Jump to content
IGNORED

Selebriti BLJAK

Recommended Posts

• Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kgmr

29

• uros_s78

23

• morgana

40

• dig_chohano

37

Top Posters In This Topic

Posted Images

cujem da ivan gavrilovic, daca i citava plejada giljam dade likova iz devedesetih priprema ex sfrj turnejueto sansedi je litica?
jel ovo ozbiljno? :blink: koji je razlog- da se prisetimo kako nam je tada bilo super i kako smo dobru muziku imali?nisam ni znala da se to slusalo u odrodjenim republikama....o, zivote...Da ne bude trol:od domacih VIP primeraka- Ludu Lu, od stranih- narecenu Saru Dzesiku... sovpadaju sto se senzibiliteta i veltansaunga tice.I Kostunjavog (kad vec mogu i kad ga vec Uros nije pomenuo).edit:
Klasika je, ali koga briga.
I`m afraid she would bounce back... wink.gif Edited by Joshua

JK ista trandza bogte mazo! kome ovde moze da se digne na ovo taj je letenti ....zato bolje iz klozeta sto pre da ne gubite vreme u zivotu :)

Edited by andjelija

pa zasto opru?!??!?! nemojte ljudi pa ona je mrak zena. doduse ni jednu njenu emisiju nisam gledala, mozda sve ukupno 15 minuta, ali ono sto je ona postigla, i nacin na koji postize, i koliko daje....common! ajde da se djoramo,...da ja uzmem opru spasim joj zivot a za uzvrat ti uzmi drugih dvoje.

@ Joshua-Kostunjavi se podrazumeva.:puke: :povisimisepritisakemtlaksvakiputkadgavidimemcujem: A glede mjuze em glazbe, u potpunosti se slazem s tobom, nemoj da te iznenadjuje slusanje srpskog sljama iz devedesetih u ex YU.Najgori RVacki nacoshi slusaju Cecu, Seku Aleksic i Vesnu Zmijanac, koje tamo odrzavaju (poslednje 2) i koncerte.A Bajaga biva gadjan glembajevskom rajchicom.I svaki put kad mi neki RVat/RVatica pomene Cecu u pozitivnom kontekstu (a takav slusa i Thomsona :puke:, btw), pitam ga doslovce da li on/ona to hoce da mu Djura oprosti sto ga/ju je tukao.I podsetim ga/je na Erdut i Vukovar, nakon cega zanemi.

pa zasto opru?!??!?! nemojte ljudi pa ona je mrak zena. doduse ni jednu njenu emisiju nisam gledala, mozda sve ukupno 15 minuta...
mislim da je ovo ključ tvog razumijevanjaja bi pripomogla njoj da nastavi priko ruba litice039_37559~Calista-Flockhart-Posters.jpgmada je isto upitno bi li sletila
@ Joshua-Kostunjavi se podrazumeva.:puke: :povisimisepritisakemtlaksvakiputkadgavidimemcujem: A glede mjuze em glazbe, u potpunosti se slazem s tobom, nemoj da te iznenadjuje slusanje srpskog sljama iz devedesetih u ex YU.Najgori RVacki nacoshi slusaju Cecu, Seku Aleksic i Vesnu Zmijanac, koje tamo odrzavaju (poslednje 2) i koncerte.A Bajaga biva gadjan glembajevskom rajchicom.I svaki put kad mi neki RVat/RVatica pomene Cecu u pozitivnom kontekstu (a takav slusa i Thomsona :puke:, btw), pitam ga doslovce da li on/ona to hoce da mu Djura oprosti sto ga/ju je tukao.I podsetim ga/je na Erdut i Vukovar, nakon cega zanemi.
jebote covece, jer ti i kad seres mislis o politici?! kako se ne umoris? kako bih te napila i naduvala uz cuvenu zmijanac i tu seku....da bi mi na kraju na stolu djuskao cecu. odmori malo, opusti se....
jebote covece, jer ti i kad seres mislis o politici?! kako se ne umoris? kako bih te napila i naduvala uz cuvenu zmijanac i tu seku....da bi mi na kraju na stolu djuskao cecu. odmori malo, opusti se....
Troll:Politiku je prva pomenula Joshua.Ja sam se samo nadovezao.Troll off!
mislim da je ovo ključ tvog razumijevanja
nikol stvarno te ne razumem :blink: to sto nisam gledala njene emisije ne znaci nista. vidim sta zena radi konkretno za drustvo, za afriku, za razne fondancije, za cikago, ...ona i bill gejts su retki aktivni ali bas aktivni u pobosljanju stanja (mentalnog i ekonomskog) drustva.
  • Create New...