Jump to content
Eraserhead

Crna Gora

Recommended Posts

Jozef K.
52 minutes ago, Далибор said:

Kada su izbori u CG?

Najesen

April

Ne znam zašto Amfilohije uopšte ide na sastanke sa premijerom. On sada ima snagu da sam napiše Zakon i da im na potpis.

Potpisali bi bilo šta, samo da ovo stane.

Sent from fav toy

bradilko

ne bi milo. on svu ovu hajku nastavlja. verujem da bi i crkvenjaci pristali na neki kompromis ( u vidu clanova zakona) ali ovaj ni za jotu. pogledajte mu samo medije ( pobjeda, analitika, ckm, rtcg..) i kampanju o tome kako se bori protiv zlih cetnika i istih onih koji su ratovali 90-ih (😂 u taj spisak zaboravi sebe da stavi). ukljucuje npr ljude kao sto su viktor ivancic i jos mnogo raznih..

nece se ovaj bez cuda povuci ali svake nedelje ce dobiti proteste dokle god bude trebalo. dps je pao na 35 posto, milo je najcesce kod svoje bivse nalozni e a sad ambasadorke u uae jeknicke..

Kole_No

Milo kupuje ("uključuje") Viktora Ivančića? Molim te, ne blamiraj se više.

bradilko
17 minutes ago, Kole_No said:

Milo kupuje ("uključuje") Viktora Ivančića? Molim te, ne blamiraj se više.

procitaj text pa onda pricaj nekom da li se blamira ili ne. to kao da je pisao neko od brace nikolaidis. ne bi bio prvi slucaj da neko ko nema pojma o svemu sta se desava pise promilovska sranja jer se obavestava od raznih crnogorskih fashova. 

Kole_No

Čitao. O tekstu može da se diskutuje, ali reći da je Viktora Ivančića kupio Milo je izliv pravoslavlja u mozak.

bradilko
1 hour ago, Kole_No said:

Čitao. O tekstu može da se diskutuje, ali reći da je Viktora Ivančića kupio Milo je izliv pravoslavlja u mozak.

nisam napisao da je kupljen nego ukljucen. nije prvi koji ima reputaciju nezavisnog novinara ili intelektualca koji se srozao na to da posredno ili direktno podrzava jednu hulju kao sto je djukanovic. uz kojih razloga ne znam. niko ne pise svete knjige pa da nisu podlozne kritici.

izliv pravoslavlja u mozak? nisam ni krsten ali sam redovan na protestima vec godinama jer takva je situacija. nije politika bunar zelja pa da biram savrsenog vodju ili vodje protesta. sve sto ce oslabiti polozaj ovog satrapa i njegovog apsolutnog i decenijskog monopola na sve sto se dogadja ovde u mne imace u meni aktivnog ucesnika jer sam privrzen demokratskim principima za razliku od nekih koji samo misle da jesu ali im je glavni parametar nacionalna simpatija ili ideoloska pripadnost i razne teorije zavere. 

April
5 hours ago, bradilko said:

ne bi milo. on svu ovu hajku nastavlja. verujem da bi i crkvenjaci pristali na neki kompromis ( u vidu clanova zakona) ali ovaj ni za jotu. pogledajte mu samo medije ( pobjeda, analitika, ckm, rtcg..) i kampanju o tome kako se bori protiv zlih cetnika i istih onih koji su ratovali 90-ih (😂 u taj spisak zaboravi sebe da stavi). ukljucuje npr ljude kao sto su viktor ivancic i jos mnogo raznih..

nece se ovaj bez cuda povuci ali svake nedelje ce dobiti proteste dokle god bude trebalo. dps je pao na 35 posto, milo je najcesce kod svoje bivse nalozni e a sad ambasadorke u uae jeknicke..

Mi smo taj film već gledali '96-97. Sloba bio faktor mira i garant Dejtona, Evropa se pravila mrtva. Kad smo ih istamburali 24.XII odjednom je sve moglo, valjda smo im prijavili da smo prisutni.

Ne sumnjam da i dole sledi isto, zato je dobar momenat za Temeljni ugovor, bez kompromisa i otezanja.

Kursadžija

Jeste li vi ikad bili u Crnu Goru?

Anonymous

Ministarstvo zdravlja Crne Gore je donelo određene naredbe i preporuke koje se odnose na putovanja u kritična područja, javna okupljanja kao što su sportski događaji, ali i litije.

Na pitanje da li je neko od čelnika zdravstvenih institucija kontaktirao sa Mitropolijom crnogorsko-primorskom u vezi sa okupljanjima na litijama, ministar Hrapović je odgovorio da je preporuka jasna, te da je potrebno izbegavati masovna okupljanja.

levi
Posted (edited)

ES5hz9TWsAAWd07?format=jpg&name=900x900

- Imam informaciju da je trinaest slučajeva u Crnoj Gori obolelo od virusa korona. Još jednom se pokazuje da naše institucije ne rade svoj posao i da ne reaguju blagovremeno. Našim sugrađanima brz oporavak! - napisao je Brković zbog čega je uhapšen.

Edited by levi

pbg12345

jel taj covek neki anonimus ili?

bradilko

ma on se " proslavio" tako sto je snimao kljunove dok su intervenisali oko crtanja trobojki po zidovima. 1 od onih sto sole znaci fash, ide na ruckove po kosovskim manastirima. jos se istripovao jako pa preteruje i kljunovi su ga unavideli. ne znam 100 posto ali mislim da je blizak df-u. slicno se ponasa, ovi ga privedu i puste ujutro.

Tutankamon

Otkazalo litije.

3opge
2 hours ago, Tutankamon said:

Otkazalo litije.

zasto pobogu? do sad su radile ko 100% efikasna vakcina.