Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

Eraserhead
Posto se tablice ne bi placale da su ostale na starim oznakama ali posto je Milo bio dobrocudan i dao Crnogorcima znanje da je u pitanju velika zemlja za koju oni ne znaju i dodao je jos oznaka to je morao naplatiti.
Upravo.

hazard

Kapiram ukidanje 4-cifrenih pozivnih, ne kapiram zasto su menjali sve ostalo (umesto samo promenili recimo 0871 na 051). Sada, u digitalnim centrala kada se sve odredjuje kompjuterski, koliko ja znam nebitno koji je pozivni broj. Inace, verovatno su mogli celu CG da smeste pod 2 ili 3 pozivna - ili su dole jos uvek u upotrebi sestocifreni brojevi, a ne sedmocifreni? Primera radi, sa jednim pozivnim bi mogao da se dodeli jedan telefonski broj skoro svakom stanovniku CG (oko 600 000 kombinacija).

Eraserhead
Kapiram ukidanje 4-cifrenih pozivnih, ne kapiram zasto su menjali sve ostalo (umesto samo promenili recimo 0871 na 051). Sada, u digitalnim centrala kada se sve odredjuje kompjuterski, koliko ja znam nebitno koji je pozivni broj. Inace, verovatno su mogli celu CG da smeste pod 2 ili 3 pozivna - ili su dole jos uvek u upotrebi sestocifreni brojevi, a ne sedmocifreni? Primera radi, sa jednim pozivnim bi mogao da se dodeli jedan telefonski broj skoro svakom stanovniku CG (oko 600 000 kombinacija).
Ne ne to nije nista ludilo je sto su promenili broj za poziv policije. :lol:Sad je 122.Taj ko se toga setio je car i po. Edited by Eraserhead

Hamlet Strašni
Ne ne to nije nista ludilo je sto su promenili broj za poziv policije. :lol:Sad je 122.Taj ko se toga setio je car i po.
Pa i nije. Svakako nije prvibroj za hitne slucajeve

Eraserhead

Ma dobro, opsti je 112, ali zasto menjati pojedinacne kad ljudi vec znaju za 92,93 i 94. I u Srbiji i u Hrvatskoj su ostali isti. U Makedoniji su samo dodali 1 ispred.Montenegro 112 Police - 122; Ambulance - 124; Fire - 123. Ustvari najludje je Kosovo koje ej imalo 112 standard a preslo je na 911. :lol:

najgori

moraju necim da zabavljaju narod dok se elita bogati.kako ono rece milo posto je legalno postao milioner u vreme kad nije bio ni predsednik ni premijer?"e sad mogu na miru da se bavim politikom"? tako nesto:)

savindan
:lol:Pati..
Када не можеш да смислиш камбек најбоље је да покушаш да будеш духовит, није у толикој мери патетично колико ово.P.S. стара вест, your point being?

Eraserhead
Када не можеш да смислиш камбек најбоље је да покушаш да будеш духовит, није у толикој мери патетично колико ово.P.S. стара вест, your point being?
Nego koga bi ti voleo da vidis na čelu CG?

savindan

Овога који већ јесте. Све иде баш како треба.

Musharaf

i tako...crna gora se modernizovala, dekolonizovala i demokratizovala, a onda je došla ukrajina i stopirala prijem u sto iz čiste pizme.gospođi đurović s pravom nije jasno zašto ukrajina bez ikakvog razloga šikanira crnu goru. ukrajinci nisu spominjali ni mladića, ni crnogorsko rusofilstvo. teško mi je da poverujem kako u pregovorima maltretiraju crnogorce čisto da im pokažu kako to izgleda kada te opstruiraju sporta radi. crnogorsko demokratsko rukovodstvo nikada nije pribegavalo takvim marifetlucima.

aram
provincijacujem da su se gorci, a i crnci, bas iznervirali ovim povodom. ja bi napisao i gore, posebno kad coveku od toga zavisi tzv. dodatak za zivot u teskim uslovima.PS: mogla bi se ova tema i preimenovati, posto poodavno nema veze sa samim izborima Edited by aram

Tresko
i tako...crna gora se modernizovala, dekolonizovala i demokratizovala, a onda je došla ukrajina i stopirala prijem u sto iz čiste pizme.gospođi đurović s pravom nije jasno zašto ukrajina bez ikakvog razloga šikanira crnu goru. ukrajinci nisu spominjali ni mladića, ni crnogorsko rusofilstvo. teško mi je da poverujem kako u pregovorima maltretiraju crnogorce čisto da im pokažu kako to izgleda kada te opstruiraju sporta radi. crnogorsko demokratsko rukovodstvo nikada nije pribegavalo takvim marifetlucima.
I meni je teško da poverujem, jer Crnogorsko demokratski izabrano rukovodstvo nikad, ali nikad nije pribegavalo opstrucionizmu, i podjebavanju - neprincipijelno.Evo sad će Eraserhead da nam objasni, kako je Milo krio Čedu i Djindjića.

najgori

i to preko milenka vujovica da stvar bude gora

Evo sad će Eraserhead da nam objasni, kako je Milo krio Čedu i Djindjića.

Eraserhead

Joj sto je nama milo kad se nekom od komsija nesto lose desi. Zaista smo veliki ljudi.