Jump to content

Crna Gora

Eraserhead

Recommended Posts

ZA BUDUĆNOST CRNE GORE – Demokratski front (Nova srpska demokratija, Pokret za promjene, Demokratska narodna partija), Socijalistička narodna partija Crne Gore, Prava Crna Gora, Ujedinjena Crna Gora, Radnička partija, Partija udruženih penzionera i invalida, Jugoslovenska komunistička partija Crne Gore, Srpska radikalna stranka, Stranka penzionera invalida i socijalne pravde

• Replies 20,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eraserhead

1943

• bradilko

1647

• morgana

1433

• Anonymous

662

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslusao sam malo Dritana danas i juce, mogu samo da kazem da bi bilo od izvanredne vaznosti za ceo region da uspe u ovom sto je naumio. Ne dajem mu velike sanse jer znam protiv kakve viseslojne gamad

Dritan i ja ♥️♥️♥️

Pravim još jednu tortu. Ovo je jebeni trijumf normalnosti.

Posted Images

James Marshall
4 minutes ago, aram said:

Ko je to?

Neki analitičar kome ove mim stranice pomjeraju dupe, evo ga na RTCG, ovaj što je najviše potonuo

6 minutes ago, aram said:

Ko je to?

ljubo filipovic, dps-ov potrcko iz budve, bio u sdp-u, analiticar i poznavalac prilika, wink wink nudge nudge

11 minutes ago, de Sisti said:

Mislim da je poslanik vlasnik mandata

Ako je ovo tacno..

Ajde da vidimo ipak..sve mirise na prerano slavlje.

BlackGeorge
18 minutes ago, Tutankamon said:

Mene je vise odusevio ovaj Krivokapic (oni pre njega su bili katastrofa)...a Dritanu svaka cast...

Dobar je i on bio, smiren stariji čovek. Deluje neka kulturica... Ali onaj njegov koji se prvi javljao mi se ne sviđa uopšte. Onaj što se izvinjavao svojim glasačima što neće imati apsolutnu većinu da sami vladaju.

Edited by BlackGeorge
James Marshall

Nije da to nismo vidjeli sa Trampom ili Bregzitom, da se sabajle probudimo a ono nešto potpuno drugačije u odnosu na sinoć :lolol:

Anonymous
14 minutes ago, harper said:

Ovo sto se radi u Srbiji sa ulicnim slavljima i Vucicevim porukama direktno je podrivanje politickog procesa u Crnoj Gori. Jednostavno, niko ne moze biti toliko glup, sto znaci da ovo sumanuto srbovanje mora biti posledica jadnosti, zla i frustracije sto im pada dugogodisnji partner u mafijaskim poslovima.

Pada? Ovo može biti samo dobar početak. Trebaće malo više da se sruši zacementirani 30-godišnji mafijaški sistem, a Milo i dalje ostaje predsednik, a tek treba da vidimo kako će se ovo završiti.

Ali svaka čast ljudima dole na glasanju, uprkos svemu, sad će me oni podjebavati isto kao što sam ja njih podjebavao godinama.

edit: u mom kraju počelo da se puca.

Edited by Anonymous
  • +1 1
  • James Marshall locked and unlocked this topic