Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1638

• morgana

1433

• Anonymous

656

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

cg skupstina je dom lordova za vucicev skupstinski imaginarijum

Posted Images

Tužno, jako tužno.

Tompson, to je baš onako...građanski. 

Vidio sam to juče, ali nisam vjerovao, nadao sam se da je nasnimljeno iz neke pozadine.

E braćo...

4 minutes ago, BWA said:

Tužno, jako tužno.

Tompson, to je baš onako...građanski. 

Vidio sam to juče, ali nisam vjerovao, nadao sam se da je nasnimljeno iz neke pozadine.

E braćo...

Ko ih jebe i njih i Cetinje, to nisu naša braća nego onih 50% koji su glasali za opoziciju.

Tutankamon
15 minutes ago, Zed said:

Ko ih jebe i njih i Cetinje, to nisu naša braća nego onih 50% koji su glasali za opoziciju.

Ne lupaj

Anonymous
10 hours ago, Filozof manijak said:

10ak puta sam baštinio* Cetinje u svojoj karijeri, i mogu reći da mi je izuzetno drago što više nismo ista Država,
Veću količinu mržnje, srbofobije, i divljaštva nigde drugde nisam osetio nego ljudi sa Cetinje. Alal im čojstvo

*malo ironišem

Ja tamo nisam stekao takav utiskak. Nisam imao nikakvih problema tamo.

Smešna je to priča. Ideš na mauzolej i tu na usponu već počinje da se vitla CG barjacima, a sve vreme imaš pogled na Grbalj i Lušticu, gde se vitla srpskim barjacima. Nekoliko kilometara u pravoj liniji maksimum.

Ivo Petović
6 hours ago, bradilko said:

pa i onaj becic se dosta distancirao od identitetske price. mozda je njemu to bilo i teze nego dritanu. becic je poceo u snp partiji. 

sta znam, mislim da je ljudima malo dosadilo to prebrojavanje krvinih zrnaca. onda i na ovim izborima je bio na krvnim zrncima, patriotama i neprijateljima drzave, nikad vise i da je vecna. mislim da kad pocnemo da zivimo u bar malo pravednijem i bogatijem drustvom fokus se premesta na druge teme. treba to resavati i mozda neke stvaei redefinisati ali samo uz obostrano zadovoljstvo i naravno kompromis. zadribande sa obe strane ne bi nista zadovoljilo i zato njih na ignor. to ce  samo da se svede na marginu i trecerazredne krcme.

Nisam upoznat previše sa Bečićem, delovao je prilično normalno, ne toliko konkretno i oštro kao Dritan, ali možda u ovom trenutku i treba malo frazeologizirati sa opštim mestima i pomirljivim tonovima.

A za prebrojavanje - voleoo bih da verujem u to, ali sa tim je tako lako manipulisati...poslednjih par godina je pokazalo da čak i države sa viševekovnim demokratskim tradicijama imaju problema sa tim...nada umire poslednja :)

5 hours ago, napadaj said:

Kraj je najbolji: "PEROVIĆ: Evropa podcjenjuje tu opasnost! To je previdjela ne samo zbog pandemije, koja je stavila i nju u jednu razumljivo posebnu situaciju, ali mislim da su ove stvari starije od pandemije, da je i Evropa bila opsjednuta tom dugom vlašću predsjednika Aleksandra Vucica, koji, kako kažu razumni ljudi koje ovih dana slušam, i nije političar već državnik. On donosi vrlo teške i krupne odluke. Donose ih uz jednu demokratsku proceduru. Tako da to ne može da se negira". 

Latinka za nekih dvadesetak godina.

• +1 1
Anonymous
6 minutes ago, harper said:

Latinka za nekih dvadesetak godina.

Latinka je prolupala i to je to, ima hiljadu godina i sad nju uzimati kao argument za bilo kakvu diskusiju je pogrešno.

Just now, Anonymous said:

Latinka je prolupala i to je to, ima hiljadu godina i sad nju uzimati kao argument za bilo kakvu diskusiju je pogrešno.

