Jump to content
IGNORED

Svirate li sta


žaro

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    13

  • sherman

    7

  • bup

    6

  • Lale Gator

    6

vid sad! sve po maloti da se usredsredish and fokusiras na kolko oces (demokracki) instrumenata i da vezbas redovnosvaki dan po malo, uchinkovitije je od sporadicnog navaljivanja na nstrument/e; docim je bolje po vise, al svaki dan.jeste, ja sviram i poducavam i mora da se vezba i da se voli da se vezba. klavir i pevanje, a pm na tu temu ne primam.( ko je milka trnina, o tome necu sada)

Link to comment
Imam gitaru kuci x godina, i tek pre 2 meseca krenuh da ucim... jbg nije lako...
sviram gitaru x godina, poceo kod pok. profesora Jose Kovacha savladavanjem najpre NOB ciklusa, pa evoluirao na Srem-Banat-Backa ciklus, magistrirao na Ajde Kato ajde zlato, spec. studije na Divan je kiceni Srem, dokt. Pred Senkinom kucom.onda sam napravio jedno 5.godisnju pauzu, kupio akust. Fendera i krenuo iz pocetka.
Link to comment
jeste, ja sviram i poducavam i mora da se vezba i da se voli da se vezba. klavir i pevanje, a pm na tu temu ne primam.
posto niko nista ne svira, ja bi nesto tebe priupitaokao pevam po malo, a nemam nikakvu muzicku i to...cuo sam da je disanje vrlo bitno i da se i to vezba, pa ako te ne mrzi napisi nesto o tome
Link to comment

ne. ali bih jako rado nesto ucio sad pod stare dane. ovde imam par holandeza koji me nagovaraju/ohrabruju/podrzavaju. samo bojim se da sam izgubljen slucaj... :( elle, sestro, reci mi, ima li meni spasa?

Link to comment
posto niko nista ne svira, ja bi nesto tebe priupitaokao pevam po malo, a nemam nikakvu muzicku i to...cuo sam da je disanje vrlo bitno i da se i to vezba, pa ako te ne mrzi napisi nesto o tome
pitaj i Ameliju (sad će da me ucmeka) Edited by Kelt
Link to comment

Svirao sam godinama dok nisam okačio o klin a ovu poslednju (nije kao na slici, bila je crvena, malo budžena i bez pragova) mi ukrali mangupi.i_am_waiting_to_buy_a_bass.jpgibanez_mc924_c850669_l.jpgibanez-blazer.jpg

Edited by alberto.ascari
Link to comment
pitaj i Ameliju (sad će da me ucmeka)
ma neće da te cmeka, nego ne bih umela na forumu ispričati ništa pametno na temuukratko: jeste, važno je disanje, i još štoštainače ja pevam (ukoliko se to računa u instrument), i malo klavirišemrazmišljala da bi bilo dobro naučiti svirati i gitaru, al nešto nikako da dođe na redmožda jednog dana...
Link to comment
ne. ali bih jako rado nesto ucio sad pod stare dane. ovde imam par holandeza koji me nagovaraju/ohrabruju/podrzavaju. samo bojim se da sam izgubljen slucaj... :( elle, sestro, reci mi, ima li meni spasa?
znace ona, ali mislim da ima, ako je bilo i za mene. u proslom zivotu sam svirala gitaru. a sad bih volela da naucim da pevam, al' me stid.
Link to comment
Imam gitaru kuci x godina, i tek pre 2 meseca krenuh da ucim... jbg nije lako...
nije lako. ja kao fol ucila kad bejah mala i to prilican broj godina, a sad da me pitas ne bih znala ni do-re-mi-fa-sol... da ubodem. pre toga malo klavirisala (postojao klavir vec u kuci, ali ja kao bila mali buntovnik pa insitirala da mi kupe gitaru). sad ne znam ni jedno ni drugo <_< .al secam se da mi je solfedjo dobro isao. Edited by sta dalje
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...