Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

milfisland
Priču o državnom udaru u CG mogu da furaju samo likovi koje DPS plaća ili imaju neku korist od istog...Jebiga...Jasno je onda za ovog milfislanda...A Luther...To je već tajna univerzuma.

Auuuu... ofira me covjek
Imam korist od DPS-a. Oni su korumpirana klika, a u opoziciji su ludaci. U toj konstelaciji, radije sam da je vlast korumpirana klika. Otprilike znam koliko kosta mjesecno. Ludaci mogu da kostaju nula, ali i sve sto imash.
Tadicev DS se pretvorio u korumpiranu kliku. Pa neka dodje Vucic da ih kaznimo jedan ciklus... ali potraja taj ciklus kaznjavanja, a oni sto su htjeli da kazne kliju sad se hvataju za glavu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pečorin

Šta će se desiti sa oduzetim crkvama? Postaju državna imovina??

bradilko
2 minutes ago, milfisland said:

Auuuu... ofira me covjekemoji3.png
Imam korist od DPS-a. Oni su korumpirana klika, a u opoziciji su ludaci. U toj konstelaciji, radije sam da je vlast korumpirana klika. Otprilike znam koliko kosta mjesecno. Ludaci mogu da kostaju nula, ali i sve sto imash.
Tadicev DS se pretvorio u korumpiranu kliku. Pa neka dodje Vucic da ih kaznimo jedan ciklus... ali potraja taj ciklus kaznjavanja, a oni sto su htjeli da kazne kliju sad se hvataju za glavu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

između ostalog i najveći luđaci će ispasti milo i klika. oni će kad odu ostaviti jedno veliko ništa i onda ćeš videti kakva su čuda moguća.. 

kako može jednom čoveku da bude prihvatljiva korumpirana klika? to neću nikad razumeti. epidemija je takvih u crnoj gori. samo da močvara potraje i da je meni dobro a za ostale kako se ko snađe. kakav je to jebeni život?? 

harper
Posted (edited)

Cim krene argumentacija tipa "jeste da nema nikakvih dokaza ali kako objasnjavas..." jasno je odmah da je u pitanju gomila kafanskih besmislica koje sluze iskljucivo da se zabavljaju razni teoreticari zavere. Moja sestra od tetke i njena cerka obe rade za BIA, provode mnogo vremena u Crnoj Gori, narocito leti. Jebi ga, imamo veliku familiju u Podgorici i na Cetinju, mora se to obilaziti povremeno. Kako je krenula ova rasprava moracu da ih zovnem i da ih pitam na koje sve nacine su ucestvovale u rusenju vlasti u Crnoj Gori i pokusajima drzavnog udara.

Drugo, tokom svih izbora u Srbiji sve zainteresovane sluzbe imaju svoje ljude u Beogradu. Oni inace sede po ambasadama samo su posebno aktivni u prikupljanju podataka u vreme izbora, jer potencijalna promena vlasti u drzavi koja je za tebe na neki nacin vazna je relevantna informacija za velike sile i susedne zemlje. To je uobicajena praksa i nesto sto odavno vise ne proizvodi nikakvo dizanje obrva. Stoga je navodjenje "makedonskog scenarija" zbog prisustva sluzbenika ambasade Srbije u Sobranju kad je ispao onaj skandal kao obrasca koji je, eto, primenjen u Crnoj Gori u formi dokaza, prilicno komicna besmislica.

Pravu prirodu ovog "drzavnog udara" jednostavno treba traziti u dokaznom postupku tuzilastva i na samom sudjenju, jer mi ne pricamo o nekom apstraktnom fenomenu nego o aktivnosti koja je dobila sudski epilog. O tuzilastvu sam vec sve rekao onim parafraziranjem u vezi s "pronadjenim" oruzjem a na sudjenju su se pojavili i neoborivi dokazi tipa "bili su u Rusiji, nosili su svoje mobilne telefone sa sobom, ergo, mogli su da komuniciraju sa organizatorima drzavnog udara. U Rusiji i Ukrajini sam licno bio vise od deset puta u poslednje tri godine i nosio sam telefon sa sobom. Dakle, najebao sam, tako mi i treba kad planiram drzavne udare.

Ovaj "drzavni udar" u Crnoj Gori je level onoga da je Vanja Calovic imala seks s psom, cista tabloidna konstrukcija koja svuda po sebi nosi potpis Bebe Popovica. Posluzila je da se podigne borbena gotovost pristalica vlasti i optuzi crnogorska opozicija da sprema nasilnu smenu vlasti kako bi se 1. dobili izbori i 2. skrenula paznja sa nepravilnosti tokom izbora. Prilicno je jednostavno i vec toliko puta vidjeno svuda po regionu. Bice vidjano i u buducnosti jer uvek postoji dovoljno Luthera koji veruju u Deda Mraza i Savu Savanovica da sire tu smesnu pricu naokolo.

