Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

milfisland

Primjera radi, Srbija je krenula naprijed kada su tajkuni i pojedini činovnici ambasada prestali da sastavljaju njenu Vladu. Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, uspio je da oslobodi tu zemlju štetnog uticaja od tajkuna koji su je pljačkali, a korumpiranim činovnicama raznih ambasada stavio do znanja da je Srbija nezavisna država. Rukovođen tim iskustvom želim još jednom da im poručim da ovu narodnu slobodu nijesmo osvojili da bi je predali u ruke tajkunske ološi i druge bagre koja je umislila da narodu može ukrasti san i vjeru u bolju budućnost, prirodan osjećaj za poštovanje pravde i izvjesniju ekonomsku sigurnost.

• Haha 1
  • Replies 21,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1700

• morgana

1481

• Anonymous

695

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kada kažem - stiglo i na PPP, o ovome pričam. Ne lepim mišljenje celom forumu, daleko bilo. Samo i jednostavno primećujem ono što primećujem u svakodnevnom životu.   Prolazi vreme, zemlja se

Jedno zlo manje. Ko Ristu Radovica gleda samo kroz poslednja desavanja u CG ima tesku amneziju. Njegovo poseravanje nad mrtvim Djindjicem uslo je u anale necovestva, primitivizma i prostakluka. Lik je

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Posted Images

Frank Pembleton

AV izgleda dobio po p..ci od velikih sila pa sad verovatno leči rane na sjebavanju ovoga u CG...

Ako uspe u tome, ovi dole su zaslužili sve što će im se dogoditi...
Žao bi mi bilo, al tako je....
Jbga ako ne možeš od njega da se odbraniš onda...

.... Shiit has hit the fan!

Anonymous
On 25.10.2020. at 3:17, Budja said:

Ne znam kakva je bila predizborna kampanja u smislu "eksperata".

Tu ideju eksperata obicno protura jedna politicka grupa da naudi drugoj. Mislim, zasto je Abazovicc veci ekspert od Meda (nie rec o ludilu ovog drugoga)?

Secam se 1 ekspertske grupe koja je tako zarila i palila sedam godina nakon petog oktobra.

Na kraju krajeva, Krivokapic je drzao DF u koaliciji pa jeste malo politicki nekorektno da ih i pre formiranje Vlade nogira.

Plus, neko tu Vladu i u Skupstini treba da izglasa.

Možda da ipak čujemo imena koje bi Krivokapić predložio. Crna Gora jeste tanka sa ekspertima, ali alternativa je da u vladu uđu likovi za koje se sumnja da su organizovali puč onomad. OK, Milovo sudstvo, ali teško da bi to Amerikanci prihvatili.

Ukoliko svi ostanu na ovim pozicijama novi izbori su najbolje rešenje.

Anonymous

Čitava ta DF ekipa je još grđa od DPS-a, samo će da se gleda kako će da napljačkaju ono malo što je ostalo iza DPS-a, a pri tom su i nenormalni.

• +1 3
10 hours ago, Anonymous said:

... u vladu uđu likovi za koje se sumnja da su organizovali puč onomad. OK, Milovo sudstvo, ali teško da bi to Amerikanci prihvatili.

ti se naravno šališ?

Pantelija jr

Iako se ne slažem sa njegovim “DF ekipa je još grđa od DPS-a” - jer niko nije, i ne može bit grđi od onoga ko je aktivno krao i ubijao 30 god, koliko god da izgleda da bi on to još grđe kad bi mogao... ovo za amere ili britance koji bi ili ne bi prihvatili i meni djeluje značajno. Ne znam kako to funkcioniše u praksi, ali nemojmo se zanositi mišlju da se embahade i te kako ne pitaju ovdje (kao i kod vas, uostalom, i na oko 99% mjesta po svijetu). A problem između DF-a i ove dvije ambasade je, osim standardne cia-vatikan-kominterna priče, u tome što su ameri i briti 2016., dok smo se mi svi sprdali (kiselo) sa “pučom”, u roku od dan-dva javno podržali priču o puču, ruskom miješanju, itd. I sad treba da puste te pučiste da čeprkaju po DB papirima i nalaze svakakve gluposti? I think not...

A problem između DF-a i ove dvije ambasade

Nemaju oni nikakav problem sa ambasadama. Njihov jedini problem je neočekivani porast uticaja i popularnosti Krivokapića, koji postaje lider i faktor u CG.

Računaj da su trenutno DF i DPS u koaliciji.

Sent from fav toy

Pantelija jr

To na stranu (nastranu), ali vjerujem da je svakako sa određenih adresa™ snažno sugerisano™ da se ti penali ne pripuštaju ni blizu neke bitne funkcije.

Takođe vjerujem da se to (u ovom konkretnom slučaju) slučajno poklopilo sa interesom građana Crne Gore

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/481349/df-i-snp-nacelno-prihvatili-ponudu-krivokapica

koliko sam razumeo da su ovim bolesnicima onudili mup. valda ce se dogovoriti jer dpsovski sljam vreba.

dps daje ugovore i sakom i kapom, potpisuju razne ugovore koji ce kostati ovu drzavu, dele stanove.. kakav je to sljam. neverovatno. 

i ovi debili me nerviraju, organizujte proteste zbog ovog. kad vide ispred zgrade vlade ili raznih drugih institucija stotine ljudi koji bi ih zasuli paradajzom i jajima ne bi radili ovo sto rade. doslovce me fizicki boli kako svaki dan postavljaju svoj olos uz anekse da ako dobiju otkaz dobijaju ogromne otpremnine. ili ko zna kakve ugovore potpisuju za razne poslove.

vlada je poklonila, odustajanjem od tuzbe , rokspedu 20000 m kvadratnih u ulcinju. 

i ko zna sta jos rade. jebem li im sve gangstersko

Edited by bradilko
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pizde ko i gazda im, kad osete tvrdo...

.... Shiit has hit the fan!

nema coveka, osim onih debila zadribandi 5-6 posto, da im je dao  podrsku za ove jadnosti i pretnje. juce pisu pismo americkoj ambasadorki da se izjasni da li je protiv njihovog ulaska u vladu. kakva stoka! zapelo to da udje u vladu. 

Колико има ватре у овом диму који дими из Национала и Јоце Амстердама у правцу Дона?