Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

Filozof manijak
6 hours ago, namenski said:

Pa se sa Kajmakcalana sjurimo u Solun da sa svojih prasnjavih tenkova poredjanih na Aristotelosu delimo cokoladice i zvake musavim malim Грчићима...:s_d:  

To je Palma već odradio, i igrao moravac u moru, da posrbi braću Jeline :fantom:

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1645

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

cg skupstina je dom lordova za vucicev skupstinski imaginarijum

Posted Images

To je ta tolerantna građanska Crna Gora koju DPS baštini.

0:19

Jednooom su na traktore išli, može im se ponovit' opeeet.

Kako su samo ovi sa bosanskog N1 elegantno preskočili tu rečenicu u titlu.

:puke:

Što se brojnosti tiče, evo snimka okačenog na nalog ministra odbrane:

Edited by vememah
2 minutes ago, vememah said:

To je ta tolerantna građanska Crna Gora koju DPS baštini.

Баштинити је наслеђивати, остављати у наслеђе, баштину.

Правилно би било да ДПС оставља у баштину: данашња ЦГ опозиција или већ власт ако се сложе, биће та која баштини ту толерантну ЦГ коју јој у баштину оставља ДПС...

Мораш то прецизније, олако ти то...:fantom:

Filozof manijak

10ak puta sam baštinio* Cetinje u svojoj karijeri, i mogu reći da mi je izuzetno drago što više nismo ista Država,
Veću količinu mržnje, srbofobije, i divljaštva nigde drugde nisam osetio nego ljudi sa Cetinje. Alal im čojstvo

*malo ironišem

• +1 1
13 minutes ago, vememah said:

0:19

Kako su samo ovi sa bosanskog N1 elegantno preskočili tu rečenicu u titlu.

:puke:

Taj debil kao da je ispao s ovog klipa :lolol:

Pa sad, sto se tolerancije tice, ucili su od najboljih:

@Filozof manijak za Cetinje i jesi i nisi u pravu, mada je na svim ex-Yu podrucjima manje-vise isto.

Od ekstremne ljubaznosti do ekstremnog idiotizma: nama se u 1 cetinjskoj samousluzi dogodilo da matori skockani cetinjski грађанин videvsi kako kasirka iz nasih kolica vadi kesu sa takozvanom palentom, a znajuci da smo Bg, dobaci 'mi ovde time hranimo svinje...' :D 

Filozof manijak

Moje iskustvo je vezano za sport i publiku u dvorani, nisam imao puno prilike da detaljnije upoznam grad, i pretpostavljam da bi utisci bili blaži i povoljniji.
Ali posle onakvog dočeka nije mi se baš mililo da bolje upoznam sam grad. Najsmešnije od svega što smo bili, uslovno rečeno vojvođanski klub, ali bez obzira, opet bi izlazili sa terena mokri od pljuvačke i ispraćeni psovkama.

Drugi sledeći grad po ogavnosti mi je bilo Berane, iz istog razloga.

No, to je samo moj lični utisak

Edited by Filozof manijak
30 minutes ago, Filozof manijak said:

10ak puta sam baštinio* Cetinje u svojoj karijeri, i mogu reći da mi je izuzetno drago što više nismo ista Država,
Veću količinu mržnje, srbofobije, i divljaštva nigde drugde nisam osetio nego ljudi sa Cetinje. Alal im čojstvo

*malo ironišem

tandem djukanovic djurkovic i rodjaci? :D

6 minutes ago, Filozof manijak said:

Moje iskustvo je vezano za sport i publiku u dvorani, nisam imao puno prilike da detaljnije upoznam grad, i pretpostavljam da bi utisci bili blaži i povoljniji.
Ali posle onakvog dočeka nije mi se baš mililo da bolje upoznam sam grad. Najsmešnije od svega što smo bili, uslovno rečeno vojvođanski klub, ali bez obzira, opet bi izlazili sa terena mokri od pljuvačke i ispraćeni psovkama.

Drugi sledeći grad po ogavnosti mi je bilo Berane, iz istog razloga.

No, to je samo moj lični utisak

Reci nekome da je Beranac ovde na primorju je uvreda... :D 

A Cetinje, ne znam, lep grad, mene je kupio, a ljudi k'o ljudi, jebem li ga: drzim da su sportska ludovanja nesto drugo, bogu 'fala nikada u zivotu nisam bio na zivoj utakmici niti je gledao na TV...

Bilo par puta vise neprijatno nego jebeno: neko odvalio reg. tablicu na Bg autu, samo jednu i odneo je, ali u policiji prilikom prijave ekstremno ljubazni sa sve objasnjenjem pojave/obicaja, pozorisna predstava na otvorenom, uvodni govor drzi reditelj, Slovenac, na vise nego korektnom srpskom, neko iz pozadine dobacuje 'a zasto se ovde na Cetinju ne govori crnogorski...', reakcija publike s druge strane vise nego primerena, opsta nelagodnost, neprijatnost...

Nisu to, sve u svemu, pojave za generalizacije, jednostavno je - prejednostavno.

I preopasno, ako je ista trebalo nauciti od 1990. na ovamo - to je.

Filozof manijak
5 minutes ago, pbg12345 said:

tandem djukanovic djurkovic i rodjaci? :D

Yep, plus Mrvaljević i Rakčević, i napuklo mi rebro kao uspomena :D

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Yep, plus Mrvaljević i Rakčević, i napuklo mi rebro kao uspomena :D

koliko ih nisam voleo

bez obzira igrali za lovcen ili reprezentaciju nasu

tukli su kao retko ko

Filozof manijak

Nije problem što su tukli, sve to ide u rok službe, nego što su tukli pokvareno i da povrede. Ne znam da li se sećaš kad je ćelavi Đukanović namerno slomio rebro Olafuru Stefansonu na nekom prvenstvu, pa je Vuji, tadašnjem selektoru, ljubazno sugerisano da ga odstrani iz ekipe do kraja prvenstva.

No, da ne oftopičarim...

1 minute ago, Filozof manijak said:

Nije problem što su tukli, sve to ide u rok službe, nego što su tukli pokvareno i da povrede. Ne znam da li se sećaš kad je ćelavi Đukanović namerno slomio rebro Olafuru Stefansonu na nekom prvenstvu, pa je Vuji, tadašnjem selektoru, ljubazno sugerisano da ga odstrani iz ekipe do kraja prvenstva.

No, da ne oftopičarim...

Djukanovic nas Didije Dinar :D

super su juce bili krivokapic, dritan i becic, normalni tipovi, prica na mestu, bez mrve pasivne agresije sva trojica, a sto me uzasno nervira kod svih srpskih politicara.

• +1 2
  • James Marshall locked and unlocked this topic