Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 21,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1700

• morgana

1481

• Anonymous

695

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kada kažem - stiglo i na PPP, o ovome pričam. Ne lepim mišljenje celom forumu, daleko bilo. Samo i jednostavno primećujem ono što primećujem u svakodnevnom životu.   Prolazi vreme, zemlja se

Jedno zlo manje. Ko Ristu Radovica gleda samo kroz poslednja desavanja u CG ima tesku amneziju. Njegovo poseravanje nad mrtvim Djindjicem uslo je u anale necovestva, primitivizma i prostakluka. Lik je

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Posted Images

Gledam prenos CG skupstine, Dritan dominira, objasnjava zaso isao juce pod Ostrog, samo neka izdrzi, koliko cujem i Albanska lista podrzava Becica za predsednika Skupstine

Sent from my iPhone using Tapatalk

• +1 1
9 minutes ago, Nikodije said:

izgleda da podrzava i bosnjacka stranka

da i bs podrzava. 

malo su ovi glibovi iz dps,sd i sdp ( andriju popovica ne racunam ni u ljude kao i pola kotora) popisani koliko trebaju da budu. 

pa karaju dps onoliko koliko im dnevni red dozvoljava. milina za gledati.

deluje da ovo tek hvataju zalet.

edit:

boze kako cete morati da cistite ovu tv. gvozdena metla i motka sa fekalijama nece biti dovoljni. jel zbrisao kusovac?

Edited by foto
  • Hvala 1

Ali sad je definitivno kraj čim su se manjinske stranke prešaltale :D 

zbogom Milo, vidimo se u nekom drugom (krimi) filmu. Sućut i Milolizima odavde.

• +1 2
MiddleClass
1 hour ago, foto said:

jel moze neka rec vise o ovom milosu konataru ako ga neko poznaje. cisto privatno/komsijska radoznalost, a ove godine nisam bio dole.

nikakav prljav ves, samo ciji je, od koga je

hvala unapred

Srbin sa dna kace.

• Haha 1
BlackGeorge

BOG JE POMOGAO MOJOJ KOALICIJI: Dritan Abazović o sastanku na Ostrogu - nemam problem da pričam sa mitropolitom

DRITAN Abazović, lider platforme Crno na bijelo, kazao je da novim akterima vlasti treba puno mudrosti.

- Mi više nismo odgovorni samo prema našim biračima, nego i svim građanima Crne Gore. Dobro smo počeli. Mi nikakvih zahteva za novu vladu nemamo. Očekujem da u njoj ne bude mesta za neozbiljne ljude, kazao je Abazović, koji je dodao da Crkva nije pomogla njegovoj koaliciji, ali jeste Bog.

- Došao sam u Ostrog i bio deo sastanka na kome su bili mitropolit Amfilohije i vladika Joanikije. Uopšte ne vidim problem održavanja sastanka na tom mestu. Pa i mitropolit i episkop su ljudi, građani Crne Gore. Kako mogu redovno da komuniciram sa reisom tako mogu i sa mitropolitom. Ja nemam komplekse - rekao je Abazović.

Bravo Dritane. Sjajan momak. :)

• +1 8