Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Trento nije ostvario primarni cilj, da pobedi Partizan, ali jeste sekundarni, da izgubi sa manjom razlikom od one kojom je pobedio u prvom meču i imaju razloga da budu zadovoljni jer će biti ispred Partizana posle prve faze EC.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

PAO - Olimpijakos u polufinalu grčkog kupa prekinuto jer igrači Olimpijakosa nisu hteli da izađu na teren na početak drugog poluvremena nezadovoljni suđenjem.

Prvo poluvreme završeno 40-25 za PAO.

 

Svašta se dešavalo, ima ponešto na ovom nalogu...

 

 

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

 

Vaspitavao ga Dino?

 

Ipak, Rađa je u jednoj situaciji instiktivno reagovao na provokaciju i to je bilo "doviđenja" za njega i Subotića. 

"Toliko smo se povezali ljudski da smo oboje zbog toga dobili nogu iz kluba. Nakon zadnje utakmice prvenstva pred plej-of na izlasku iz dvorane njega napadne neki lik i počne da ga vređa. Ja onako pod adrenalinon ga uhvatim za vrat. Lik me pljune i akcija reakcija posaljem ja lepo njega na spavanje. Naravno, da je to bio sin od gazde i da smo obojica bez obzira na osvojeno prvenstvo dobili 'nogu'. To me je odvelo u Zadar, ali o tome za koji dan. Ovoga sam nakon par godina nazvao i izvinio se, jer šakama nije način rješavanja problema. Kume, bilo nam je lepo, a i još je", zaključio je Rađa.

 

 

Link to comment
On 13.2.2019. at 20:47, Mark Rothko said:

PAO - Olimpijakos u polufinalu grčkog kupa prekinuto jer igrači Olimpijakosa nisu hteli da izađu na teren na početak drugog poluvremena nezadovoljni suđenjem.

Prvo poluvreme završeno 40-25 za PAO.

 

Svašta se dešavalo, ima ponešto na ovom nalogu...

 

 

 

Rekose da nece vise igrati dokle god ne sude strane sudije. A u ligi, ova trojica

Cirkus

Link to comment

Koliko je Marselinjo propao, u nekoj naprednoj statistici bi bio u beskonacnom minusu, ne postoji pogresna stvar koju nije uradio.

 

Laprovitola bi igrao u NBA da ima jos 10 cm i 10 kg.

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...