Jump to content
jms_uk

HATE topic

Recommended Posts

Indy

...

Edited by Indy

gospa buba
+10^6
pa sto ste takvi, evo danas sam i mantil nashla, da ne idem kojekakva ^_^mislim, jes ladno. al kako bih rekla, nije moje da vas ubedjujem :P

slepa živana

mantil :ovi ste u parizu?

slepa živana

cvetaju nam plave lale...ušla sam u lili da kupim kremu i kaladont, a kupila sam farbu i dezodorans.da sam puna para verovatno bi se bavila pčelarstvom i maketarstvom a zanimalo bi me nešto skroz drugo.

Frau Gabrijela
cvetaju nam plave lale...ušla sam u lili da kupim kremu i kaladont, a kupila sam farbu i dezodorans.da sam puna para verovatno bi se bavila pčelarstvom i maketarstvom a zanimalo bi me nešto skroz drugo.
ja to ne bih na hejt. pravi je podvig izaći iz lilija sa samo dva artikla.samo, ne znam kako ćeš sad bez kaladonta i kreme.za hejt mi je ovaj šišmiš period- izađem po mraku i vratim se kući po mraku. dnevno svetlo i sunac mi promaknu dok sam među svoja državna 4 zida.

slepa živana
samo, ne znam kako ćeš sad bez kaladonta i kreme.
zato sam i stavila na hejt... a imala sam papirče sa spiskom u džepu. jedino što ne mogu da se pomirim sa sudbinom da sad moram da štelujem mobilni da mi zvoni svakih 15 minuta sa porukom, izvadi papirče!

Hjortron

uf ala to mrzim, lepo sve stavim na spisak (za kupovinu ili putovanje) i onda ipak zaboravim nešto jer sam zaboravila da pogledam spisak :frust:

gospa buba
za hejt mi je ovaj šišmiš period- izađem po mraku i vratim se kući po mraku. dnevno svetlo i sunac mi promaknu dok sam među svoja državna 4 zida.
+1
uf ala to mrzim, lepo sve stavim na spisak (za kupovinu ili putovanje) i onda ipak zaboravim nešto jer sam zaboravila da pogledam spisak :frust:
ja kupim sve po spisku i svratim kod tate na kafu i sve ostavim kod njega i posle mi treba 3 dana da se vratim da pokupim <_<

bergasa19

Umesto odlozenog placanja koristis odlozeno koriscenje <_<

slepa živana

srećan prvi novembar dan ničega, onima koji slave, naravno:http://www.youtube.com/watch?v=G0ae-iukj6c

rođeni

mrzim novembar...

gospa buba
Umesto odlozenog placanja koristis odlozeno koriscenje <_<
uh, sa odlozenim placanjem imam uzasne probleme, nikako da pochnem da troshim ^_^

maheem
srećan prvi novembar dan ničega, onima koji slave, naravno:
jeij budilnik (mobilni sa idiotskim alarmima) mi sutra u 7am neće skratiti par dana životasrećan prvi novembar dan nečega! Edited by maheem

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...