Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

Pantelija jr
Šta ti predlažeš?
pa, poslije ovoga
Đukanović je đubre
cudi me da uopste treba da ti dajem predlog sto bi bilo razumno uraditi, ali 'ajde: smanjiti dozivljaj sa velicanjem gore pomenutog, u bilo kojem pogledu i kontekstu. deplasirano je, a bogami, i degutantno - posebno kad se gleda iz ovog raja na zemlji koji on tako uspjesno vodi u EU, NATO i koju li vec materinu.takodje, izbjegavati ovakve verbalne egzibicije
đubre koje je omogućilo svojim sugrađanima da sa svojim ženama mogu ujutro da sednu u kola i odu u Dubrovnik po komad bele tehnike koji im u kući nedostaje
jer, dok su djubretovi tadasnji i sadasnji prijatelji vjerovatno na taj nacin i shvatili i odradili cijelu stvar, veci dio tih sugradjana koje pominjes je posao u rat uvjeren da cini pravu, junacku i patriotsku stvar, a nekih 150 ih je ostavilo i glave tamo. (a cak i da nije tako, da su svi crnogoski ratnici iz devedesetih bili obicni pljackasi, kako ti impliciras, opet je predstavljanje tog rata kao porodicnog odlaska u shoping ogromno nepostovanje prema zrtvama sa druge, opljackane strane) sto se tice ovoga:
To ne smeta ni EU ni NATO, a boga mi ni Rusiji koja mila voli više nego Tomu (druga država koja je priznala CG nakon Islanda je bila upravo Rusija)
izgledalo bi kao sjajna ilustracija onoga "kako mali perica vidi svjecku politiku", samo kad slucajno ne bi bilo u sklopu jedne sire agende odbrane lika i djela djubreta i konacno
Ja iskreno nisam ni tada znao a ni sada ne znam šta da ti odgovorim na to.
prosli post koji sam citirao nije bio moj nego bradilkov.

Eraserhead
cudi me da uopste treba da ti dajem predlog sto bi bilo razumno uraditi, ali 'ajde: smanjiti dozivljaj sa velicanjem gore pomenutog, u bilo kojem pogledu i kontekstu. deplasirano je, a bogami, i degutantno - posebno kad se gleda iz ovog raja na zemlji koji on tako uspjesno vodi u EU, NATO i koju li vec materinu.
Zapravo tu i nema nekog veličanja već je problem što svako mišljenje koje se ne uklapa u sveopštu kakofoniju opšteprihvaćenog mišljenja shvata kao "neprijateljsko". Milo je doradio i neke dobre stvari a ukupan pravac kojim danas vodi zemlju je pozitivan. To su ocene i onih zemalja u čije društvo i Srbija hrli. Osim ako i standardi EU odjednom nisu dovoljno dobri. Ne vidim zašto bi ja bio "veći katolik od Pape".
jer, dok su djubretovi™ tadasnji i sadasnji prijatelji vjerovatno na taj nacin i shvatili i odradili cijelu stvar, veci dio tih sugradjana koje pominjes je posao u rat uvjeren da cini pravu, junacku i patriotsku stvar, a nekih 150 ih je ostavilo i glave tamo. (a cak i da nije tako, da su svi crnogoski ratnici™ iz devedesetih bili obicni pljackasi, kako ti impliciras, opet je predstavljanje tog rata kao porodicnog odlaska u shoping ogromno nepostovanje prema zrtvama sa druge, opljackane strane)
Ovu boldovanu, sitnu zamenu teza, možeš prodavati nekome drugome da te odmah obavestim. Ne radi se tu samo o njegovim prijateljima, to je bila raširena pojava po Crnoj Gori i to je ono na šta se taj rat svodio i pored toga što je bilo i budala koje su verovale da se u Dubrovniku bore "za pravu stvar". Dubrovnik je po popisu stanovništva iz 91. imao 8% ne Srba nego i Srba i Jugoslovena zajedno i stvarno ne vidim kako se taj rat može drugačije opisati nego zločinačka agresija.
izgledalo bi kao sjajna ilustracija onoga "kako mali perica vidi svjecku politiku", samo kad slucajno ne bi bilo u sklopu jedne sire agende™ odbrane lika i djela djubreta™
Ne znam kako mali perica vidi politiku, ali znam da Milo vodi CG u EU i u NATO, a nešto ne vidim da ga Rusi ne vole. Pa bih voleo da mi objasniš šta tu nije tačno.

