Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Zavisi od toga koji tip licence je u pitanju... Ako je Windows stigao s računarom, onda ne može (OEM licenca), ako si kupio nezavisno, tzv. Retail licenca, onda može

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Velocipede said:

Zavisi od toga koji tip licence je u pitanju... Ako je Windows stigao s računarom, onda ne može (OEM licenca), ako si kupio nezavisno, tzv. Retail licenca, onda može

Ovo drugo, platio sam je preko neta. 

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ovo drugo, platio sam je preko neta. 

 

Moraš da deaktiviraš Windows na starom računaru da bi mogao da iskoristiš isti product key na novom računaru

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Velocipede said:

Zavisi od toga koji tip licence je u pitanju... Ako je Windows stigao s računarom, onda ne može (OEM licenca), ako si kupio nezavisno, tzv. Retail licenca, onda može

Moze i OEM (nekad)

Ja sam moju dobio uz win8.o (key upisan u BIOS), evo me i dalje na njoj na w11 i na drugom kompu

 

Vezao sam je za ms nalog i on je uredno prenosi i koristi

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ljudi šta je sada best buy od grafičkih kartica? Imam neku 570Rx sa 4gb koju bi da ostavim klincu u konfu a ja da se malko ponovim pošto stiže MW2 :happy:

Link to comment

Odlucio da se pocastim stolicom. Imam malo problema sa nogom, krvotokom, malo kicma pocinje da zajebava a svakako radim 8-12 sati. Drug koji radi 18 sati dnevno :D me savjetuje da kupim nesto bas dobro poput ovog https://www.dmcreativa.ba/product/leap/ Sad, meni je neprijatno dati tolike pare za stolicu (900€ sa pdv), ali hocu ako bas odnosi sve brige sa kicmom i dr. Dakle, da li ova bas bas vrijedi, odnosno ima li nesto bas bas dobro za nesto manje para.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako neko ima preporuku za onaj stocic za krilo gde mogu da montiram laptop ili tastaturu+misa pa da se zavalim u kauc. Mislim da su bolje opcije stocici koji imaju nogare pa stoje na kaucu, nego oni sto imaju neko kao jastuce koje naslonis na noge.

Link to comment

Domaće tržište hardvera od ovog meseca je, makar nominalno, siromašnije za dva zvučna imena – WinWin i Emmi. Oba prodajna lanca u vlasništvu su Roaming grupe, kao i Tehnomanija, pa je odlučeno da se buduće poslovanje obavlja isključivo pod tim brendom. 

 

Ova odluka saopštena je na zvaničnim stranicama radnji. Emmi (koji je doduše odavno funkcionisao samo preko interneta) je ukinut 1. jula, dok je WinWin van pogona od danas. Kako se navodi u saopštenju, ovaj potez neće ni na koji način uticati na postojeće porudžbine i obaveze (poput garancija) prema potrošačima. Takođe, sve što je poručeno biće dostavljeno u dogovorenom roku.

 

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Kontakt centru na broj 011 30 30 003 i to radnim danima od 08 do 21 čas, a subotom i nedeljom od 09 do 21 čas, ili na mail adresu prodaja@tehnomanija.rs.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...