Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

paulhensen.png
Swedish photographer Paul Hansen has won the World Press Photo 2013 award for his picture of a Palestinian family carrying two children who were killed in an Israeli missile strike to their funeral.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle duze vremena nesto pazario na berzi - Nikon FE2. Sa sve 35-70/3.3-4.5 umesto poklopca 60 evra. Aparat je u odlicnom stanju. Malo oguljena farba na ivicama poklopca za film odaje da je uopste koriscen. Nije bila odlepljena cak ni ona nalepnica da je prosao kontrolu kvaliteta.Inace bilo svacega na berzi. Izdvajam Nikkore (svi u dobrom stanju):28/2.0 MF - 180300/2.8 MF - 600 (+ 90 za 1.6TC)80-200/2.8 AFD - 680180/2.8 AF - nisam ulovio prodavca da pitam za cenu35/2.0 AFD - 240 (prakticno nov, jos u garanciji)

Link to comment

Ne znam, napisao sam ove cene za stvari za koje sam pitao, ali ne mogu da procenim koliko su realne. Na prethodnih par berzi nisam ni primeto ovako ocuvane objektive.Bio je i jedan lik koji ima prodavnicu u Novom Sadu sa veoma povoljnim cenama nove Nikon opreme, koje su i do tridesetak procenata nize nego kod zvanicnog distributera (ima i Canon ali nisam u stanju da poredim). Sad gledam sajt, ima tu svacega zanimljivog (recimo Carl Zeiss objektivi), da ne bi bila reklama ako nekog zanima poslacu na PM.EDIT: Vidim ima i Lensbaby za umetnicke dusice.

Edited by Aion
Link to comment

Pa stavi ovde, valjda nije reklama greda za toliko :)Ako ne sme (nisam se bas toliko udubljivao u pravila foruma), posalji i meni PM-cic:(btw. cestitam na odlicnoj kupovini.

Ne znam, napisao sam ove cene za stvari za koje sam pitao, ali ne mogu da procenim koliko su realne.
+1sta sam sve kupio od analogne opreme za nekih 300E u proteklih par godina da ne poverujes - objektiva, fotoaparata (ispravnih!), filtera, dzidza-bidza ... ne znam, meni je tako niska cena nerealna, cak i na ovu besparicu™ Edited by CowBoy
Link to comment
Malo sam pogedao, neke cene jesu znatno nize, a neke su iste kao na drugim mestima. Treba videti kako stoje stvari sa garancijom.
Mozda sam donosi iz US ili Azije.Imam ja ovde jednog u Skotskoj sto donosi iz Amerike. Prvo je prodavao preko foto foruma i ebay-a, a sad ima i svoj online sajt/shop. Daje UK VAT invoice, i cak sam mogao da posaljem to za cashback Canon-u UK pre nekoliko godina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...