savindan
Nema na čemu.Imaš ovde strana 8.EDIT: Inače u komisiji za standardizaciju je bilo troje ljudi. Jedan od njih je profesor sa Fakulteta u Novom Sadu.
Честитам теби и породици на стандардизацији црногорског језика. Било је време да и лингвистички будете своји на своме. Ви у Београду и Срби у Подгорици, Бару, Новом, Беранама, Пљевљи(ма) итд.

savindan

'Од препродаје латиноамеричког контингента ушло би, према неким рачуницама, око 250 милиона еура. Скоро као од приватизације Електропривреде. И птице знају да Црном Гором харају два нарко-клана, да је једном сједиште у Рожајама, а други има базе у Пљевљима и Котору. Рожајски тим послује са хероином, који махом, преко Косова, долази са Средњег и Далеког Истока, док пљеваљско-которски картел ваља кокаин, који се углавном прекоморским путем допрема из Латинске Америке. И хероинска и кокаинска централа имају експозитуре по Никшићу, Подгорици, Беранама, Бијелом Пољу и, наравно, Београду, Крагујевцу... Та су два клана заштићена у Црној Гори као бијели медвједи.Да је ово пристојна држава не би од њене полиције америчка ДЕА и српска БИА криле акцију Балкански ратник, као змија ноге. Да су којим случајем Американци открили карте, питање је да ли би у латиноамеричким водама заплијенили терет који је пловио за Црну Гору. Ко може имати повјерења у полицију земље у којој су лица са Интерполових потјерница пријатељи државног врха, а нарко-босови угледни бизнисмени?

montanjar

Savindane, gdje to mafija ne vlada državom... I šta je to mafija definiši...Ako ćemo razgovarati o razvitku civilnog društva, meni se i pored svih ovih negativnih stvari o kojima pričaš, (i koje ja primjećujem i gnušam ih se) čini da Crnoj Gori, kao i Srbiji dolaze bolji dani...

savindan

Немам појма, ја се не разумем у то што ти пишеш :P Цитирао сам перјаницу вашег независног новинарства :)Ово је било намењено неверним Томама које је мој претходни навод (о удруженом БИА-DEA смањењу солвентности МНЕ) оставио збуњене око веродостојности таквих тврдњи.

Edited by savindan

montanjar
Немам појма, ја се не разумем у то што ти пишеш :P Цитирао сам перјаницу вашег независног новинарства :)Ово је било намењено неверним Томама које је мој претходни навод (о удруженом БИА-DEA смањењу солвентности МНЕ) оставио збуњене око веродостојности таквих тврдњи.
pušti mene ja sam početnik, pa samo nešto da napišem ... :) pozz

Dankan Ajdaho

Koliko riječi, toliko slova.

nautilus

У Лици се каже жага.

tkd7334

Pa naravno kad su nepismeni i nemaju zj.

bradilko
zjaga je nadimak ministra kulture crne gore.a inace njemu je brat onaj opasni mafijas iz niksica brano micunovic.vukasin micunovic negdasnji ambasador fnrj il sfrj u moskvi im je neki stric.bio valda posto je pokojnik?a drugi neki stric im je bio glavni udbas crne gore davno.a cuo sam pricu da je onaj glumac danilo lazovic nesto maltretirao ovog zjagu i da je ovaj mafioso iz niksica poslao neke majmune ovom d. lazovicu koji su istog maltretirali od jutra do mraka.cupali za usi,samarali i ponizavali gde god su stigli.pre neku godinu je to bilo.zlatni momci. Edited by bradilko

foto

i meni na zjaga bio on prva asocijacija. jebes testeru.a zjagina zena je rediteljka radmila vojvodic. jedna od sestara vojvodic medju kojima se nasla i bivsa ambasadorka montenegra u beogradu. partizanski generali prave samo uspesnu i uticajnu djecu.inace, svasta se ranije pricalo za radmilu. ako je to istina, zjagi u tome ni brat nije mogao mnogo da mu pomogne.

bradilko
i meni na zjaga bio on prva asocijacija. jebes testeru.a zjagina zena je rediteljka radmila vojvodic. jedna od sestara vojvodic medju kojima se nasla i bivsa ambasadorka montenegra u beogradu. partizanski generali prave samo uspesnu i uticajnu djecu.inace, svasta se ranije pricalo za radmilu. ako je to istina, zjagi u tome ni brat nije mogao mnogo da mu pomogne.
zjaga je 1 talent bez sale!r . duke nema veze sa ambasadoricom.veruj mi.ako te interesuje objasnicu ti ko je tata ambasadorke i kake ja veze imam sa vojvodicima.19. vek prica! :(zjagina zena je radmila a evo sveze vesti i ona ima veze sa ulcinj crew.ebi ga Edited by bradilko