Edited by harper

harper
17 minutes ago, milfisland said:

Auuuu... ofira me covjekemoji3.png

On te je optuzio za nesto, ofirao si se sam ovim postom.

pbg12345
40 minutes ago, kud_genijalci said:

Kandiduje[ se ya pisca najodvratnijeg upisa u povijesti. :puke: 

e?

po kom osnovu?

ronin
6 minutes ago, harper said:

On te je optuzio za nesto, ofirao si se sam ovim postom.

Sve si video...Majko mila čovek sramote bez...

Kampokei
1 hour ago, kud_genijalci said:

Milo ima više zakonskog prava da se reši izdajnika u mantijma nego mi koji smo otimali skladišta Slovenijalesa.

Izdajnici čega tačno? Uopšte mi je fascinantna, a za CG potencijalno katastrofalna ta lakoća kojom se ljudima (iz oba bloka) prišiva etiketa izdajnika.

radisa
1 hour ago, kud_genijalci said:

Piši sa normalnim fontom....

kud_genijalci
36 minutes ago, radisa said:

Piši sa normalnim fontom....

Ma puši, bre, kurac, nadrkani deda sero s malo moći moderatorske, ideš za mnom kao pederast nastavnik za đakom koga si u odeLenju uzeo na zub, samo čekaš povod, a vidi se u answerovom slučaju da si skroz zalutao u vlas', tebi ne bi trebalo dati ni deponiju polovnih čačkalica da čuvaš, pederušo moderatorska. Nabijem te na kurac. Hajde banuj me sada, debilu, a onda strmenkni par rolata Žito klas da si digneš cukar. 

Spoiler

O fontu nisam ni mislio, napravio sam pre-tekst na wordu, bio neko century schoolbook, šta li, i nisam ni gledao u koji će to font da se pretvori, na ekranu je izgledalo isto. I tu si našao neki podtekst ili makar samo bedni povod da mi lupiš čvrgu?! Sisaj ga, bre, virtuelni izbacivaču diskoteke iz Žarkova.

milfisland

Momci koliko ja pratim politiku na ovom parčetu Balkana koji nije EU, od kada je pao komunizam na vlasti su se mijenjale samo različite korumpirane klike, tako da tu DPS nije nikakav izuzetak. Razlika od drugih je u tome što su oni više od partije, mutirani komunistički sistem koji je obuhvatio i ostale djelove društva i biznis. 

Cijenim da smjena vlasti neće donijeti neku NEKORUMPIRANU KLIKU, već će samo doći drugi da se voze.

Ono što mi je kod njih OK jeste orjentacija ka NATO i generalno zapadu. Znam da to rade zbog svoje guzice, ali rade to.

A sa druge strane, vrhunski im je sjeo DF kao reprezent Srba i Rusije, jer ako hoćete vladu bez DPS, mora biti DF u istoj. A DF je idealno strašilo kako za građane, tako i za zapadne zemlje. Pogled zapada na nas generalno je "tamo žive neke budale koje jašu političari i to je sve OK dok nam političari isporučuju ono što tražimo". A vlada sa DF ne bi isporučivala.

Ova šala komika sa crkvom je još samo jedna win win za sve strane u sporu.

harper
52 minutes ago, kud_genijalci said:

Ma puši, bre, kurac, nadrkani deda sero s malo moći moderatorske, ideš za mnom kao pederast nastavnik za đakom koga si u odeLenju uzeo na zub, samo čekaš povod, a vidi se u answerovom slučaju da si skroz zalutao u vlas', tebi ne bi trebalo dati ni deponiju polovnih čačkalica da čuvaš, pederušo moderatorska. Nabijem te na kurac. Hajde banuj me sada, debilu, a onda strmenkni par rolata Žito klas da si digneš cukar. 

Reveal hidden contents

O fontu nisam ni mislio, napravio sam pre-tekst na wordu, bio neko century schoolbook, šta li, i nisam ni gledao u koji će to font da se pretvori, na ekranu je izgledalo isto. I tu si našao neki podtekst ili makar samo bedni povod da mi lupiš čvrgu?! Sisaj ga, bre, virtuelni izbacivaču diskoteke iz Žarkova.

Radisha, banuj coveka kad lepo trazi, trajno po mogucstvu. Pa neka se kurci mami svojoj i kod nje glumi frajera.

James Marshall
Posted (edited)

Ja se izvinjavam što ovako upadam, a šta to CG (tj. njena vlast) isporučuje Zapadu i ljudskoj civilizaciji uopšte, sem dilera koksa, direktora po BG i par solidnih košarkaša? Generalno te priče o isporučivanju mi djeluju kao dobar izgovor lokalaca za sopstvenu (političku i svaku drugu) ljenost, ali ajd za Srbiju još i da skapiram (pravili velika sranja posljednjih decenija, na putu su za Stambol, imaju dosta antagonizama sa komšijama a imaju i neku silu, pa kao isporučuju stabilnost i rješavanje kosovskog problema), ali realno šta se može tražiti od pola miliona ljudi kojima je glavna briga gdje popiti dojč ujutro i kako zavrnuti nekog turistu, a koji su uz sve to na najvećoj periferiji bilo kakvih događanja? 

Edited by James Marshall

ToniAdams

Imaju masline neloše

kud u maglu Simoviću

geostrateški položaj