумбо

gvozdene, srbine, srbija je uz tebe!!!

3opge
a koja su bila prethodna?
covek je mislio na vozila u nizu

Marvin (Paranoid Android)

Meni je najsumnjivije što ova NATO izvidnica krstari našim autoputevima tačno na 7 godina kako je Vojvoda Šešelj u haškom kazamatu. Nije to slučajno.

Miralem
covek je mislio na vozila u nizu
aaaa. pa ne znam. da sam ja tu bio i dozivljavao ponizenja u nizu, postupio bih na sledeci nacin. preprecio bih golfom (dvojka) konvoju put, polako izasao iz vozila, onako bih se podbocio i podviknuo: "pa de ste to krenuli, pizda li vam materina? a?" eto, bas tako bi im rekao.

Šumejker-Levi 9

Ovo me podseća na film "Navigatorov let" koji sam davno gledao, u kojem američka vojska zarobi leteći tanjir.Onda taj tanjir stupi u vezu sa dečakom koji je navigator i koji ima projektovanu mapu povratka, pa ga dečak nađe i izvuče ga iz nevolje i vrati se kroz vreme.Ako su naši zarobili i sproveli konvoj gde treba (kao američka vojska NLO), treba obratiti pažnju na svakog klinca koji se muva u blizini baze.

Д
Ја се скроз слажем (ето, има и Бугара против НАТО).

• Create New...