Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ima li preporuka za neku ne-gejmersku kvalitetnu tastaturu, poželjno u crnoj boji i da se ima kupiti u Beogradu-Srbiji?

 

Tastatura se dosta koristi, sadašnja (neka HP) je na izdisaju jer su neki tasteri počeli da se glave, što proces unosa teksta u računar čini smornim i frustrirajućim do bola...

 

Link to comment
On 30.9.2018. at 18:20, Mil@n said:

Nemoj 1050 već 1050ti.


 

Hvala na preporuci. Uzeo sam Zotec Mini 1050ti sa 2 godine garancije u emiju... e sad zasto 2, a ne 3 pojma nemam.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Hvala na preporuci. Uzeo sam Zotec Mini 1050ti sa 2 godine garancije u emiju... e sad zasto 2, a ne 3 pojma nemam.

 

Trebao si da uzmeš neku sa 3, garancije se razlikuju od proizvođača do proizvođača. Hiljadu dve gore za godinu dana više garancije vredi...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ehm, ja prvi ne volim Lenovo, ali na sta vam ovo lici?

 

www.comtradeshop.com/lenovo-ideapad-330-15ikb-81f500lwya-laptop-15-6-quot-full-hd-ips-intel-core-i3-8130u-8gb-1tb-r

 

 

Ili je Lenovo 1 apsolutni non starter?

Edited by MancMellow
Link to comment

Zašto bi lenovo bilo no-go? U kategoriji do 600-700€, nema tu mnogo razlike, sve je to slično, gledaš samo ko daje dužu garanciju...

 

Ovo je OK mašina za te pare... Mada bi ja pre gledao da ima SSD umosto HDD....

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Zašto bi lenovo bilo no-go? U kategoriji do 600-700€, nema tu mnogo razlike, sve je to slično, gledaš samo ko daje dužu garanciju...

 

Ovo je OK mašina za te pare... Mada bi ja pre gledao da ima SSD umosto HDD....

Znam, ali vec ako ima 256GB SSD to mi je preskupo. A 128 mi je nekako premalo... jel to moze posle da se ubudzi ili jok?

Link to comment

Aha ok. Mislim, ne svidja mi se pfevise ni to sto je AMD grafika, ali znam da to takodje moze da se promeni. Medjutim svidja mi se procesor baš, 8GB rama, mali je laptop jer su skroz uštinute ivice, IPS LED FHD

Edited by MancMellow
Link to comment

Grafika ne može da se menja, možeš samo da je isključiš (verovatno) u biosu, i da ide na integrušu sa I3 procesora (varovatno, nisam neko vreme pratio, ali mislim da je to i dalje standard, da svaki I procesor ima svoju grafu)...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...