Jump to content
jms_uk

HATE topic

Recommended Posts

Аврам Гојић
[jeste li znali da je cena poklopca za tegle gotovo ista kao cena same tegle. mrmlj]
+1i mene to fascinira

Gonzo

a što ne mećete celofan i gumicu?

Aće

brate, ako risajzujem onda se ne vidi jer je mutno. ako ti skup poklopac, dva celofana i gumica, kao stare bake :P meni ostala od pre dva meseca na terasi tegla od 5 litara gde sam kiselio krastavce u vodi sa hlebom na suncu. nesto je u njoj ozivelo pre par dana, za sada je jos uvek cocoon

Frau Gabrijela
[jeste li znali da je cena poklopca za tegle gotovo ista kao cena same tegle. mrmlj]
saznala i ja pre neki dan. dobila zadatak da nabavim. valjda im je upotrebna vrednost bez poklopca skoro nikakva, pa onda mogu za poklopce da zacepe.pali i meni na pamet celofan i gumica, ali sam samo dobila prezriv pogled koji nije davao mesta diskusij kad sam pomenula domaćići.realno, grozne su te gumice kad se pokvare, ono kad krenu da se raspadaju i pucaju i odvratno smrde.nego, bilo je nekad ovde priče da fervex ima uspavljujuće dejstvo? ili samo na mene tako deluje? uh, kako sam se prešla. imam gomilu posla koji zahteva maksimalnu koncentraciju, a ja našla da se lečim.

Gonzo
nego, bilo je nekad ovde priče da fervex ima uspavljujuće dejstvo? ili samo na mene tako deluje?
ima. ne, i na mene isto deluje.

Razzmatazz
a što ne mećete celofan i gumicu?
:naughty:

Frau Gabrijela
ima. ne, i na mene isto deluje.
lakše mi je.onda ću još jedan, pa čačkalice među kapke.

Braća Strugacki
saznala i ja pre neki dan. dobila zadatak da nabavim. valjda im je upotrebna vrednost bez poklopca skoro nikakva, pa onda mogu za poklopce da zacepe..
staklo je bagatela, sirovine su skoro džabe, jednostavan proces proizvodnjea poklopac skupi metal + lak, nadaleko čuveni can coatingako je poklopac plastičan, samo masterbač za bojenje istog košta više nego materijal za izradu tegle Edited by Zugurosh

foton_u_mirovanju

Meni bio šok kad sam videla u Rodiću da najjeftinija kašika košta oko 200 dinara. :mellow: Od tada sam obzirnija prema kašikama.

Кристофер Лумумбо

neki kreten danas ostavio psa na keju preko puta kalemegdana. bacio mu neku igracku u dunav da bi pas otisao da donese, usao u kola i pobegao. pas je pokusao da ga stigne, jurio je auto, ali je ovaj dodao gas i pobegao. mi smo se dva sata igrali sa njim, pokusali smo da nadjemo neko resenje, ali smo na kraju morali da ga ostavimo tamo :( zvali smo devojku iz orke koja je zvala gradku sluzbu koja se time bavi, ali njih ocigledno ovakve stvari ne zanimaju. sranje...inace, kuca je dresirana, zna sve osnovne komande.20110928180045.jpg

Milogled Bluff

Sto mu ne zapisa broj?

foton_u_mirovanju

Jebote, koliko je to grozno. Pa uvek možeš naći nekoga ko želi kuče, ili zna nekog ko želi, oglasi, raspitivanja, samo malo da se čovek iscima, malčice samo.Marva.

Кристофер Лумумбо
Sto mu ne zapisa broj?
dok sam shvatio sta se desava on je vec pobegao. stoka

prima

ooouvaj ... na slici 100% lici na psa koji zivi na obliznjem splavu, zove se lale.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...