Jump to content
IGNORED

HATE topic

Recommended Posts

• Replies 52.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dig_chohano

1372

• Аврам Гојић

1326

• gospa buba

2234

• Milogled Bluff

1233

isla ja danas da plivam na 25. maj, popularni "gale" sto bi rekli u opstinskim novinama, jeste hladno vani, ali nema veze, tamo cu lebdeti kroz svetloplavu vodu, vec sam se videla savrseno samu zaronjenu u vodu, nesto kao feliks u svemiru, samo bez stresa neminovnog skoka, ne zovem ja bazen slucajno zen.i krocim ja tamo ocekujuci mir...u opskurno vreme rezervisano za gradjanstvo, pun bazen dece raznoraznih uzrasta, klub neki ocigledno, deca se takmicila. u redu, ali ima ih milion i potpuno su obuceni, cipele included. hocu-necu, hocu-necu, hocu... odem do spasioca, evo ova deca, cipelama, ne sme to tako, jeste, ali sad su se takmicili. dobro, al svejedno ne sme tako, jeste ne smeju, nije nas posao da ih teramo, vi ste vlast na bazenu, ko ce ako ne vi, to treba tetkica da radi, gde je tetkica, pa ona nije ovde, ona radi dole, pa kako ce ona da zna da su obuveni, mu, aj zovite tetkicu telefonom, necemo.okej. odem da se istusiram pa da udjem u bazen. ima tri dela za tusiranje. na jednom pise da ne radi. drugi ne radi. na trecem ona pipa za tus zabagovala pa moram da je drzim dok se tusiram. renoviranje je kostalo 11 miliona eura.dobro. aj u bazen. nema traka, plivaju ljudi kako ko stigne, nema veze, navikla sam, nista mi ovaj dan nece upropastiti. plivam. i plivam, plivam i tresnem glavom u glavudzu jednog od onih muskaraca sto posecuju beogradske bazene sto se svi odlikuju slicnom fizionomijom: runjavi, a celavi, glava vrat 2in1. to su oni sto ubijaju, mlate rucerdama, voda im je vreca za boks, a oni puni snage, sibaju prskajuci kroz vodu i ne sklanjaju se sa puta. zvek iz sve snage. i prva reakcija kad se to desi? "jebote, brate, pa vidis me."vidis i ti mene, rekla ja.onda je isla dodela nagrada. pobedile su emilija iz bugarske i jos jedna iz turske. onda su isle himne. oni na suvom su stajali i bili mirni, mi u bazenu nismo. onda sam resila da mi je mozda ipak dosta. i dok sam se tusirala hladnom vodom peruci kosu jednom rukom drzeci tus dugme drugom, boze pravde se prolomi sa razglasa.
tu se bre ne zna ni sta je tuzba, ni sta zalba, ni sta zahtev za zastitu zakonitosti!

cvetaju nam plave lale...ušla sam u lili da kupim kremu i kaladont, a kupila sam farbu i dezodorans.da sam puna para verovatno bi se bavila pčelarstvom i maketarstvom a zanimalo bi me nešto skroz drugo.

cvetaju nam plave lale...ušla sam u lili da kupim kremu i kaladont, a kupila sam farbu i dezodorans.da sam puna para verovatno bi se bavila pčelarstvom i maketarstvom a zanimalo bi me nešto skroz drugo.
ja to ne bih na hejt. pravi je podvig izaći iz lilija sa samo dva artikla.samo, ne znam kako ćeš sad bez kaladonta i kreme.za hejt mi je ovaj šišmiš period- izađem po mraku i vratim se kući po mraku. dnevno svetlo i sunac mi promaknu dok sam među svoja državna 4 zida.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...