Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

Tamo se sranje može desiti u roku od odmah ako ne bude ogromnog strpljenja i samokontrole od strane bivše opozicije a sadašnje nove vlasti...DPS bukvalno žicka građanski rat.

• +1 1
  • Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1645

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

cg skupstina je dom lordova za vucicev skupstinski imaginarijum

Posted Images

Anonymous

Ma da. tek što nije.

Ajde ljudi da čitate sopstvene postove par meseci kasnije, pa da razmislite.

.

Edited by Anonymous
3 minutes ago, Anonymous said:

Ok, ali jebo tu priču da ćeš na osnovu jebene utakmice i imbecila navijača da gradiš čitavu konstrukciju. Što se mene tiče nemam problem sa njihovim ubeđenjima, ko ih jebe, dok god mene ne ugrožavaju, a nisu me ugrozili ni u jednom trenutku.

Ponavljam, smešne su i ozbiljno folirantntske su te njihove podele, tamo se sranje neće desiti nikad, ali vole da naprave dramu više nego leba da jedu.

Ne gradim ja konstrukciju, sama se gradi.

Skandiranje koje sam pomenuo ne može da se desi nigdje sem na Cetinju. Naravno da većina Cetinjana ne podržava tako nešto, ali to jeste indikator da je isuviše onih kojima je to u redu. I nije to jedini takav slučaj.

Uostalom DPS je tamo dobio oko 70%

Sa ostatkom posta se slažem.

• +1 1
Anonymous
2 minutes ago, BWA said:

Ne gradim ja konstrukciju, sama se gradi.

Skandiranje koje sam pomenuo ne može da se desi nigdje sem na Cetinju. Naravno da većina Cetinjana ne podržava tako nešto, ali to jeste indikator da je isuviše onih kojima je to u redu. I nije to jedini takav slučaj.

Uostalom DPS je tamo dobio oko 70%

Sa ostatkom posta se slažem.

Ja sa tim nemam problem. Glasali tako, njihovo pravo.

To što su, po mom, pogrešno glasali i dalje ne znači da su ustaše i srbomrzci.

8 hours ago, BWA said:

Na polju jezika moglo bi doći do intervencije nove vlasti.

Naime, Tatjana Bečanović...

Kosa mi se digla na glavi kad sam ovo videla... ta bi intervencija baš sve usrećila, onoliko.

Pre nekih 5-6 godina se usred Beograda, na šatro preozbiljnom međunarodnom naučnom skupu, pljuskala kako je „crnogorski pisac Ivo Andrić” pisao „na crnogorskom”, potom se naprepričala Barta, Ženeta, tako nekog opšteg mesta, na nivou studenta druge godine kad odgovara na ispitu. I to bilo sve, knix, izvolite biti zadovoljni naučnim saopštenjem. Prisutne bilo blam i da reaguju, samo se gurkali i okretali očima, gle budale. Pa se ispostavilo da ona tako redovno & samozadovoljno, to joj je domet.

Doduše, to je bio još i manji problem: ima žena fetiš na mokre lokne i šerpa plave kandže. Estetika, estetika je primarni problem 😑

Ima magistraturu i doktorat s kraja devedesetih, na Filološkom u Beogradu, na srpskoj književnosti - pozvana je da se bavi jezikom koliko i ja da pilotiram: letela sam avionom. Ama ne sumnjam da će joj rešenja biti stvaralačka. Taj sukob što se pominje najmanje je lingvistički - ratovali klanovi oko istog zabrana sa kog kaplju novci, pa se malo gađali optužbama za izdaju naciona, academic business as usual

5 minutes ago, Anonymous said:

Još da naučiš da to gramatički pravilno napišeš.

in

izvini. nisam ti posvetio dovoljno paznje, i ti volis da napravis dramu vise nego leba da jedes, bas kao i ova bratija sto pusta cavoglave

Edited by ZSNj
29 minutes ago, Anonymous said:

Al' vas se namnožilo Srba ovih dana, gde je sad onaj Banjo?

iz onog sto pises na ovom topiku deluje mi da se u mnogo cemu slazemo, ali za ovo konkretno mi deluje da gresis

ne mora covek biti nikakav srbenda pa da ima ozbiljan problem sa cavoglavama i ostalim porukama "mira i tolerancije" sa ovog cetinjskog skupa

• +1 4
  • James Marshall locked and unlocked this topic