Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

Ma nemojte da zajebavate da Cetinje zovu dolinom bogova?

Au, koliko su oni prsli... Onda me ne čudi ni Tompson, ni Bane Martinović unuk NH što je morao da ugasi Fejsbuk...

To je džiberana tipa "Bog je stvorija čovika a Zadar košarku",

Cetinje ni na moru, ni na jezeru, dobra za zatvor, kao crnogorski Požarevac, ni na Dunavu ni na Moravi.

I na kraju da im poželim da postanu kopija originalne doline bogova, pustare u Juti, pa nek snimaju kaubojce.

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1645

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

cg skupstina je dom lordova za vucicev skupstinski imaginarijum

Posted Images

8 minutes ago, torz said:

Cetinje ni na moru, ni na jezeru, dobra za zatvor, kao crnogorski Požarevac, ni na Dunavu ni na Moravi.

I na kraju da im poželim da postanu kopija originalne doline bogova, pustare u Juti, pa nek snimaju kaubojce.

Ај не сери, леба ти...

pol317042016.jpg

milfisland
1 hour ago, namenski said:

Malo gnjavila? :isuse:

Kakvi li su kada mnogo gnjave jebote...

A, da...

Kada mnogo gnjave "posude" od tebe bijelu tehniku

skroman, kakvim ga je bog već stvorio:

:evilsmile:

Ranije su čelnici Građanskog pokreta URA, te koalicija "Za budućnost Crne Gore" i "Mir je naša nacija", Drian Abazović, Zdravko Krivokapić i Aleksa Bečić javno pozvali vrhovnog državnog tužioca Ivicu Stankovića, te Milivoja Katnića da se povuku sa funkcija i na taj način novoj vlasti omoguće nesmetanu borbu protiv korupcije i organizovanog kriminala.

Umjesto ostavke, Katnić, kako je rekao, zaslužuje nagradu.

"Očekujem iduće godine da zbog svog doprinisa u borbi protiv organizovanog kriminala dobijem Trinaestojulsku nagradu. Ne znam zašto bih se povlačio", odgovorio je Katnić.

BlackGeorge
10 hours ago, vememah said:

Odlično! Neka podrže onda ove partije/koalicije koje će napraviti vladu. Nisam znao da i DPS deli iste vrednosti kao i ova opozicija koja će formirati vladu. Bravo! 

Kako loš Kišjuhasovljev tekst u Danasu. Aludirajući na radost u Srbiji zbog rezultata izbora u CG, on se pita: "hoćemo li se onda radovati i tenkovima na putu ka Nikšiću?" Malo jezivo. 

8 minutes ago, Kampokei said:

Kako loš Kišjuhasovljev tekst u Danasu. Aludirajući na radost u Srbiji zbog rezultata izbora u CG, on se pita: "hoćemo li se onda radovati i tenkovima na putu ka Nikšiću?" Malo jezivo. 

Latinkin komesar nikako da doceka te srpske tenkove o kojima dugo sanja.

• +1 1
  • James Marshall locked and unlocked this topic