Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

da

pisali smo vise puta cini mi se (ko i o svemu ostalom :D )

i onaj njihov kapiten vukcevic nosonja, bas gadna njuska

pa silovatelj bulatovic, sveti otac tomas

 

pa onda stigao sasa obradovic koji na treningu prebije 1 milenka topica :isuse:

 

ali na stranu individualno, kao ekipa su imali neki los, mracan trip

 

dal se bese tad oko buducnosti muvao i onaj lik sto je kasnije zbog prebijanja sudije dobio dozivotnu zabranu?

jbt, poceo sam mesati koljevica, jeretina, sekularca i gomilu tih njihovih "talenata", odnosno delove biografija njihovih

 

jeretin jeste nekog nabadao, ali ovo konkretno mislim da je neko drugi bio

Link to comment

Najodvratniji je bio onaj sportski direktor njihov, zaboravio sam mu ime. Mitrovic?

Mislim da sam citao skoro da je Vukcevic ispeglao komsiju nekog, meni ovaj Sehovic sad totalno vuce na njega. Navijam za Partizan kad igraju protiv njih. :D 

Link to comment

Da, da, brka. :D Sezonu ili dve su apsolutno svi koji valjaju igrali tamo, pola reprstacije. Rakocevic, Obradovic, Tomasevic, Topic, Scepanovic, Milojevic, Bulatovic, Brkic, Kuzmanovic, itd. Sa sve Mutom. Jedino je Vujanic falio. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Danilo Mitrovic..mora da je Dule njega kopirao hahahaha 

Dzabe toj Budućnosti koga su sve dovodili kad nista ozbiljnije u Evroligi nikada nisu uradili osim rekorda kojeg čini mi se jos uvek drže kad ih je bambergovala Sijena

Link to comment

Igrali su jednom play-off protiv Panatinaikosa, secam se da su ih oterali u majstoricu. E sad da li je bila osmina finala ili cetvrtfinale, ne secam se, to je bilo negde u onoj eri kad su bile 2 paralelne EL. 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Igrali su jednom play-off protiv Panatinaikosa, secam se da su ih oterali u majstoricu. E sad da li je bila osmina finala ili cetvrtfinale, ne secam se, to je bilo negde u onoj eri kad su bile 2 paralelne EL. 

 

Bila je osmina finala, to je bila poslednja sezona objedinjene Evrolige pre cepanja na EL i Suproligu. Suproliga je i trajala samo godinu dana. Te sledeće sezone je Tomašević bio MVP ali su izgubili lagano od Reala. 

Link to comment

Glede Tea i Cjacje - Zabari su usvojili neki zakon koji donosi poreske olaksice na strucnjake svih profesija koji su bar 2 poslednje godine ziveli van Italije. Kazu da ce fudbalski timovi dosta profitirati od toga, za ocekivati je da i kosarkaski (bar ovi najjaci) budu platezno mocniji. Mozda se italijanska liga vrati na staze stare slave.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...