Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

btw. cestitam na odlicnoj kupovini.
Nazalost nije bila bas tako dobra kupovina. Danas sam stavio nove baterije, slajd film da vidim u kakvom stanju mu je svetlomer, i utvrdio da mu ne radi tockic za postavljanje ISO (i komponzaciju ekspozicije). Zakucan je na neku visoku vrednost. A bas zelim da imam ovaj aparat u potpuno ispravnom stanju.
Link to comment

Ako mislis na Refot servis, siguran sam da ne servisiraju aparate koji su prestali da se proizvode pre 25 godina. Medjutim ima majstora koji sigurno to mogu da srede. Nije bitno cak ni koliki je kvar, polovnih delova ima u izobilju.

Link to comment

Mislio sam na neke preprodavce - npr. onaj poznati chicha (ali ja ne mogu da mu se setim imena) koji ima tezgu na zelenjaku moze da sredi takav kvar za sitne pare.

Edited by CowBoy
Link to comment

jel neko zna kakav je japan da ne kazem tokyo, jel to na nivou US cena ili je skuplje?a uzgred da se pohvalim, kupio danas yashicu electro 35 gx danas na kalenicu, pristojno ocuvan. da mu nadjem bateriju koja pasuje uz malo budzenja pa cu da ga probam kako sljaka. inace mi se opasno svideo kao koncept, automatska ekspozicija, manuelna blenda i fokus. drugim recima, minimum akcije ali ipak postoji kontrola. a senzor je na objektivu ispod navoja tako da radi merenje kroz eventualni filter...ovo1002103679.jpg

Link to comment

upoznao sam i ja cika misu. iako sam znao ko je covek iz price, tek skoro sam ga upoznao uzivo. bitno je da ne bude guzve kod njega, jer kada sam ja dosao, morao sam da sacekam druge kako bih pricao sa njim.nego...ovu knjigu: velika knjiga o fotografiji sam upravo video na dizajn zoni. jedan drugar, t@urus, je okacio na sendspace i mnogo je lakse skinuti nego sa prvog link-a koji je postavio "postavljac" teme. knjiga je pdf, srpsko-hrvatski jezik. uopsteno o fotografiji, ali bogato.edit:gazza1| ne vidi se fotka koju si okacio. ostao je obris - forbidden.cestitke na kupovini

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...