Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Cist faul u napadu, mada bi bilo puno da su svirali dva napada zaredom. Ali ipak tuzno da se ne isposhtuje defanzivni igrach godine koji je imao muda da se postavi centru od 120 kila u punom trku.

Link to comment
kakav glup faul batista sada u napadu.edit> cekaj bre, sudija pod kosem je sudio faul u napadu, a sad batist izvodi bacanja...sta se dogadja? upravo sam se ukljucio u trenutku pustanja usporenog snimka tog faula u napadu.
dogadja se navlacenje za pao
Link to comment

Pao vodi. Serija od nekih 18-4.A meni strim toliko prekida da je glupo da uopste diskutujem o (ne)regularnosti.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
ma i ne treba diskuotovati o tome kada odigraju ovakvu cetvrtinu.
Kako ne treba kada poklone 5 poena protivniku i 4. licnu Teodosicu i direktno uticu na tok meca?Stoji da se Olimpijakos raspao, ali ovo je kriminal.edit: ahahahaha kakva nesportska. Pa ovo je prejadno. Edited by Joe D
Link to comment
Kako ne treba kada poklone 5 poena protivniku i 4. licnu Teodosicu i direktno uticu na tok meca?Stoji da se Olimpijakos raspao, ali ovo je kriminal.
5. licnu
Link to comment
Koja je ovo sprdnja od košarke. Ova naša mučena liga je sinonim za regularnost za grčku.
jbg, na kraju ispalo da su bukvalno prelomili sa onim koshem koji su dali batisteu kad mu je childress skinuo loptu sa obrucha i ovim faulom u napadu...
Link to comment
Kako ne treba kada poklone 5 poena protivniku i 4. licnu Teodosicu i direktno uticu na tok meca?Stoji da se Olimpijakos raspao, ali ovo je kriminal.edit: ahahahaha kakva nesportska. Pa ovo je prejadno.
ma ja pricam sebi u bradu. razocaran sam sto oly nije imao nikakvo resenje u napadu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...