Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1645

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

cg skupstina je dom lordova za vucicev skupstinski imaginarijum

Posted Images

11 minutes ago, 3opge said:

da se ne zavaravamo, sto se tice znacaja jezika u konstituisanju jedne (pravne) drzave vazi jedno jedino pravilo:

jezik, pa sve ostalo.

Ta neoliberalna "u se, na se i poda se" mantra, koja na Balkanu nicemu drugom nije ni sluzila osim kao arhi-izgovor za svaku diktatorsku i kriminalnu nepodopstinu, i na globalnom nivou polako zavrsava svoju katastrofalnu misiju koja je i samu planetu dovela na rub propasti besomucnom zloupotrebom planetarnog habitata. Naravno da je kultura od iznimne vaznosti kako za covecanstvo, tako i za pojedine njegove delove, cinjenica da smo uopste to na trenutak zaboravili jos uvek moze skupo da nas kosta.

3 minutes ago, napadaj said:

https://www.antenam.net/politika/170257-latinka-perovic-desavanja-u-crnoj-gori-ce-dovesti-do-destabilizacije-cijelog-regiona

Valjda ovaj radi, ali šteta po sive ćelije do koje dolazi usled čitanja ovog izliva gluposti nije zanemarljiva.

Preleteo sam tekst, stigao do pravljenja "postenog Albanca" od Dritana i odustao od daljeg citanja da ne bih razbio monitor. Bice toga jos kad su i ovakve vampire digli iz njihovih intelektualnih grobova u kojima su sahranjeni jos pre 20 godina. Nova moderna generacija demokratskih politicara, Djukanovic, Darko Saric, Brano Micunovic i ekipa. Da covek ne poveruje.

• +1 2

Kraj je najbolji: "PEROVIĆ: Evropa podcjenjuje tu opasnost! To je previdjela ne samo zbog pandemije, koja je stavila i nju u jednu razumljivo posebnu situaciju, ali mislim da su ove stvari starije od pandemije, da je i Evropa bila opsjednuta tom dugom vlašću predsjednika Mila Đukanovića, koji, kako kažu razumni ljudi koje ovih dana slušam, i nije političar već državnik. On donosi vrlo teške i krupne odluke. Donose ih uz jednu demokratsku proceduru. Tako da to ne može da se negira". 

• Haha 3
Frank Pembleton
6 hours ago, Filozof manijak said:

Moje iskustvo je vezano za sport i publiku u dvorani, nisam imao puno prilike da detaljnije upoznam grad, i pretpostavljam da bi utisci bili blaži i povoljniji.
Ali posle onakvog dočeka nije mi se baš mililo da bolje upoznam sam grad. Najsmešnije od svega što smo bili, uslovno rečeno vojvođanski klub, ali bez obzira, opet bi izlazili sa terena mokri od pljuvačke i ispraćeni psovkama.

Drugi sledeći grad po ogavnosti mi je bilo Berane, iz istog razloga.

No, to je samo moj lični utisak

Ovo ti je jedna užasna predrasuda! 

Užasna! 

Nećemo valjda praviti zaključke na osnovu tvojih ličnih utisaka! 

• +1 1
  • Haha 2
  • Ne smaraj 1
1 hour ago, bradilko said:

sto se tice ovih iz sdp i posle sd. to su mozda jos gori pljackasi od dps. krili si su ispod radara jer su mnogo manji od dps ali verujte veliki lopovi...

SDP? jel' to nakon što je Žarko Rakčević istupio iz stranke, ili je to bio slučaj i za njegova vakta?

20 minutes ago, napadaj said:

Tompson udara jako

što rek'o milfajland, gde su mladi tu je i neobavezno zezanje uz Tupsonove lake note.

• James Marshall locked and unlocked this topic