Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1647

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

Just now, aram said:

dobro, i čija je sad to prepiska i zašto bi joj verovali?

ovo ce biti objavljeno sutra. kao pouzdani su izvori. videcemo

Pominju su ova imena i na http://pvnovine.com/hronika-desavanja-dritana-zovu-u-pomoc-krivokapica-izbjegavaju/ (mada nemam pojma ko drži ove novine) , mada imaju i demanti imenovanih. 

Pominje se još jedan slučaj nasilja - Smailu Demiroviću - koji je član Demokrata su bošnjački pripadnici DPSa polomili ruku, ali je ovo izignorisano od strane većine medija...

Edited by Spooky

Delimicno sam odgledao gostovanje 3 lidera. Sticem utisak da ce ubrzo Krivokapic odjebati tvrdo jezgro DFa, raspisati izbore i formirati vlast sa Becicem i Dritanom. Ta trojica bi dobili 60% na sledecim izborima.

Dokurca, sad ako ne otpriznaju Kosovo, nikad nece. 

Puna podrska Mandicu, Medu i bratini Knezevicu.

I ovo ce lani zvati. A kad dodje nasih 5 minuta, prvo srusiti mauzolej i rekonstruisati kapelu, a posle lagano :)

• -1 1
Anonymous
18 minutes ago, Banjo said:

I ovo ce lani zvati. A kad dodje nasih 5 minuta, prvo srusiti mauzolej i rekonstruisati kapelu, a posle lagano :)

Ja bih tu stavio krstaču od 50 metara i posle još laganije.

Jedino gde ova vlast ne sme da napravi ni najmanji kompromis je demontaza ove kriminalne organizacije koja davi Crnu Goru 30 godina. Nista drugo se niti moze niti sme raditi pre sledecih izbora dok se ne profilise realna politicka scena, rasterecena nepolitickih motiva. Za gradjane Crne Gore je bez diskusije najvaznije da osete u sledecem periodu da mogu politicki da disu a da im od toga kako disu ne zavisi posao, karijera, pa cak i zivot i zdravlje. Sve drugo je u ovom momentu periferno.

• +1 1
Anonymous
8 minutes ago, 3opge said:

bolje da sruse sve bespravno izgradjene palate na ukradenim placevima i oslobode okupirane plaze.

Ja realno ne mogu da zamislim novske 'plaže' bez ograda i prepreka raznih vrsta. Ne bih se snašao kad bi nekim ludilom mogao šetati plažom duže od deset metara.

Samo se bojim da takav izgled plaža nema mnogo veze sa vlašću, nego da ima sa mentalitetom.

35 minutes ago, Banjo said:

Delimicno sam odgledao gostovanje 3 lidera. Sticem utisak da ce ubrzo Krivokapic odjebati tvrdo jezgro DFa, raspisati izbore i formirati vlast sa Becicem i Dritanom. Ta trojica bi dobili 60% na sledecim izborima.

Dokurca, sad ako ne otpriznaju Kosovo, nikad nece. 

Puna podrska Mandicu, Medu i bratini Knezevicu.

dodjite i rekonstruisite put i spomen crkvu na kajmakcalanu ... greota je doci samo jednom u sto godina helikopterom ... ipak tu leze kosti istinskih heroja

• +1 2
3 minutes ago, cedo said:

dodjite i rekonstruisite put i spomen crkvu na kajmakcalanu ... greota je doci samo jednom u sto godina helikopterom ... ipak tu leze kosti istinskih heroja

Tako je, i to cemo srediti.

Zivelo nase milo srpstvo, zivelo nase sveto pravoslavlje! :)

• -1 1

Pa se sa Kajmakcalana sjurimo u Solun da sa svojih prasnjavih tenkova poredjanih na Aristotelosu delimo cokoladice i zvake musavim malim Грчићима...:s_d:  

Anonymous
45 minutes ago, Banjo said:

Tako je, i to cemo srediti.

Zivelo nase milo srpstvo, zivelo nase sveto pravoslavlje! :)

A gde ti je ijekavica?

• James Marshall locked and unlocked this topic