Jump to content
kim_philby

Beogradski bioskopi

Recommended Posts

Apollo Creed

250px-%D0%A0%D0%BE%D1%92%D0%B5%D0%BD_%D0

...u 20.oktobru uz ložačku ganci ekipu...nenadjebivo iskustvo...jedino što su stolice nastradale posle projekcije,jer su se morale provežbati naučeni pokreti iz filma... :fantom:

vathra

Друга два је правио одличан тандем Ал Виљемсон и Арчи Гудвин, познати и по Филу Коригану и томе што им сви јунаци носе коњичке панталоне (уске, тегет са жутом траком).

Неколико акционих слика:

Secret-Agent-Corrigan-12-23-1968-by-Al-W

VandelhelmCover.jpg

f7441c94537c85d4e6c6a12ceed63508.jpg

MocaVukotic

Ja nikako da oprobam tu novu fontanu. Jel ima predstava tamo uopšte, bila neka frka oko ugovora...

....shit has hit the fan...

ima. to sad drži mogurović (art and pop corn), lepa je sala, stotinak mesta, šljaka sve normalno

Frank Pembleton

ima. to sad drži mogurović (art and pop corn), lepa je sala, stotinak mesta, šljaka sve normalno

Aha znači rade, pa sad se setih za taj aranžman je bilo nekih prozivanja...

MocaVukotic

jbmu ne znam detalje, on je to valjda uzeo da sredi, a ovamo uzme neku kintu, kolko može. tu je i produkcija, gore iznad bioskopa. radio sam nešto s njima zimus, pa sam bio često u sali, sve radi lepo. ne znam za ta prozivanja, znam za probleme oko košarkaša sa intermedijom.

BOOGIEMAN

Postoji li bioskop koji radi redovnu trecu smenu ili je ovo celokupna ponuda u "gradu koji zivi 24 sata dnevno" ?

Mil@n

Ne mogu da rezervišem karte preko cineplexx sajta, ni za ušće ni za deltu, odradim sve ali na kraju ne mogu da kliknem na "plati", probao dva browsera i aplikaciju... 

Šta može biti? Već par dana traje.

*edited by mod

Zavisi za koji film. Za neke ne primaju rezervacije nego moras da platis odmah preko one njihove kartice