Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1647

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

14 hours ago, James Marshall said:

Slušali su i Cecu :lolol:

Sad proverih, ovo je Džej. Možda je posle išla i Ceca. :s_c:

Dritan je postao ultra popularan. Dobri su i ovi što se sekiraju za Srbe, jer će im Albanac biti premijer. Prvi razgovor sa Srbima sa severa CG je išao ovako: 

Sad ćemo konačno moći da budemo Srbi! Dobar je ovaj Dritan! Nisu loši ni ovi naši, al on je najbolji. :s_a:  To su ljudi koji litiju propustili nisu, a u drugoj rečenici hvale njega, bez da sam ih nešto pitao. Tamo je svim normalnim ljudima dosta mržnje i zlobe.  

Pokazao je da ima kičmu i stekao ekstremnu popularnost za kratko vreme. Ima energiju i harizmu. Kada je Dritan u pitanju, najbitnije je da neko pametan poradi na njegovom obezbeđenju. Kad bi mu se nešto desilo sve bi otišlo u tri lepe. U Srbiji je 2003 bio već trasiran put i nije se moglo mnogo skrenuti. CG je na prekretnici, još se ne zna gde sve može da ode.

Što se tiče straha od četnika koji Milova govna forsiraju, na to samo totalni idioti mogu da se prime. Ako ne grešim DF ima 27 poslanika, ili tako nešto. Baš me zanima kako oni mogu da nešto značajno promene, a da ne padne vlada.

James Marshall
1 minute ago, duma said:

Sad proverih, ovo je Džej. Možda je posle išla i Ceca. :s_c:

Dritan je postao ultra popularan. Dobri su i ovi što se sekiraju za Srbe, jer će im Albanac biti premijer. Prvi razgovor sa Srbima sa severa CG je išao ovako: 

Sad ćemo konačno moći da budemo Srbi! Dobar je ovaj Dritan! Nisu loši ni ovi naši, al on je najbolji. :s_a:  To su ljudi koji litiju propustili nisu, a u drugoj rečenici hvale njega, bez da sam ih nešto pitao. Tamo je svim normalnim ljudima dosta mržnje i zlobe.  

Pokazao je da ima kičmu i stekao ekstremnu popularnost za kratko vreme. Ima energiju i harizmu. Kada je Dritan u pitanju, najbitnije je da neko pametan poradi na njegovom obezbeđenju. Kad bi mu se nešto desilo sve bi otišlo u tri lepe. U Srbiji je 2003 bio već trasiran put i nije se moglo mnogo skrenuti. CG je na prekretnici, još se ne zna gde sve može da ode.

Što se tiče straha od četnika koji Milova govna forsiraju, na to samo totalni idioti mogu da se prime. Ako ne grešim DF ima 27 poslanika, ili tako nešto. Baš me zanima kako oni mogu da nešto značajno promene, a da ne padne vlada.

Ovo je Džeki, ali bila je i Ceca lol

2 minutes ago, duma said:

U Srbiji je 2003 bio već trasiran put i nije se moglo mnogo skrenuti.

Ja bih rekao da se vrlo skrenulo. Ostro i pod rucnom.

• +1 1
9 minutes ago, duma said:

Dritan je postao ultra popularan.

zapratio sam ga pre 5-6 dana na tviteru, imao je 2k pratilaca, danas je vec preskocio 11k. takav skok za tako kratko vreme ne znam da li sam video kod nekoga sa ovih prostora.

Edited by Nikodije
16 hours ago, namenski said:

Harpere, Harpere sve manje zivaca imam da odgovaram na ovakva uskakanja a la provincijski novinarcic koji se odao stilskim vezbama, a da pri tom nista ne kaze.

Mafijastvo Mila i Amfilohija, kao i bilo koga, osim par casnih izuzetaka je ako ne ne istog reda velicine, ono istog reda beskrupuloznosti.

Uostalom, mucno mi da s tobom uopste nacinjem bilo kakvu raspravu dok mi ne odgovoris na prosto pitanje sto danima izbegavas:

kako to SPC nije retrogradna snaga i u srpskom i u CG drustvu?

Ili, da pojednostavim, pozivajuci se na one tvoje popove koji, kao i svi gradjani imaju pravo glasa, slobodu zbora i dogovora:

kako bi se proveo bilo koji, recimo francuski biskup, da javno, sa propovedaonice pozove pastvu da glasa za Makrona ili Le Pena?

Ili, obrnuto, svejedno.

I da, pritom, baci kletvu, anatemise jednu stranu.

Svejedno koju.

Hvala i dovidjenja.

izvoli odgovor: https://www.lexpress.fr/actualite/societe/une-paroisse-catholique-appelle-a-voter-macron-face-a-marine-le-pen_1903490.html

• Haha 1
Pantelija jr

Ona splačina od mugoše (doktora iz inst. javnog zdravlja) danas moli, ali MOLLLLIIIII sve građane da izbjegavaju velika okupljanja...

pa ne, mislim, nema šanse da je ovo ozbiljno, trika nema, oni se sprdaju s nama, nema drugog objašnjenja

• Haha 1
Frank Pembleton

Meni je nekako oko Dritana najzanimljivije ono što je pričao onaj profesor što mu je bio mentor na faksu. 

Plus ga on kritikuje, ali u suštini ga hvali.. 

2 hours ago, James Marshall said:

Zašto N1 forsira Ljuba Splačinu, lika koji je promašio rezultate budvanskih izbora za tipa 20%

jer tek uče o cg. do prije mjesec dana nisu znali ništa. 

• +1 1
  • Haha 1

Nije da je bitno, ali i Kišjuhas iskenjao kofu govana na datu temu u poslednjoj kolumni. Odvratno štivo do mere da mu poželiš Vučića sledečih 20 godina. 

Frank Pembleton
39 minutes ago, morgana said:

jer tek uče o cg. do prije mjesec dana nisu znali ništa. 

Nadam se da si ironična... 

8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da si ironična... 

nisam ironicna, mediji u srbiji su sramotno malo obradjivali, a i poznavali cg prilike. ne znam ni ja bosanske ni makedonske, niti su pracene ne znam kako u cg, ali s obzirom na to da je pitanje cg, kroz navodnu politiku brige o srbima van srbije, ovdje postavljeno kao vazno, zaista je smijesno sta se sve moglo cuti, a  sta ne cuti. i ko se mogao cuti. pa evo tek prije par mjeseci su zvali milku tadic mijovic kao analiticarku, pa (vjerujem) posto je ona podrzala uru, sad su spali na ovog bijednika iz budve; prije toga, bogami, izvjestavanje je bilo vrlo sturo i povrsno, gdje god da smo ja, urednistvo medija ili ti kao zaposleni/gledalac (ne znam iz kojeg ugla pises) ideoloski tj sa politickim preferencijama. 

opsta mjesta nisu informisanje, a njih je bilo svakako. i previse. 

Edited by morgana
  • +1 2