Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

gospa buba
8 minutes ago, morgana said:

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

koja je po redu, i shto je josh vaznije, zeno jel umesh? :unsure: :hihi:

• Replies 20,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1648

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

19 minutes ago, BWA said:

Ma odličan je sporazum. Jedino ako Amfilohije ne razvali☺

Nece Amfilohije nista. On ce dobiti sto ga zanima a to je revidiranje zakona o crkvi. I to je to. Meni jos nije jasno da je Djukanovic tako agresivno krenuo na Amfilohija koji nije bio njegov politicki protivnik gledano poslednjih 30ak godina, stavise.

MiddleClass
5 minutes ago, Далибор said:

Ubiše i smoriše novinari provokativnim pitanjima. I to sve novirani koji nisu iz CG

Doce i tamo sloboda.

• Haha 1
James Marshall

Au koliko uzdrmanih fotelja i usranih guzica u regionu, jedino ovi naši to dobro kriju jer su ko fol podržali srpsku listu

A garantujem da im je draži brat autokrata kleptoman nego brat Srbin

24 minutes ago, Далибор said:

Ubiše i smoriše novinari provokativnim pitanjima. I to sve novirani koji nisu iz CG

Ovoj ženi na Face Tv je u jednom trenutku od besa pukao glas. Sramotan nivo novinarstva. 

• +1 1

Zakon o zastavi CG je dobar, jer je u njemu zastupljena i trobojka iz doba kneževine, kraljevine, SrCG i RCG.

Dakle, i za te zastave ima mjesta. Svojevremeno je dok je predsjednik bio Fićo bilo govora o tome da bi trobojka mogla biti predsjednička zastava, ali se to  izjalovilo.

3 minutes ago, Kampokei said:

Ovoj ženi na Face Tv je u jednom trenutku od besa pukao glas. Sramotan nivo novinarstva. 

I neka cvile.

Ti pseudonovinari bi doživjeli ekstazu da je Krivokapić odbio da potpiše sporazum jer je protiv članstva u NATO ili zato što smatra da zastava Srbije i Crne Gore treba da bude identična.

Ljudi ne kapiraju da procenat Srba u CG koji negiraju državnost CG ne prelazi 5%. Kad kažem državnost ne mislim nužno na nezavisnost.

• +1 2