Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 19,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1568

• morgana

1399

• Anonymous

641

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

On 3.9.2020. at 23:08, namenski said:

Pocelo preletanje: vece uoci izbora u Tesli Milovog sina ili koga vec, danas kod Dritana...:fantom:

19 minutes ago, namenski said:

Pocelo je sa Zoran Dritan: manite se toga, izbaksuziracete coveka...

Hajde ti prvi pa cemo mi za tobom.

nije dritan/ura tolika ekskluziva u  regionu odnosno ex sfrj

u sloveniji je levica 2014 usla u parlament, na izborima 2018 su vec bili na skoro 10%

*u makedoniji na poslednjim izborima levica je usla u prlament

u hrvatskoj je zeleno/leva koalicija usla u sabor i trenutno su po istrazivanjima treca snaga u drzavi sa 11% a prvi favoriti da preuzmu vlast u zagrebu sledece godine

nemaju sve ove opcije istu platformu, ali imaju mnogo toga zajednickog, pored makedonaca sam stavio zvezdicu jer njihovu scenu najmanje poznajem

medjusobno se podrzavaju, slovenci su podrzali mozemo na hrvatskim izborima, sad je nmbgd podrzao uru

morgana ce znati bolje, ali prilicno sam siguran da je tomasevic radio kampanju za URA

sam dritan je u intervju onom liku iz dnjevnjaka ili kako se vec to zove, a taj intervju ima naziv nesto u sumi, uglavnom dritan tu rece da su im ime slogana crno na bjelo i kampanju radio prijatelj iz hrvatske koji je tamo pobedio na izborima

sumnjam da misli na hdz :)

uglavnom, ocigledno se radja nesto novo na politickoj sceni ex yu

ono sto se meni kod dritana najvise svidja je sto se ni u jednom trenutku ne sakriva iza toga sto je albanac, ne nastupa kao manjina vec kao apsolutno ravnopravni gradjanin crne gore

to dosta govori o njegovoj iskrenosti

Edited by pbg12345

ANDREJ NIKOLAIDIS: Oprosti mi, pape
Ne usuđujem se ni pomisliti kako bi izgledalo da ste na izborima poraženi

Neka svako piše šta hoće, ali nekada su mediji imali urednike koji su čitali tekstovi i vraćali novinarima loše tekstove ne samo da bi štitili sebe, medije, nego i novinare.

tldr: Nikolaidis jede govna

13 minutes ago, torz said:

ANDREJ NIKOLAIDIS: Oprosti mi, pape
Ne usuđujem se ni pomisliti kako bi izgledalo da ste na izborima poraženi

Neka svako piše šta hoće, ali nekada su mediji imali urednike koji su čitali tekstovi i vraćali novinarima loše tekstove ne samo da bi štitili sebe, medije, nego i novinare.

tldr: Nikolaidis jede govna

Dakle, Nikolaidise, sreco, ispade da ti tvoji cuveni srpski sovinisti nemaju problem s Albancem na mestu premijera Crne Gore (kako si im to lepo nabio na nos) a veliki regionalni gradjanski mudraci i borci za Evropu se svi redom udruzise protiv tog djavoljeg politickog posla s tamo nekim Albancem. Simpaticno je to vase politicko gradjanstvo, samo je odavno provaljeno.

1 hour ago, pbg12345 said:

nije dritan/ura tolika ekskluziva u  regionu odnosno ex sfrj

u sloveniji je levica 2014 usla u parlament, na izborima 2018 su vec bili na skoro 10%

*u makedoniji na poslednjim izborima levica je usla u prlament

u hrvatskoj je zeleno/leva koalicija usla u sabor i trenutno su po istrazivanjima treca snaga u drzavi sa 11% a prvi favoriti da preuzmu vlast u zagrebu sledece godine

nemaju sve ove opcije istu platformu, ali imaju mnogo toga zajednickog, pored makedonaca sam stavio zvezdicu jer njihovu scenu najmanje poznajem

medjusobno se podrzavaju, slovenci su podrzali mozemo na hrvatskim izborima, sad je nmbgd podrzao uru

morgana ce znati bolje, ali prilicno sam siguran da je tomasevic radio kampanju za URA

sam dritan je u intervju onom liku iz dnjevnjaka ili kako se vec to zove, a taj intervju ima naziv nesto u sumi, uglavnom dritan tu rece da su im ime slogana crno na bjelo i kampanju radio prijatelj iz hrvatske koji je tamo pobedio na izborima

sumnjam da misli na hdz :)

uglavnom, ocigledno se radja nesto novo na politickoj sceni ex yu

ono sto se meni kod dritana najvise svidja je sto se ni u jednom trenutku ne sakriva iza toga sto je albanac, ne nastupa kao manjina vec kao apsolutno ravnopravni gradjanin crne gore

to dosta govori o njegovoj iskrenosti

ura tj crno na bijelo i mozemo se medjusobno podrzavaju

i mimo ovih cg izbora, treba znati da je iz hrvatske, od ekipe 'zagreb je nas' koja je okosnica 'mozemo'  mnogo dobrih stvari stiglo i u srb i u cg. oni su sa radom poceli jos '90ih, natjerali vladu hrv da osnuje fond za podrzavanje nezavisne scene i nvo, kojim se upravlja partnerski nvo sektor+vlada i odatle distribuiraju i ideje i novac slicnomislecima na jugoslovenskom prostoru, medju ostalima ndb-u i nkss-u; ndb ih doslovno kopira ali ura ima vise politickog znanja pa je to uspjesnije. 

• +1 1
  • Hvala 1
1 hour ago, harper said:

Dakle, Nikolaidise, sreco, ispade da ti tvoji cuveni srpski sovinisti nemaju problem s Albancem na mestu premijera Crne Gore (kako si im to lepo nabio na nos) a veliki regionalni gradjanski mudraci i borci za Evropu se svi redom udruzise protiv tog djavoljeg politickog posla s tamo nekim Albancem. Simpaticno je to vase politicko gradjanstvo, samo je odavno provaljeno.

nikolaidis je stari glib. osta bez para jadan. on i njegov brat.ima on brata, taman ista olos. zvao je pre neki mesec mila "viteze". 

kad je pao ovaj sljam sad se mnogi pokazuju u pravom svetlu. videcemo od cega ce ziveti mnogi vojni borci i borkinje za civilno drustvo. 

eno i dragi Svetislave na Analitici uvijeno opanjkava Dritana. na istom mestu, za notornog Suroi Vetona Dritan se, kao "srpski zet" (samo) "izjašnjava kao Albanac" ali i Sejdo Bajramović se (samo) izjašnjavao, itd, itd...

jadno.

On 5.9.2020. at 0:53, Anonymous said:

Al' vas se namnožilo Srba ovih dana, gde je sad onaj Banjo?

Neđelja je danas sveta,

Bog pomaze Crna Goro!

Anonymous pozdravljam te

Srbovali nismo skoro    :)

Edited by Banjo
  • James Marshall locked and unlocked this topic