Ona je vec uzeta kao argument cim se pojavila u medijima, neko ocigledno smatra da njena prolupalost ima dovoljnu prodju. Nisu oni svi prolupali, ne sekiraj se, znaju veoma dobro sta rade.

• +1 1

Sasvim je normalno da je na Cetinju drzavotvorna zelenaska emocija ubjedljivo najizraženija.

Dinastija, štamparija. biljarda, kapela...kapa dolje.

Od svega toga ostadoše Tompson, Čavoglave i želja da se bliži i dalji  rođaci ukrcaju na traktore i pođu put sjevera.

Baš bezveze, želiš nekome da bude izbjeglica, a taj ti je brat.

Ali, možda oni vide ono što ja ne vidim...

Anonymous
15 minutes ago, BWA said:

Sasvim je normalno da je na Cetinju drzavotvorna zelenaska emocija ubjedljivo najizraženija.

Dinastija, štamparija. biljarda, kapela...kapa dolje.

Od svega toga ostadoše Tompson, Čavoglave i želja da se bliži i dalji  rođaci ukrcaju na traktore i pođu put sjevera.

Baš bezveze, želiš nekome da bude izbjeglica, a taj ti je brat.

Ali, možda oni vide ono što ja ne vidim...

Ajde ovo pojasni molim te. Onoliko vremena sam proveo tamo, daj svoja iskustva.

edit: imam utisak da tamo u životu nisi bio.

Edited by Anonymous
1 minute ago, Anonymous said:

Ajde ovo pojasni molim te. Onoliko vremena sam proveo tamo, daj svoja iskustva.

Govorim o aktuelnom trenutku.

Crnogorski sam državljanin, otud moje interesovanje za ovu temu.

Vidi, jedino na Cetinju si mogao dočekati skandiranje "Srbe na vrbe" na kurčevoj ženskoj košarci prije desetak godina. Tu je nastala CPC i uopšte klica onog što sad možeš čitati na Analitici i Anteni m.

Kad je u pitanju boldovano, to imaš na ovoj temi, pri čemu ja nisam nimalo iznenađen takvim stavovima, što ne znači da nisam tužan.

Na Cetinju sam bio 10-15puta, imao i djevojku sa CT koja je nosila zelene rukavice devedesetih, kako bi iskazala bunt jer je njen profesor valjda nešto srbovao. Njena tetka koja je odavno odselila iz doline bogova je sad najveća Srpkinja na planeti.

Anonymous
3 minutes ago, BWA said:

Govorim o aktuelnom trenutku.

Crnogorski sam državljanin, otud moje interesovanje za ovu temu.

Vidi, jedino na Cetinju si mogao dočekati skandiranje "Srbe na vrbe" na kurčevoj ženskoj košarci prije desetak godina. Tu je nastala CPC i uopšte klica onog što sad možeš čitati na Analitici i Anteni m.

Kad je u pitanju boldovano, to imaš na ovoj temi, pri čemu ja nisam nimalo iznenađen takvim stavovima, što ne znači da nisam tužan.

Na Cetinju sam bio 10-15puta, imao i djevojku sa CT koja je nosila zelene rukavice devedesetih, kako bi iskazala bunt jer je njen profesor valjda nešto srbovao. Njena tetka koja je odavno odselila iz doline bogova je sad najveća Srpkinja na planeti.

Ok, ali jebo tu priču da ćeš na osnovu jebene utakmice i imbecila navijača da gradiš čitavu konstrukciju. Što se mene tiče nemam problem sa njihovim ubeđenjima, ko ih jebe, dok god mene ne ugrožavaju, a nisu me ugrozili ni u jednom trenutku.

Ponavljam, smešne su i ozbiljno folirantntske su te njihove podele, tamo se sranje neće desiti nikad, ali vole da naprave dramu više nego leba da jedu.

• James Marshall locked and unlocked this topic