Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

I Himki trenira. CSKA je čak pre neki dan igrao neku utakmicu sa novinarima ili zaposlenima ne znam ni ja. U Belorusiji najopuštenije igraju fudbal pred publikom. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

moj ortak je do juce isao svaki dan u kladionicu (da radi), uglavnom zbog belorusa. sad valjda kako se skracuje curfew i ukida javni prevoz nece morati vise 

 

Nije zbog Bjelorusa. No zbog tombole i kucica... :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Španci planiraju da završe prvenstvo najverovatnije plejofom na Kanarskim ostrvima. Odluka bi mogli biti donešena za nedelju dana. Funkcionisalo bi tako što bi 16 timova igralo plejof na 2 i 3 dobijene i takmičenje bi trajalo oko 2 meseca. Igralo bi se bez publike naravno. 

Link to comment

Bertomeu danas na konf callu sa novinarima kaže da je cilj da se završi ova sezona, da je rano za priču o sledećoj, da je neki rok za završetak kraj jula, da su klubovi odgovorni da vrate igrače u svoju zemlju, da se razmišlja o više formata, da ako bude nemoguće da se igra da će da se otkaže sezona i tako ništa preterano konkretno. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pričao je i prof. Koprivica o problemima oko ovog nastavka sezone i preuranjenog plejofa koji bi slijedio. Jedino smisleno je da se sezona završi sa ili bez proglašenja prvaka a turniri za popunu svih takmičenja organizuju sa novim timovima u novoj sezoni, kada se za to steknu uslovi.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...