Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

Anonymous
1 hour ago, bradilko said:

kako sam se smorio. kako je smece sjebalo crnu goru. skoro je unistio. drzavna kasa prazna. ostavio je podeljenu zemlju mrznje. unistio generacije i generacije. gledam nesto mnogi ovo gledaju kao oslobodjenje od okupatora. ne znam da li sva crna gora ima toliko mudrih glava da ovo svesanira. jos onaj kancer zvalavi u beogradu i citavo okruzenje je kancerogeno. 

ali toliko da unistis svoju zemlju kao da si okupator. tako se ovde vladalo. 

E jebi ga. I sad će da podmeće klipove i truje preko svojih medija, kasa prazna, sranje koje je napravio će stići na naplatu uskoro, ono što treba da se uradi je da se javno to i kaže, a ne da se obećavaju kule i gradovi, kao što je kod nas rađeno onomad.

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1647

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

pbg12345

svakako mu to sto je tad postao vlah ne sluzi na cast

a na stranu sto je onako neartikulisan, deluje mi da je presiroko zahvatio

hoce da bude politicki analiticar, hoce da se bavi direktno politikom kao ucesnik, pa onda onaj portal nspm koji valjda sam vodi...

meni on deluje kao zloban lik, nije na strani zla zarad sitnih interesa, a cesto mi ispadne i simpatican u svojoj smusenosti kao npr kad je u UN izjavio da bi i on placao aktiviste kad bi ih imao :D

ali nije on za solo igraca ili lidera cega god, bio bi ok operativac u nekom staaaarom dssu npr da nije pocivsi

Filozof manijak

Šteta što Đoka Vlah nije tako precizan u predviđanju ishoda izbora u otadžbini :D

Dankan Ajdaho
3 hours ago, harper said:

Priznanje Kosova takodje nije medjunarodna obaveza. Ne ocekujem da ce to biti prioritet novim vlastima, narocito ako zele da ukljuce Albance, ali to ce jednog dana sigurno biti postavljeno kao pitanje, tim pre sto verujem da vecina stanovnistva Crne Gore ne podrzava to priznanje. Sto se clanstva u NATO tice, ne vidim zasto bi se to uopste dovodilo u pitanje.

Koliko sam ispratio, jedan od jučerašnjih narativa Krivokapića koji mi je posebno upao u uho je onaj o "Švajcarskom" modelu odlučivanja za sva bitna pitanja, tj kroz formu referenduma. Tako da je moguće da će pitanje priznanja KiM kao i članstva u NATO biti deo te priče.

3 hours ago, borris_ said:

Pa trebalo bi da mogu da glasaju na predsjednickim izborima, to je neka norma koje druge zemlje sprovode. To je ipak i njihova zemlja, vjerovatno imaju i nekretnine tamo i plaćaju poreze, normalno je da mogu i da glasaju na glavnim izborima. Hrvatska je dala državljanstvo hrvatima u BiH i oni iako nikada nisu stanovali u hrvatskoj imaju pravo glasa. 

Nije Hrvatska, HDZ im je to dao i omogućio.

Tutankamon

11 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Koliko sam ispratio, jedan od jučerašnjih narativa Krivokapića koji mi je posebno upao u uho je onaj o "Švajcarskom" modelu odlučivanja za sva bitna pitanja, tj kroz formu referenduma. Tako da je moguće da će pitanje priznanja KiM kao i članstva u NATO biti deo te priče.

Meni se vise cini da je nacelno govorio o buducim odlukama a ne o preispitivanju starih

Kursadžija
15 minutes ago, Anonymous said:

Čekajte,vi stvarno očekujete da će da krene otpriznavanje Kosova i izlazak iz NATO pakta?

Velika su očekivanja ja to celo vreme govorim....

bradilko
17 minutes ago, Anonymous said:

Čekajte,vi stvarno očekujete da će da krene otpriznavanje Kosova i izlazak iz NATO pakta?

ma kakvi. to je sekundarno pitanje. crna gora ce se uskoro suociti sa velikom ekonomskom krizom. 

• +1 1
Niveamen
35 minutes ago, Kursadžija said:

Velika su očekivanja ja to celo vreme govorim....

To su potpuno realna ocekivanja imajuci u vidu da ce koaliciju ciniti srpske liste.

57 minutes ago, Anonymous said:

Ali, odakle vama ideja da stalno povezujete te dve stvari, kao da jedna drugu podrazumevaju?

• +1 2
namenski
8 minutes ago, Niveamen said:

To su potpuno realna ocekivanja imajuci u vidu da ce koaliciju ciniti srpske liste.

Ел да се спремамо и за ДЗСЦГ? :fantom:

• James Marshall locked and unlocked this topic