Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

A je l bilo nekih govornika ili samo muzika i slet?

Ovo što sam brzinski premotala na FB su samo muzičke numere... Meni deluje da ima dosta sveta ali - ja nemam pojma koliki je taj trg. Nikad nisam bila.

edit. milfslanda u karantin 10 dana kad se pojavi. čuvajmo javno zdravlje foruma :fantom:

Edited by pt 2.0
  • Replies 20,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1658

• morgana

1447

• Anonymous

663

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Jedno zlo manje. Ko Ristu Radovica gleda samo kroz poslednja desavanja u CG ima tesku amneziju. Njegovo poseravanje nad mrtvim Djindjicem uslo je u anale necovestva, primitivizma i prostakluka. Lik je

Posted Images

1 hour ago, Budja said:

Zar je i Natasa spala na Milovu i Bebinu sisu?

Au.

Ne mora da znaci da je Kandicka na bilo cijoj sisi, prosto je predugo guslala istu pesmu i na kraju u nju poverovala. U tom periodu, koliko se secam, jeste bilo izbeglica iz Peci i okoline u Crnoj Gori ali ni blizu brojeva koje je pomenula, plus je dobar deo tih izbeglica bio iz drugih etnickih grupa, Srba ali i Bosnjaka i Crnogoraca kojih je bilo najvise upravo u tom regionu. Dvanaestogodisnja cerka mog poznanika sa Radio Pristine, Srbina, poginula je u tom izbeglistvu u Crnoj Gori, u neposrednoj blizini granice sa Kosovom. Prelazila je most da kupi sladoled i... tako. Crna Gora je takodje bombardovanja u tom periodu, koliko god da su ljudi to zaboravili.

U prvih par dana bombardovanja i neposredno pre njega bezao je s Kosova ko je imao gde, mnogi Albanci su se tako jos pre rata nasli u Ulcinju, organizovano i sistematsko etnicko ciscenje je krenulo iz centralnih delova Kosova i Drenice. Lorenz bi, da jos uvek pise, mogao do detalja da vam opise kad je sve to krenulo u Peci i kako, on je ziveo tamo u to vreme. Nerealno je da je tako rano bilo 100 hiljada izbeglih u Crnoj Gori, mislim da ni u jednom trenutku za vreme bombardovanja nije bilo toliko izbeglica tamo, od ukupno 740.000 koliko je registrovao UNHCR. Bombardovanje je pocelo 24. uvece a prvi napadi na albanska naselja nisu krenuli do sledece noci i to u okolini Pristine. Fizicki je nemoguce da se za jedan ili dva dana 100 hiljada ljudi iz Peci (Pec tada nije ni imala toliko stanovnika) naslo u Crnoj Gori, niti je iko video te ogromne izbeglicke kampove u Rozaju kao sto ih je video u Kukesu ili Makedoniji.

No, na stranu sve to, ova zloupotreba albanskih zrtava za vreme bombardovanja u svrhu odbrane jednog mafijaskog rezima preko 20 godina nakon svih tih desavanja najbolje opisuje ono sto godinama pisem na forumu, da su neki ljudi jednostavno zaglavljeni u devedesetim i da odatle nikad nisu izasli. Da li za to postoje neki lukrativni razlozi, ili je u ptanju cista psihopatologija, to verovatno zavisi od slucaja do slucaja.

• +1 1

Ne kapiram. Jel' miting gotov, pa krenuo after, ili je miting bio intro za koncert? Nisam pratio, ko su bili govornici? Gledao sam kad je bila Jelena Đurović (?) i kad su puštali delove filmova.

Ko je sve govorio?

6 minutes ago, pt 2.0 said:

A je l bilo nekih govornika ili samo muzika i slet?

Ovo što sam brzinski premotala na FB su samo muzičke numere... Meni deluje da ima dosta sveta ali - ja nemam pojma koliki je taj trg. Nikad nisam bila.

edit. milfslanda u karantin 10 dana kad se pojavi. čuvajmo javno zdravlje foruma :fantom:

Nesto manji od Trga Republike, bez saobracajnica. Nema teorije da tamo stane 50.000 ljudi, toliko ne moze da stane na ceo prostor ispred Skupstine Srbije koji je mnogo veci.

• Hvala 1

evo vec idu. isao sam do pumpe i tamo me vec pitali gde je autobuska. otvorili su im parking za kamione i cuva ih policija.

kazu da su ih pustali  i na parking klinickog centra.

sa milom se zavrsava jedna epoha plasenja da ako oni svi odu doci ce do ponovnog rata na balkanu. a milo im je davao debele novce, debele. stoka jedna bezobrazna. samo lova je tu u pitanju. bice interesantno kad se vidi koliko je milova mafija imala na platnoj listi nvo, portala i ukupno medija, novinara i politicara po balkanu i EU i slicno. ljudi posle toliko decenija ostanu bez dobrog zivota. frka im je velika.

Jel' govorio neko iz DPS? Jer ako nije onda je game over i ovo je potpuno besmisleni miting i što neko reče oproštaj sa Milom i DPS-om.

Anonymous
10 hours ago, sigurnost said:

Zar Šifri nije sportski komentator?

Najgori sportski komentator na ex-YU prostorima, a nije mala konkurencija.

Smeje mu se cela Crna Hora.

Ma sve je to OK, ali ako 50000 ljudi (ok 10 ili 20 hiljada )dođe na koncert oni hoće da vide Lepu Brenu, a ne neku pevaljku sa Ibarske.

Šofranac je rekao da čuvaju baklje za kraj (ne kao simbol prvog romana Dragiše Vasića) nego zašto?

Ti ljudi, koji su verovatno dobili benzin i 20 evra su potrošili benzin, nedelja je uveče u Podgorici i sad se vraćaju u svoje gradove gde se DPS seli u opoziciju...

Nema smisla.

komentar sa fb-a

"Fala svima sto me u mpadost vratiste. Tako sam se izvikala da me gpava zaboljela. Mozda sam i koronu dobila...ne znam. Ali nema veze opet sam mlada ♥️"

41 minutes ago, harper said:

Nesto manji od Trga Republike, bez saobracajnica. Nema teorije da tamo stane 50.000 ljudi, toliko ne moze da stane na ceo prostor ispred Skupstine Srbije koji je mnogo veci.

ceo prostor je ~100x100 metara ... od zgrade do zgrade ... sta ima objekata na kojima se ne moze stajati ne znam (gledam fontana i neke tende oko trga pored zgrada ... verovatno treba i bina da se postavi)

tako da ... nema teoretske  sanse 50k (to bi bilo >5 ljudi na kvadratnom metru)

edit: evo sad odgledah ove snimke sa prethodne strane ... tu se gleda asfalt samo tako ... nema tu ni 2 coveka na m2 ... max 20k , a nema ni toliko

Edited by cedo
  • James Marshall locked and unlocked this topic