Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

bradilko
50 minutes ago, milfisland said:

Može ga neko voljet, mrzit, ne sporim milion mana. Ali, umije vrhunski da odigra, ponajviše za sebe, i vjerovatno zato vozi 30 goina.

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/dukanovic-poslao-poruku-moskvi

1 minute ago, ronin said:

Ljudina!!!

kurvica kao kralj nikola. zitra pare od nekog 100 posto, ovi mi nisu dali i onda dlan na drufu stranu. prosjak al za sebe.

ima kod tejlora sta je radio nikola petrovic. sve isto kao milo.

isto sve samo ima internet danas.

posle njega nece vise biti crne gore 

ronin

Ironija bre...Uz Psiha najveći šljam Balkana.

namenski
2 hours ago, ronin said:

Ironija bre...Uz Psiha najveći šljam Balkana.

A da se dogovoris sam sa sobom: ako je ovde ista ironija, ironija je sto je od sve bagre i govana okupljenih u Danzig-u Gdanjsku, jedini 1 Milo, ovakav kakav je, glasno rekao ono sto je trebalo i moralo da se kaze povodom same proslave i skandala oko nje.

A histericno potezanje knjaza Nikole sa samom prilikom i izjavom nikakve veze nema, osim eto, rusicemo Mila.

Jednog dana.

milfisland

Jeli šljam ili nije to su subjektivne kvalifikacije. Ovdje sam stavio ovu vijest jer sam mislio da ćaskamo o tome da li je odigrao kvalitetno, a mislim da jeste.

Benefiti su:

1. Lijepa poruka Rusiji, da se relaksiraju zategnuti odnosi. Posebno jer si jedini tako nešto rekao od svih. Imajući u vidu ego velikih sila kao što je Rusija, znači im to iako si mali.

2. Dobra za unutrašnju upotrebu gdje pokazuješ da imaš svoj stav uprkos tome što si mali, a ujedno lijepo je i za CG javnost  koja ima u dobrom dijelu simpatije za Rusiju. Takođe, treba imati u vidu da CG vlast njeguje antifa narativ (npr još postoji SUBNOR i finansira se:)) i DPS od svih partija najviše polaže na to. Imajući u vidu da voze 30 godina, očigledno da se i u narodu to prima. Četnici, zelenaši i ostali kvisnlizi nisu dobili penzije:). Čak i kod onih koji ga sigurno neće glasati ispao je šmeker.

Trošak je:

1. Moguće i dosta izvjesno zahlađenje sa Poljskom koja je bila domaćin a đe joj se ti brkaš u proslavu.

matematika kaže vrijedi ovo napraviti.

namenski

1 hour ago, ronin said:

Šljam je.

Ne sporim, ali ja sam, da si se potrudio da Procitas, napisao:

5 hours ago, namenski said:

...ako je ovde ista ironija, ironija je sto je od sve bagre i govana okupljenih u Danzig-u Gdanjsku, jedini 1 Milo, ovakav kakav je, glasno rekao ono sto je trebalo i moralo da se kaze povodom same proslave i skandala oko nje.

Obaska sto ne vidim sta bi u ovoj prilici znacio knjaz Nikola, osim za interne potrebe, a to me ich ne zanima: povod je proslava pocetka WW2 i kakva-takva reakcija na skandal sa nepozivanjem Rusije i Srbije pa ma ko tamo trenutno bio glavni baja, bio sljam ili ne.

Kursadžija
11 hours ago, bradilko said:

kurvica kao kralj nikola. zitra pare od nekog 100 posto, ovi mi nisu dali i onda dlan na drufu stranu. prosjak al za sebe.

ima kod tejlora sta je radio nikola petrovic. sve isto kao milo.

isto sve samo ima internet danas.

posle njega nece vise biti crne gore 

Dogodine na Cetinju!

nbg1

Još dvije male elektrane za poslovne partnere Blaža Đukanovića

"Skrbušu" će graditi firma „Hydro Logistics“ iz Podgorice a "Bare kraljske" firma "PM Hydro" iz Podgorice. Vlasnik "Hydro Logistics" je Slaven Burzanović, koji je i ovlašćeni zastupnik u firmi "BB hidro" Blaža Đukanovića koja gradi druge dvije male hidroelektrane.

Vlada je danas donijela odluke o davanju koncesija za dvije nove male hidroelektrane "Skrbuša" na istoimenom vodotoku u Trunićima kod Kolašina i za "Bare kraljske" na rječici Vranještica takođe u Kolašinu.

"Skrbušu" će graditi firma „Hydro Logistics“ iz Podgorice a "Bare kraljske" firma "PM Hydro" iz Podgorice. Vlasnik "Hydro Logistics" je Slaven Burzanović, koji je i ovlašćeni zastupnik u firmi "BB hidro" Blaža Đukanovića koja gradi druge dvije male hidroelektrane.

"PM Hydro" je u vlasništvu Marinka Radulovića, koji je osnivač i direktor firme "Ramel" koja je u poslovnim vezama takođe sa Blažom Đukanovićem. Druga firma sina predsjednika države BB solar je prije dvije godine svoje poslovne prostore založila u Prvoj banci za kredit od 359 hiljada eura koji je odobren firmi "Ramel".

Vlasnici malih elektrana imaju visoku garantovanu otkupnu cijenu za prizvedenu struju a nju plaćaju svi potrošači preko posebne stavke na računu.

https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/jos-dvije-male-elektrane-za-poslovne-partnere-blaza-dukanovica?fbclid=IwAR1xGX2-unwEFKfRIv9brPstyYnZzVbeyos5ro1Zgc51Ui8eEaTOyfvGE_k

Frank Pembleton

https://www.vijesti.me/zabava/film-tv/novosadski-novinar-snima-film-o-mamuli-novac-kupuje-sve-pa-i-sjecanje-na-zrtve?fbclid=IwAR1qXLLOGmuk7N-DZKiHGazgvWoKQk-paDcFdBjdNR3MI-vdRuBDpj8EWj4

U pitanju je dokumentarac “Mamula all inclusive” koji je motivisan pričom o transformaciji bokeljske tvrđave Mamula, na ostrvu Lastavica, iz nekadašnjeg koncentracionog logora u luksuzni hotelski rizort, i to hotelski rizort sa muzejskim dijelom - spomen-sobom za žrtve logora na Mamuli, pa se tako i pojavio naziv film “Mamula all inclusive”.

... Shiit has hit the fan...

morgana

jos samo filmove i mozemo da snimamo o tome, gdje gvozdenovic stavi sapu, tu trava ne raste

Frank Pembleton
jos samo filmove i mozemo da snimamo o tome, gdje gvozdenovic stavi sapu, tu trava ne raste

Jbte kakvo sranje...

Ali pazi "spomen soba" da se dodatno posereš u usta ljudima...

MiddleClass

Hm, Mamula dok je bila svacija je sluzila kamperima i drugim narkomanima kao javni wc i deponija smeca tako da ce sad makar imati oznaceno mjesto za nuzdu.

Edited by MiddleClass

Frank Pembleton
Hm, Mamula dok je bila svacija je sluzila kamperima i drugim narkomanima kao javni wc i deponija smeca tako da ce sad makar imati oznaceno mjesto za nuzdu.
Pa da... Kao za BnV, tu su bili narkomani, gušteri, zmije i pacovi...