Jump to content

HATE topic

jms_uk

Recommended Posts

• Replies 53,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

2234

• dig_chohano

1372

• Аврам Гојић

1326

• Milogled Bluff

1233

Za ceo dan akanja s hostinzima i forumima(al vredelo)
sta cu sad? love topiche, udruzi se samo jednom s ovim ivl - Marvine, Bravo i hvala i sve ti najlepse zelim(o) i volimo te i slicno.ovo nije troll, ja moram administratoru, Gospodinu Marvinu da odgovorim, a slucaj je zeleo da on pise ono gore, pa ja morah veselo ovo, a nije za hate, pa ne znam...hattori, upomoc, ne daj da me banuju :huh: Edited by elle
Marvin (Paranoid Android)
sta cu sad? love topiche, udruzi se samo jednom s ovim ivl - Marvine, Bravo i hvala i sve ti najlepse zelim(o) i volimo te i slicno.ovo nije troll, ja moram administratoru, Gospodinu Marvinu da odgovorim, a slucaj je zeleo da on pise ono gore, pa ja morah veselo ovo, a nije za hate, pa ne znam...
E, samo da klarifikujem - ceo dan i sve ovo je bio timski rad. Teacher, Hattori, KM, Mary, Larko, i svesrdna druga podrška. To što sam ja crvene boje je samo politička pripadnost.

Kinge, sad se opusti i pogledaj oko sebe, ima toliko lepih stvari, lepih ljudi, zivot je prekrasna pojava.Marvin faza je samo faza tesne cipelice, disi duboko.ed: 20 sliuvh iieuf"'t

Edited by elle
E, samo da klarifikujem - ceo dan i sve ovo je bio timski rad. Teacher, Hattori, KM, Mary, Larko, i svesrdna druga podrška.
dobar tim :)hejt sto mi polako nestaje papirnih maramica i ostalih rekvizita za borbu protiv gripa. <_< Edited by nickie

Посете сталкерских дебила на профилима су поново у функцији.Едит:Макар имам сјајан члански број.

Edited by Hella
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...