Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

Pantelija jr

ne dozvolimo da ova divna tema zamre:

Đukanović u Nikšiću: Komite su bili preteča pokreta za obnovu nezavisne Crne Gore 2006. godine

tizer:

„Otkrivamo spomenik Crnogorskim komitama - borcima za slobodu Crne Gore u vrijeme austrougarske okupacije u Velikom ratu, i borcima za odbranu njenog državnog dostojanstva nakon nasilnog pripajanja Srbiji 1918. Ljudima koji nijesu pristajali ni na tuđinsko, ni na savezničko ropstvo i poniženje. Koji nijesu pristali da Crne Gore više ne bude, da se poništi njena velika istorija“, kazao je Đukanović.

nasilno pripajanje, savezničko ropstvo...

to je to, tu smo svi.

Edited by Pantelija jr

pasha

Pred njim uvijek imam tremu kad govorim

:laugh:

Бивши градоначелник Подгорице Славољуб Стијеповић лично је узео новац од предсједника Атлас групе Душка Кнежевића за потребе изборне кампање Демократске партије социјалиста.

Подсјећамо, један од ухапшених возача „Атлас банке“ је Специјалном полицијском тиму саопштио да је 100000 долара лично преузео од Стијеповића, како би их промијенио у евре. Његова изјава је нестала на путу до Тужилаштва. Такође, главни специјални тужилац Миливоје Катнић никада није покренуо истрагу тим поводом.

bradilko
47 minutes ago, pasha said:

Pred njim uvijek imam tremu kad govorim

:laugh:

nema milo srece sa knezevicima.

svi mu odose u london

MiddleClass

Nista na dnevniku o ovome. Dakle, nije se ni desilo. :fantom:

Pantelija jr
On 11.1.2019. at 23:40, MiddleClass said:

Nista na dnevniku o ovome. Dakle, nije se ni desilo. :fantom:

Dnevnik je, valjda, saznao da se nešto vrijedno informisanja javnosti dešava tek kad je Migo reagovao...

Ali današnja pobjeda postavlja nove standarde u vještini probijanja dna... najveći dio naslovne strane je posvećen “Danima skijaškog meraka” (naslov by pobjeda) - dakle, veselo, pozitivno, jako! Naš zimski turizam cvjeta, kao uostalom i sve ostalo u našoj, daevječnoj, gori crnoj!

Tu je onda još pozitive - o nekom milioneru Tomaševiću iz Južne Amerike koji je ponosan na predakove, pa o tome kako se “princu od Crne Gore divila Evropa” - još jedan naslov by pobjeda, ali  pripisan izvjesnoj prof dr Saši Brajović, izgleda profesorki istorije umjetnosti na BU, ali i gostujućoj na đukanovićevom univerzitetu u Donjoj Gorici...

Jedina dva naslova na prvoj strani sa negativnom konotacijom su o Kneževiću - reagovanje DPS-a na njegov... ispad, te naslov intervjua sa Filipom Davidom - “Srbija je glavni uzrok nestabilnosti regiona”

bradilko

prdež drugosrbijanaca uvek pouzdan partner mila đukanovića

pbg12345
5 minutes ago, bradilko said:

drugosrbijanaca

moze to i drugacije

pbg12345
10 minutes ago, Pantelija jr said:

“Danima skijaškog meraka” (naslov by pobjeda) - dakle, veselo, pozitivno, jako! Naš zimski turizam cvjeta, kao uostalom i sve ostalo u našoj, daevječnoj, gori crnoj!

2 minutes ago, Pantelija jr said:

... ali moj lični favorit je ova karikatura:

https://www.pobjeda.net/protected/listalica/2019-01-13/#32

bacih oko na ovo

milo u najboljem maniru velje ilica: idemo, krecemo, probijamo...

izraelci, kinezi, rusi, arapi, turci

milijarde, milioni, avioni, kamioni

neverovatno da potpuno isti obrzac svi koriste decenijama unazad, sve se zavrsi na fotografijama, renderima, maketama

onda eventualno red srba/ustasa/siptara koji spremaju drzavni udar i rade o glavi nasem vodji

Kampokei

Bejah bolesljiv oko Nove godine, pa sam cituckao Glas Crnogorca, najvazniji list iz vremena Kraljevine CG. Jako je zanimljivo, a clanci pisani u vreme najvaznijih dogadjanja su suvo zlato. Mislim da ima svaki broj, evo koga ne mrzi: http://dlib.me/zbirka.php?z=novine-i-casopisi 

bradilko
6 minutes ago, pbg12345 said:

moze to i drugacije

ne može dok god se te hulje petljaju po crnoj gori podržavajući mafijaša

znači mešanje u političku zbilju crne gore može ali samo ako je u interesu mafijaša

samo principijelno