Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ne kuputje gotove konfe u emiju već odaberite komponente, oni ih svakako sklapaju ako to tražite... A uvek ćete bolje sami napraviti jer u serijske konfe uglavnom idu krš stvari, no name memorije, grafike sa dve godine garancije uglavnom "lošijih" proizvođača, najjeftinija moguća ploča...

Link to comment

Neće ljudi za kancelarisjke poslove da se smaraju sklapanjem, a i šta će im to. Plus ima ljudi koji se i ne razumeju u to, niti ih interesuje, a moraju da nabave

Drugo su neke kućne varijante

Link to comment

Pre bih dao 25.000 din za cpu+mb+ram+ssd (zadrzis kuciste i napajanje), nego kupio krs gotovu konfu jer kosta 6000 manje

 

Ili jos bolje daj tih 18-19.000 za komponente i miran si bar 5 godina

Link to comment
Pre bih dao 25.000 din za cpu+mb+ram+ssd (zadrzis kuciste i napajanje), nego kupio krs gotovu konfu jer kosta 6000 manje
 
Ili jos bolje daj tih 18-19.000 za komponente i miran si bar 5 godina
Ovo sada je Celeron 420 na 1.6GHz sa giga RAMa, veruj mi, sve je bolje od toga :D
Link to comment

Ako hoces bolje od toga, kupi digitron.

Ako ces office masinu ulozi ili vise para ili vidi da li je kuciste i napajanje dobro za nove komponente

Dzaba ti ssd kad imas los procesor iz 2013 godine...

Imas 4 komponente po 5000 din i dobijes solidnu office masinu, kupovna konfa ne vredi ni pola tj vredi ssd samo

Cpu+mb+ram+ssd...

Link to comment

Ja imam neki 250GB, preko njega gledam serije i filmove, a tu mi je i bekap slika, pa ne bih bas da mi crkne, ako ne mora :D

A drugi mi je hdd izvadjen iz laptopa i prebacen u fioku, ali je usb 2.0 i do zla boga sporo.

 

Uzeo bih ili 1TB ili 2TB preko amazona ovih dana... inace ssd Samsung 860EVO od 500GB je 83e preko amazon.de :D , a 1TB je 167e

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...