Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

pa focis je razbio oly u prosloj utakmici, a nikolas zaista razbija u poslednje vreme. meni sam cudno da milenko odigra ovako dobro, jos u gostima...
Ko je koga i šta razbio u prošloj utakmici i u poslednje vreme ne znam, na ovoj utakmici igraju kao diletanti.
Link to comment
znaci ne vredi da se skida sa neta zbog prvog poluvremena?
Ma kakvi, ništa posebno. little off:Kim Philby jedan veliki :Hail: za tvoj nick, nisam ranije skontao.
Link to comment

pa zbog cega tepic nije igrao vise kada je odigrao ovako dobro?pitaj obradovica, smaracu!

Edited by kojot
Link to comment
znaci ne vredi da se skida sa neta zbog prvog poluvremena?
Ma kakvi, bilo jos dosadnije. U drugom je Olimpijakos bar zaigrao nekoliko minuta ozbiljne kosarke, po 2 u trecoj i cetvrtoj cetvrtini. Prvo je bilo kriminal na obe strane.
Link to comment
Ma kakvi, ništa posebno. little off:Kim Philby jedan veliki :Hail: za tvoj nick, nisam ranije skontao.
hvala :)ja sam covek podlozan laskanju. samo nastavite.
Link to comment

Milenko je car, nisam gledao utakmicu al' vidim da je shutnuo 7 puta za 9 minuta. Autoritet :DBio je sinoc opet snimak Kaha-Real, mucen ti je onaj Mesina, on u svakoj utakmici potrosi prvo poluvreme trazeci petorku koja nije taj dan jela gljive ludare. Juce Rejes 30min igrao dobro, vukao ekipu, a onda lose izveo napad za pobedu, i zasr'o sve zivo u 2 minuta produzetka. S druge strane, Vidal greje klupu cele sezone, juce udje i ubaci par trojki. Jare odigra dve utakmice sjajno, a onda sledece tri te je strah da ga ubacis u igru. A kod nekih se te oscilacije desavaju i u periodu jedne utakmice, npr, Pridjoni juce, dva-tri napada tesko zasere slabim pasovima i izgubljenim loptama i bacenim kamenjem, a onda ubaci trojku i jedan dar-mar ulaz. Gomila ludaka ja kazem.

Link to comment
Bio je sinoc opet snimak Kaha-Real, mucen ti je onaj Mesina, on u svakoj utakmici potrosi prvo poluvreme trazeci petorku koja nije taj dan jela gljive ludare. Juce Rejes 30min igrao dobro, vukao ekipu, a onda lose izveo napad za pobedu, i zasr'o sve zivo u 2 minuta produzetka. S druge strane, Vidal greje klupu cele sezone, juce udje i ubaci par trojki. Jare odigra dve utakmice sjajno, a onda sledece tri te je strah da ga ubacis u igru. A kod nekih se te oscilacije desavaju i u periodu jedne utakmice, npr, Pridjoni juce, dva-tri napada tesko zasere slabim pasovima i izgubljenim loptama i bacenim kamenjem, a onda ubaci trojku i jedan dar-mar ulaz. Gomila ludaka ja kazem.
Gledao sam drugo poluvreme druge tekme i Jaric nije ulazio uopste - da li on ima neki problem sa povredom, nista mi nije jasno? Video sam da sedi na klupi. Novica je odigrao odlicno, sutira, asistira, kuca, mada bi mu Dule gangbangovao familiju za igranje daleko od kosa i nedovoljno ofanzivnih skokova.I da, Dusko Ivanovic je trenercina.
Link to comment
potok za pao-oly25:17 za pao posle prve četvrtine, milenko 4 poena iz dva lepa ulaza. nikolas sabija trojke.
da, raduje me sto se tepic malo osmelio. evo, zabode i teo sada. tesko da ce neko ovde napraviti brejk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...