Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

Milfi voli slušati i Tompsona i Baju.

Sad kad poslije nekog važnog gola komentator nove RTCG zagrmi "kad je bio mali znao je svoj pravac..."

• Replies 19,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1568

• morgana

1399

• Anonymous

641

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

milfisland
15 minutes ago, BWA said:

Milfi voli slušati i Tompsona i Baju.

Sad kad poslije nekog važnog gola komentator nove RTCG zagrmi "kad je bio mali znao je svoj pravac..."

Brate odlicna ti je fora. Respect😂😂😂😂

• +1 1
11 hours ago, jms_uk said:

Drugi, trecicetvrtipetisestisedmi, osmi i deveti deo.

I nije neki izvortm: cika Dobrica i Matijatm kao, relevantni, da ne kazem jedini sagovornici, prica o 3 clana komisije koji su umrli pod nerazjasnjenim okolnostima i u najvecim mukama, a sve zbog vladikike kletve, siminovcitm kao glavna drustvena snaga...

Novopisanje istorije u punom pogonu: nije da nema pojedinih interesantnih i do sada nepoznatih detalja, ali to je sve. 

Osim toga, podatak o gomili javnih diskusija i rasprava, onome ko hoce da cita, poprilicno govori o tom vremenu kao vremenu u kome se moglo cuti - i culo - i drugacije misljenje.

Sto ne znaci, naravno, da je onaj ko je hteo, mislim na takozvanu vrhusku, na kraju proterao sta je hteo: ali ne ideoloski, sa namerom da zatre ovo ili ono, nego skorojevicki bahato, sa jedinom umetnickom logikomtm da je lepo :isuse: ono sto je veliko i monumentalno.

I to sto vece i sto monumentalnije.

Pokojni Zuko Dzumhur je dobijao napade besa, javne, kada se god pomene Mauzolej, doduse i Spomenik na Avali, a cinjenica je da je Mestrovicev Lovcen promasaj do koske, sa sve unistenjem Lovcena kao simbola.

Kao sto je promasaj insistirati na Njegosevom vladicanstvu: ako ista, on ce i treba da ostane zapamcen prvo kao veliki pesnik, mozda najveci sa Zapadnog Balkana, pa tek onda vladar i vladika.

Uostalom, istorija tim redom i pamti: aj neka neko nabroji ruske careve za zivota Puskina ili nemacke knezice za Geteova zivota...

Ali, istorijski trenutak :D je takav da su vladike #1...

U modi takoreci.

Dobro, za većinu pitanja potrebna je 2/3 većina u parlamentu, tako da te inicijative svakako ne bi prošle.

U svakom slučaju dobar sporazum.

gospa buba
8 minutes ago, morgana said:

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

koja je po redu, i shto je josh vaznije, zeno jel umesh? :unsure: :hihi:

19 minutes ago, BWA said:

Ma odličan je sporazum. Jedino ako Amfilohije ne razvali☺

Nece Amfilohije nista. On ce dobiti sto ga zanima a to je revidiranje zakona o crkvi. I to je to. Meni jos nije jasno da je Djukanovic tako agresivno krenuo na Amfilohija koji nije bio njegov politicki protivnik gledano poslednjih 30ak godina, stavise.