Jump to content
IGNORED

HATE topic

Recommended Posts

Pih, žvrljka sveščicu i odma piiiii...Mi imamo jednog koji je na dve strane izveštaja opisivao svoje muke sa mojim računarom koji sam namerno zaboravio da isključim i kako je čitavu noć probdeo jerbo je "sve to na granici da plane".I objasni ti posle da si remote radio nešto.Imao je i radove tipa "Titanska Borba sa belzebubovom slugom Klima Vivax 18", i "Kako sam strepeo pod otvorenim prozorom server sale a ne znam gde je ključ, je l' da da treba da stoji kod mene a ne u stolu informatičara".... pa opet, za 10k... :(

Edited by Vapad
  • Replies 52.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dig_chohano

1372

• Аврам Гојић

1326

• gospa buba

2234

• Milogled Bluff

1233

Pih, žvrljka sveščicu i odma piiiii...Mi imamo jednog koji je na dve strane izveštaja opisivao svoje muke sa mojim računarom koji sam namerno zaboravio da isključim i kako je čitavu noć probdeo jerbo je "sve to na granici da plane".I objasni ti posle da si remote radio nešto.Imao je i radove tipa "Titanska Borba sa belzebubovom slugom Klima Vivax 18", i "Kako sam strepeo pod otvorenim prozorom server sale a ne znam gde je ključ, je l' da da treba da stoji kod mene a ne u stolu informatičara".... pa opet, za 10k... :(
e pa da je zvrljnuo i to jutro ne bi bio pi :)

Realno, svim tim sa dna lanca treba prikucati stopala ekserima za pod njihovog radnog mesta i, ako baš mnogo cvile, bosti viljuškom u oko dok ne prestanu.

Realno, svim tim sa dna lanca treba prikucati stopala ekserima za pod njihovog radnog mesta i, ako baš mnogo cvile, bosti viljuškom u oko dok ne prestanu.
I so u rane, da zapamte.

Kafe kuvarica u mojoj konpaniji je regularno radno mesto i nasa je kraljica medju kafe kuvaricama a i medju ostatkom raznorazih zaposlenih. Zna sta pije svako od zaposlenih koji kod nje dolaze a ima nas dooosta, ima ful kuhinju sa masinom za sudove, penje se sto puta sa punim poslužavnikom do trećeg sprata i nazad i kad nije na poslu a to je retko nastane smak sveta jer prva rezerva u tom slučaju napravi pomor. Ne sećam se kad se na nešto ili nekoga požalila i kad sam je videla smrknutu a nije da nema razloga ko i svi mi što smo poslednju platu primili za neki mesec leta iz prošle godine

a pogotovo ako su pičke, pa ne upisuju generalne direktore da kasne.

kako sam neispavana.ona mala gamad su divljala do pola 5.jbt, ne kapiram, koja je to fora, pravis zur, odvrnes muziku do besvesti, a onda izadjes napolje i pevas uz tu muziku.pa jebemmumater.repertoar sjajan, karleusa and co.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...