Jump to content
IGNORED

Beogradski bioskopi


kim_philby

Recommended Posts

Ne vidim ni ja, DKC je takav bioskop, ali Fontana...ne bas.
Pa, da li da se upišavam od smeha ili da povraćam na ovo, jebote šta ja čitam!Je li vi ovakve stvari stalno štancujete na gornjim topicima?
Link to comment
Ne vidim ni ja, DKC je takav bioskop, ali Fontana...ne bas.
Pa dobro, DKC pripada KCB-u, on je skroz na budžetu, koliko je meni poznato. Naravno, bilo bi bolje da imamo nekakav KCNB, ali to je veoma daleko od realnosti. Fontana je barem prikazivala neke filmove koji nisu blokbasteri, u redovnom repertoaru, uz nešto više ovih komerc naslova. Pogledaj npr. šta imaš u Delta Sitiju, ili šta je bilo u Koloseumu - tu je nešto drugo osim blokbastera izuzetak.Kapiram da kontroverza dolazi odatle što je opština praktično napravila i opremila bioskop, a onda ga prepustila privatnoj firmi. Međutim - pitanje je da li je moglo drugačije. Recimo da ne vidim da je verovatno da bi se našao neki privatnik koji bi sam napravio i opremio bioskop, a onda puštao makar delimično takav repertoar. Ili da opština drži svoj bioskop.Mislim, ako je neko krao, nek ide u zatvor, tako i treba. Samo da se ovo ne završi tako što će doći Žika, Pera. Laza i napraviti tržni centar od bioskopa, kao što je urađeno recimo sa Centralom u Zemunu. Uglavnom, tu imaš prostore koji trule, kao bivši bioskop Sloboda, ili koji su trulili do skora, kao bioskop Jugoslavija. Što će reći - da je tako lako naći nekog ko će da vodi bioskop na NBG/Z - i nije.
Link to comment

O-kej, kobni, što bi rekao req kada je Ajant napustio forum, vreme za tvoj odgovor je isteklo, pa da, što bi rekao req, iskoristim priliku da te provociram dok nisi tu.Samo sam se šalio, što bi rekao req, nakon bana posle koga je Ajant napustio forum 2010. I, naravno da izmišljam, što bio rekao req, da je priča o svemu ovome tako jednostavna kao što to kaže req.U pravu si kobni, što bi rekao req, mada čini mi se da Ajant nije baš sasvim siguran u to, javlja se sumnja što bi rekla prima...

Link to comment
Pogledaj npr. šta imaš u Delta Sitiju, ili šta je bilo u Koloseumu - tu je nešto drugo osim blokbastera izuzetak.
Pa, gotovo da nije bilo ništa kada se pogleda komercijalni potencijal, recimo, čitavog niza francuskih i engleskih, pa i australijskih filmova. Bila je zamena komercijalnosti geopolitičkom selekcijom na kojoj si na topicu o FAF-anju insistirao kao o logičnoj supstituciji za autora čime si možda FAF proglasio za čist politički festival.
Link to comment

I to si uradio ignorišući repliku meni, a ovde si me koliko puta vraćao oko FAF-anja?Dovoljno da sada nanižem postove?EDIT: I sve mi ovo uradite u danu kada pogledam film koji se zove Paranoja... Jebote!

Edited by Ajant23
Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...