Jump to content
IGNORED

Civilization


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

igra mi generalno dobro radi osim sto nekad iz meni misterioznih razloga krene da secka, i to za vreme dok AI dela. ne povrati se vise nikad, odnosno dok ne izadjem u main menu i opet uchitam. sta bi to moglo biti? grafichka se pregreva? memorija napuni? (laichke pretpostavke),

Link to comment

Meni sve, osim Texture Quality koji je na High, stoji na Medium (takav mi je kompjuter) i to radi savršeno.

City-State ListMilitaristic: Almaty, Belgrade, Budapest, Dublin, Edinburgh, Genoa, Hanoi, Ragusa, Sidon, TyreCultured: Bucharest, Brussels, Florence, Geneva, Lhasa, Monaco, Kuala Lumpur, Seoul, Vienna, WarsawMaritime: Cape Town, Copenhagen, Helsinki, Oslo, Rio de Janeiro, Singapore, Stockholm, Venice
Sledeći put će mi Beograd biti nepresušan izvor kvalitetnih vojnih jedinica, sada mi je u blizini Štokholm, mislim da će ubrzo izgubiti status slobodnog grada i biti pripojen mojoj imperiji.Dobra je ova Civilizacija. Dobra. Mogu da frkćem koliko hoću i da se prisećam Civ 1 i 2, ali dobra je.
Link to comment

Trenutno igram na arhipelag mapi i prince nivou. U ranijim verzijama sam svega par puta probao arhipelag mape i brzo odustao. U petici mi je ova mapa možda i najzanimljivija do sad.

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

Пар багова, пар балансирања, неколико мањих и неколико већих интервенција на тактичком војном АИ и биће то 1 класик.За сада је архипелаг као да играш на пар нивоа ниже. Мора пар мувања по Иксемелу да АИ почне да билда морнарицу. То и мало већа зона контроле за модерну морнарицу.

Link to comment
Мора пар мувања по Иксемелу да АИ почне да билда морнарицу. То и мало већа зона контроле за модерну морнарицу.
Da, to me razočaralo u prvoj partiji koju sam završio. Ja napumpao brodove kao lud, doduše, bili su korisni sa kopna, ali nigde nikakav ozbiljan pomorski sukob.
Link to comment
Пар багова, пар балансирања, неколико мањих и неколико већих интервенција на тактичком војном АИ и биће то 1 класик.
Upravo.Moraće malo da porade i na stabilnosti igre, suviše često mi umire prilikom učitavanja u toku igre, više mi se isplati da izađem iz igre, pa da je onda ponovo učitam. Ali to će se, valjda, regulisati pečevima.Arhipelag igram oduvek, uvek mogu da nađem svoje usamljeno ostrvo i da igram kako ja želim, a da me ostali narodi ne gnjave sa raznim predlozima, paktovima, ratovima i da igru završim odlaskom na Alfa Kentaur.
Link to comment

meni je vec tri puta crkla pri zavrsavanju igre kada je ostalo jos par gradova da se uzmeudjem u grad i igra se raspadneodlozim ulazak u grad 10 poteza i opet crkneudjem u drugi grad i opet crkne. promenim neprijatelja i dodjem do prvog gradav i kad ga uzmen opet crkne i tako 3 razlicite igre sto me zivcira ali je dobro jer necu postati zavistan

Link to comment

Хм, ја нула крешева за сада...Енивеј, сваки цив је имао доста печева, тако ће и овај. За сада су одрадили пар мањих хотфиксева, претпостављам да ће за једно две недеље почети и прве значајније преправке.

Link to comment
udjem u grad i igra se raspadneodlozim ulazak u grad 10 poteza i opet crkneudjem u drugi grad i opet crkne. promenim neprijatelja i dodjem do prvog gradav i kad ga uzmen opet crkne i tako 3 razlicite igre sto me zivcira ali je dobro jer necu postati zavistan
:lol:
Link to comment

Ukoliko neko želi da preskoči one dosadne introe:

- Browse to Documents\My Games\sid meier's Civilization 5- Open the usersettings.ini in Notepad- Find the setting SkipIntroVideo = 0 and change the value to 1- Save your changes and you're done
Link to comment

uradio sam to i sad umesto introa imam mrak. mora da se ceka da se igra ucita.ponosan sam na sebe kako uspevam da doziram civ te mi ne utiche na ispunjavanje poslovnih i drustvenih obaveza. za sad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...