Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

meni je 4. sezona najslabija. ta epizoda 'who pooped the bad' mi je skroz bezvezna. bilo je i odlicnih momenata, ali u poredjenju sa ostalima, prilicno mrshavo. zato je peta opet na nivou, epizoda kad idu u grand canyon :Hail:jedna od najboljih mi je i 'charlie gets crippled' :lol:stvarno su stravicno ludi.

Link to comment
meni je 4. sezona najslabija. ta epizoda 'who pooped the bad' mi je skroz bezvezna. bilo je i odlicnih momenata, ali u poredjenju sa ostalima, prilicno mrshavo. zato je peta opet na nivou, epizoda kad idu u grand canyon :Hail:jedna od najboljih mi je i 'charlie gets crippled' :lol:stvarno su stravicno ludi.
nema sanse! daj bre, onaj deo kada sweet dee istrci iz prodavnice u premalim manolankama i zakuca se glavom o vrata od auta je jedan od najjacih momenata serije uopste
Link to comment
nema sanse! daj bre, onaj deo kada sweet dee istrci iz prodavnice u premalim manolankama i zakuca se glavom o vrata od auta je jedan od najjacih momenata serije uopste
definitivno!dopada mi se to što se Sweet Dee poprilično izubijala u seriji, kao npr u onoj epizodi The D.E.N.N.I.S. System kada je dečko odvede na piknik u šumu a ona počne da beži od njega :lol: A to progresivno ludilo nema granica, najbolji primer za to je Frank sa kobasicama u pretposlednjoj epizodi (Mac and Charlie Write a Movie).Da li je neko gledao pomenutu Božićnu epizodu?
Link to comment

gledo sam ja tu bozicnu pre nego sto sam sada naceo 5. sezonu i nis spektakularno. malo duza obicna epizoda i to je to (zapravo obicna epizoda u iasip kada se prevede na normalne standarde znaci 'sutoguzno dobra')

Link to comment
definitivno!dopada mi se to što se Sweet Dee poprilično izubijala u seriji, kao npr u onoj epizodi The D.E.N.N.I.S. System kada je dečko odvede na piknik u šumu a ona počne da beži od njega :lol: A to progresivno ludilo nema granica, najbolji primer za to je Frank sa kobasicama u pretposlednjoj epizodi (Mac and Charlie Write a Movie).Da li je neko gledao pomenutu Božićnu epizodu?
joj, tih zadnjih par epizoda su carske, prvo dennis and mac brake up, pa the dennis system, pa na kraju mac and charlie make a movie :lol:kako je zdravo gledati ovakve stvari.sto se xmas special epizode tiche

nista spektakularno u odnosu na ostale epizode, ali ima odlicnih momenata [kad charlie sjedne u krilo deda mrazu i pita ga 'did you fuck my mom?' :lol: ]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

stavi ovo za xmas epizodu u spojler tag, da ne kvaris :))

meni je u xmas spektakularan izbor klinaca, tačnije Meka i Čarlija, totalno su ISTI!!! o flešbekovima iz detinjstva i da ne pričam... :Da ciljao sam i na scenu sa golim Frenkom, kad izlazi iz fotelje i slično... definitivno nije za TV :)))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...