Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

... sve ovo za 50-tak eura :otumblr_mi0c49aJW01rjssdoo1_1280.jpg... prodavao chicha nesto sto je doneo iz Nemacke pre 20+godina, naslo se tu tri objektiva i Fujica aparat (sve ispravno, gotovo u mint stanju) zoom adapter za m42 x2 i osam sedam odlicnih Cokinovih filtera za drzacem. Nasao i g'anc novu zicu za okidanje u jednom dzepu torbe (koju sam takodje dobio uz komplet)edit: i sasvim ispravan nekoristen blic

Edited by CowBoy
Link to comment
... sve ovo za 50-tak eura :otumblr_mi0c49aJW01rjssdoo1_1280.jpg... prodavao chicha nesto sto je doneo iz Nemacke pre 20+godina, naslo se tu tri objektiva i Fujica aparat (sve ispravno, gotovo u mint stanju) zoom adapter za m42 x2 i osam odlicnih Cokinovih filtera za drzacem. Nasao i g'anc novu zicu za okidanje u jednom dzepu torbe (koju sam takodje dobio uz komplet)edit: i sasvim ispravan nekoristen blic
au svaka cast. imao si puno srece, ovakvi lotovi odmah zavrse kod preprodavaca
Link to comment

@Dabovic: moguce je da je u pitanju vrsta bajoneta na ovim objektivima - mislio sam da mogu lako da nadjem adapter na EOS sistem ali sam se izgleda preracunao - sociva rade samo kada su blize chipu nego sto bilo koji adapter moze da podnese:(Kako god, koristicu ih za film, za digitalac sam uboo filtere i m42 zoom adapter (pa i blic kao pripomoc) odlicna kupovina indid.btw, za paparace i fotografe divljine predivan predmet sa m42 navojem: TAIR od 300mm, direktno iz KGB-a :)linkza sada 1200 dinara ^_^edit: a na e-baju ima isti (mozda malo izgrebaniji) za 300+ dolara

Edited by CowBoy
Link to comment
Neću da reklamiram sajt koji počinje sa "L" i koji smo pominjali ovde, ali se u narednih 40 min može doći do nečeg
MIslis na one bliceve?Ja se nameracio na jedan i skinu mi ga neki mamlaz u poslednjoj sekundi. U pravu si, ono je carstvo preprodavaca :(edit:
Ne, u stvari sam hteo da preporučim, pa mi pade na pamet da možda neko s foruma licitira, pa da ne kvarim i nisam u detaljeto je ovo bilo, gotovo je
... aaa, ovo nisam video. Kako god, mislim da je preplacen. Npr. na foto berzi u staklencu kupio sam slabo koriscen CANON AV-1 sa dva dobra stakla za 2500 dinara. + me prodavac me castio novim kaisem za aparat i filmom. Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...