Jump to content
jms_uk

HATE topic

Recommended Posts

jms_uk

sto sam jos u ofisu?

kurdi

hate za prozorcice na vratima kancelarije.

Edited by kurdi

3opge
hate za prozorcice na vratima kancelarije.
nema seksa ali mozes da stavis firangle

Marvin (Paranoid Android)

Za ceo dan akanja s hostinzima i forumima(al vredelo)

elle

jaoo ja nemam ni kancelariju :(( vid marvina kako se crveni, nekako preteci, juuuu, tu odma iznad, viri)

elle
sta cu sad? love topiche, udruzi se samo jednom s ovim ivl - Marvine, Bravo i hvala i sve ti najlepse zelim(o) i volimo te i slicno.ovo nije troll, ja moram administratoru, Gospodinu Marvinu da odgovorim, a slucaj je zeleo da on pise ono gore, pa ja morah veselo ovo, a nije za hate, pa ne znam...hattori, upomoc, ne daj da me banuju :huh: Edited by elle

kurdi
jel zbog crvenog?

kgmr

ceo dan komuniciram s marvinom

jms_uk
ceo dan komuniciram s marvinom
:lol: :lol:

Marvin (Paranoid Android)
sta cu sad? love topiche, udruzi se samo jednom s ovim ivl - Marvine, Bravo i hvala i sve ti najlepse zelim(o) i volimo te i slicno.ovo nije troll, ja moram administratoru, Gospodinu Marvinu da odgovorim, a slucaj je zeleo da on pise ono gore, pa ja morah veselo ovo, a nije za hate, pa ne znam...
E, samo da klarifikujem - ceo dan i sve ovo je bio timski rad. Teacher, Hattori, KM, Mary, Larko, i svesrdna druga podrška. To što sam ja crvene boje je samo politička pripadnost.

elle

Kinge, sad se opusti i pogledaj oko sebe, ima toliko lepih stvari, lepih ljudi, zivot je prekrasna pojava.Marvin faza je samo faza tesne cipelice, disi duboko.ed: 20 sliuvh iieuf"'t

Edited by elle

nickie
E, samo da klarifikujem - ceo dan i sve ovo je bio timski rad. Teacher, Hattori, KM, Mary, Larko, i svesrdna druga podrška.
dobar tim :)hejt sto mi polako nestaje papirnih maramica i ostalih rekvizita za borbu protiv gripa. <_< Edited by nickie

Hella

Посете сталкерских дебила на профилима су поново у функцији.Едит:Макар имам сјајан члански број.

Edited by Hella

3opge

profili su ubice foruma

betty

e, stvarno, sutra kad se malo slegne prasina pitacu da li je moguce da se ukine zbrajanje zvezdica, makar.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...