Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

BWA

dakle, miras ima podrsku 4,9% gradjana cg.

impresivno nema sta.

MiddleClass

Elita... :fantom:

hazard

Nebrojana su dna koje će Milo Đukanović sa svojim DPSom probiti

BWA

nema mjesta cudjenju.

iako se lomi odavno suocio sa dubrovackom prosloscu, on sam smatra da to nije dovoljno.

ne bi me zacudilo da samostalno organizuje neku manifestaciju u slavu martovskog pogroma srba sa kosova.

Tribun_Populi

Obaveze prema NATO, jebigica. Ma koliko to izgledalo kao mrsko vađenje, to jeste tako, saveznik savezniku za praznik ide nagoste.

Baš bi simpa kul bilo da Srbija uđe u NATO, btw. Time bi bolje zaštitili svoje interese.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka

Anonymous

Ne bih nikako da branim Mila, ali link je na mrtvi B92, koji se poziva na mrtvi Tanjug, koji citira Blic, koji se poziva na Savu Štrbca.

Nastavite slobodno.

Kampokei
7 hours ago, Tribun_Populi said:

Obaveze prema NATO, jebigica. Ma koliko to izgledalo kao mrsko vađenje, to jeste tako, saveznik savezniku za praznik ide nagoste.

Ima li Grka na proslavama u Kninu? 

pasha
6 hours ago, Anonymous said:

Ne bih nikako da branim Mila, ali link je na mrtvi B92, koji se poziva na mrtvi Tanjug, koji citira Blic, koji se poziva na Savu Štrbca.

Nastavite slobodno.

Milo je jos prosle godine posla oficira na hrvatsku proslavu godisnjice.

Ove godine mozda bude na nizem nivou predstavljen ali sumnjam.

vememah
8 hours ago, Anonymous said:

Nastavite slobodno.

Štrbac nije izvor vesti već reaguje na nju, originalni izvor vesti je crnogorsko MSP koje je odgovorilo na pitanje opozicionog poslanika.

Inače, najlakše je sve otpisati na izvor bez sekunde guglanja radi provere. Da si na guglanje potrošio onoliko koliko si pisao post, video bi da nema smisla da ga pišeš jer je vest istinita.

Evo ti crnogorski izvor:

"U skladu sa uobičajenom diplomatskom praksom, a pogotovo između saveznika unutar NATO, diplomata iz ambasade biće i ove godine prisutan na događaju", poruka je crnogorskog MSP-a.

Standard je kontaktirao Ministarstvo vanjskih poslova koje smo pitali - ko će predstavljati Crnu Goru na prosalvi "Oluje" ove godine, ali zvaničan odgovor nijesmo dobili. Kako nezavnično saznajemo i ove godine na proslavi "Oluje" biće najvjerovatnije oficir Ivan Mašulović, jer je on, kako nam je obrazloženo, vojni ataše u Hrvatskoj.

http://standard.co.me/index.php/politika/item/55657-masulovic-i-ove-godine-na-proslavi-oluje

A evo ti i reakcija opozicije na tu odluku prenesena na sajtu javnog servisa:

http://www.rtcg.me/vijesti/politika/248697/predstavnik-cg-na-proslavi-oluje-ne-iznenadjuje.html

Edited by vememah

ToniAdams

Znači ipak govna

vememah

Pa isto je bilo i prošle godine, ne znam šta se čudite i zgražavate. 1 tradicija je uspostavljena.

ronin

Da ponovim...Jebote kakav ološ:ph34r: