Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

jel zna neko foto radnju u beogradu koja kvalitetno razvija filmove, sa svezim hemikalijama, bez da ih ogrebe i sl.?
Mislim da nema takvih. Bar nema ono da udjes sa ulice i da budes siguran da ces dobiti kvalitetnu uslugu.
Link to comment
sjajno! hvala ti! sad, kako sam presla dozvoljeni prostor za fotke, a kanim stavljati nove, el da molim kauboja da mi brise stare?Kauboje pliiiiz
Izvini Elle, ovo tek sada vidim. Dao ti je Bob Mulder par korisnih host linkova, tamo su limiti mnogo labaviji nego pri attachovanju na PPP. Dakle uclani se (besplatno) na bilo koji od ovih sajtova i linkuj normalno, cemu brisanje fotki:)
Link to comment
  • 3 weeks later...

hteo bih da kupim neki obican i jeftin foto aparat (do 200 evra) . da pravi dovoljno normalne fotke (da nisu mutne :-) i da moze solidno da uslika u mraku. totalni sam laik pa ne znam sta da izaberem i gde da kupim, a da bude najbolji izbor u odnosu cena - kvalitet. znaci mi i ime neke proverene prodavnice u beogradu. hvala na svakoj preporuci

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
http://www.dpreview.com/reviews/sonyslta55/Jea SONY !Delimično reflektujuće ogledalo, malo spor, kao što su utvrdili na testu ali zadovoljavajući. Ne znam samo šta spremaju nikon, canon i samsung na polju velikosenzornih malih kamera sa izmenjivim sočivima i gde je prokleti olimpus (čije E600 tj E620 sanjuckam), tj. ne znam što ovaj međukorak kod sonija pored XXX alfi i EVIL NEX-ova pride, tj. ulitmativno :D što su uz XX alfe izbacili i dve skuplje XXX alfe (pa sada ide 290, 330, 390, 450, 500, 33?, 550, 55?, 560, 580, 700, 900)...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

hej ljudi! pogledajte ova lica. portreti i nisu nesto, ali ono sto sam primetio ili kada sam udario paralelu sa nasim ljudima u beogradu i kako reaguju na kameru, iskreno.. osetio sam gorak ukus u ustima. tuuuuuugaa.zemlja poljska:link

Link to comment
hej ljudi! pogledajte ova lica. portreti i nisu nesto, ali ono sto sam primetio ili kada sam udario paralelu sa nasim ljudima u beogradu i kako reaguju na kameru, iskreno.. osetio sam gorak ukus u ustima. tuuuuuugaa.
Хм, у ствари је то баш за посматрање, како људи измене понашање кад спазе уперен објектив. Нисам одавно хватао портрете овде, те стварно не знам како се сад понашају. Амере знам, три-четр-кез.Прошло је педесетак година од времена кад су фотоапарати имали паралаксу и 50мм, па су одсечене ноге или главе биле редовна појава. Данас сваки мобилни има довољно широк објектив, ал' опет се за групне слике редовно скупљају на гомилу, оне с краја привлаче ближе, они се нагињу да им бар главе упадну у кадар, а на фотки редовно буде по једно 10-20% празног простора око групе. Још ми је веће чудо да је тај образац понашања исти по целом свету.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...